Page 7 of 8

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:40 13. Oct 2011
by Prasokralik
Copak je mágovi někdo bere?

A nabíjení hudebních nástrojů je nějaké pošahané, mám loutnu na mage armor a stojí vždy asi stovku.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:43 13. Oct 2011
by Derken-
-darkvision- wrote:
Derken- wrote:RoF je jen moc vztahovačnej a mluvi zase za ostatni :)

Když mi rozmrazite Serapha, tak bych s tim testingem klidně pomohl, ale musite mi dat aspon 30 minutek, at se rozkoukam, jak se ta prisera vlastne ovlada :)

A to, ze se bude rusit pixie se mi nelibi :) To byla taky jedna z vybornych schopnosti maga... Na TO 60+ totiz snad zadny roguny nejedou :)
Nic nebude ! To radši vemte me, z Izzrara je skoro škvarek už v tom pekle. :twisted:
Takovyho nooba nikdo na testovani nechce :)

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:46 13. Oct 2011
by Alvarion
Normální pozorovatel si všimne, že:
- hůlky se obecne nabijí významně dráze, a to včetně velkých mágských holí
- ostatní itemy nebyly zvýšením ceny za nabytí dotčeny, protože naně scripter v tu chvíli nemyslel. - harfičky, sutr vidění, boty ...... to vse je podle starých cen. Ale ty itemy mi fakt nevadej. Maj mín nabojů.... atd....

Nechat vsem UMD ckarum mind blank nepodporuje vznik větších part. Avšak stávající xp systém vznik větších part podporuje dostatečně i kdyby už nic jiného nebylo.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:22 13. Oct 2011
by kucik
To nebylo proto, že bych na ně nemyslel, ale protože mi bylořečeno, že se maj zvednout jen hůlky a proto jsem zvednul cenu jen hůlek.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 14:50 14. Oct 2011
by -RoF-
Já ted porovnával expy se svou kněžkou.
Je nižší lvl.
Byl jsem v krynu na bilých tygrech.

Sama měla 30-33xp.
Vyvolala toho archona a měla s ním ze začátku 20-24xp a pak když jich sejmula víc se to ustálilo na 15xp.

Přitom s Archonem to bylo pohodlnější a 15 xp mi přijde vcelku slušné. Ikdyž pravda nevím jak jsou ted xp v partě s PC.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:01 14. Oct 2011
by Derken-
Teď se expí po stodvacítkách :mrgreen:

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:05 14. Oct 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Teď se expí po stodvacítkách :mrgreen:
Fakt a nebo je to sranda?

Já nevím, s Arii jsem expil průměrně po 10-25xp a byl jsem rád (a to jsem byl v partě). Maximum jsem měl tak 40-50xp za potvoru a víc jen za boss. A i s tím šlo hrozně rychle expit.

No pokud se expení razantně urychlilo, tak to nedopadne dobře :roll:

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:09 14. Oct 2011
by Derken-
Neboj se.. na 26 je zlom a do tvé čtyřicítky ještě daleko... Protože potom to je už jen o času ;)

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:11 14. Oct 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Neboj se.. na 26 je zlom a do tvé čtyřicítky ještě daleko... Protože potom to je už jen o času ;)
Jasně no, to já vím. Že kolem 27, to jde už pomalu a od 30 už je to o časovkách.

Ale i tak hmm 120xp v partě? Drsné, to dáš epic v dobré partě za 14 dní.

No budiž, asi se to dobře testovalo :roll: a je to vůle vedení :wink:

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:12 14. Oct 2011
by Derken-
-RoF- wrote:
Derken- wrote:Neboj se.. na 26 je zlom a do tvé čtyřicítky ještě daleko... Protože potom to je už jen o času ;)
Jasně no, to já vím. Že kolem 27, to jde už pomalu a od 30 už je to o časovkách.

Ale i tak hmm 120xp v partě? Drsné, to dáš epic v dobré partě za 14 dní.

No budiž, asi se to dobře testovalo :roll: a je to vůle vedení :wink:
Spíš za 4 dny ne? :mrgreen:

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:16 14. Oct 2011
by -RoF-
Derken- wrote: Spíš za 4 dny ne? :mrgreen:
Jo v jistých případech se solidním supportem je to opravdu možné no. Otázka, jestli je to k něčemu dobré.

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:17 14. Oct 2011
by kucik
Probohy lidi! Nezkoušejte vtipkovat při komunikaci s rofem. Kdo pak má ty hlody číst? Pochopte, že jsou lidi, kteří pojem ironie a nadsázka prostě neznaj (nebo je maj za sprostý slova)

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:18 14. Oct 2011
by -darkvision-
K dobrýmu pocitu 8)

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 15:56 14. Oct 2011
by -RoF-
kucik wrote:Probohy lidi! Nezkoušejte vtipkovat při komunikaci s rofem. Kdo pak má ty hlody číst? Pochopte, že jsou lidi, kteří pojem ironie a nadsázka prostě neznaj (nebo je maj za sprostý slova)
:D

Re: Kam zmizeli mágové?

Posted: 16:41 14. Oct 2011
by Thuereg
Nečet sem všecky příspěvky, poněvač mě přestalo bavit pordírat se záplavou hovadin který nemaj co společnýho s topicem a vobčas ani s nwn obecně...

Každopádně já sem wiznu nebo tak moc nehrál. Mám rád svého wara a jak na to koukám z jeho pohledu?

asi deset lvl od 15ky sem naexpil s wiznou za zadkem s prstem v nose. Na wiznu nedám dopustit. Když mi šlo o kejhák tak nějakej ten sumon vždycky po ruce byl aby mi dal čas, lekarny mě udrželi na živu víc než dyby tam byl klerda, a sem tam nějaký to utočný kouzlo se taky šiklo.

Poslední dobou je tu o podobný wizny nouze.... nejsou prostě. Chodim sám, nebo s jinejma a dopuju se lektvarama.
Bz nich bych udělal sotva polovinu toho co te´d zvládnu. Nedokážu si představit jak rychle bych hebnul vlízt na rakši bez flašek.
K alchymii mužu říct jen jedno. Mám jí na 4lvl a nedám ani o jeden zatracenej lvl víc protože je to totální oser ze který sem myslel že mi klepne a smekám před těma který to dělaj. Najít alcha ochotnýho navařit co potřebuju je občas taky umění. Pokud se chci vyhnout běhání po lesích a sbírání kytiček což je jen asi tak o desetinu menší zlo než samotný vaření.

Co se hůlkařů týče? jo i s těma chodim. Bufy z hulek sou fajn, ale stejně to doplňuju lektvarama a mám-li srovnat hulkaře a wiznu? 10z10ti pro wiznu a 5z10ti nanejvejš pro hulkaře.

A potom je tu ještě další aspekt výhody wizen, sorcek a podobně.... Vono když nabíháte třeba na takýho hnusnýho mága kterej moc rád kouzlí věci jako imploze a tak s takym TO že vám běhá mráz až na prdel a utočíte vlastně se zavřenejma očima jenom aby ste se nemuseli koukat jak vám něco trhá vašeho miláčka z pixelků na kusy... vono taký protikouzlo je vtuhle chvíli mooooc fajn věc.