Page 7 of 14
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:55 09. Nov 2011
by Derken-
Vysim ti jen jedno pivko a to jen proto, že jsme od tý doby nebyli v hospodě

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:07 09. Nov 2011
by Braenn
Derken- wrote:Vysim ti jen jedno pivko a to jen proto, že jsme od tý doby nebyli v hospodě

Teď jsi totálně zkazil celej efekt

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:20 09. Nov 2011
by Derken-
Já jsem vždy ten "zabíječ"

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:31 09. Nov 2011
by kucik
BTW Simsalabim ma novyho majitele i novej interier. I Pohlreich ho prej chvalil
Doufam, ze ma i lepsi obsluhu
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:56 09. Nov 2011
by Lord_Berserk
kucik wrote:BTW Simsalabim ma novyho majitele i novej interier. I Pohlreich ho prej chvalil
Doufam, ze ma i lepsi obsluhu
Cely prekopany
http://www.iprima.cz/anosefe/novinky/ano-sefe-v-plzni
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 00:01 10. Nov 2011
by Rejty
Bahnak wrote:Jo a opakuju:
Letos NEBUDU doplácet lístek v hospodě!
Budu si pít na vlastní lístek, ne jako loni v Simsalabimu!
Už žádné placení ledových čajů, hříbkových omáček a jiných hovadin!
Já ti říkal, že ti přispěju a nechtěl si. Dám ti něco ještě dodatečně, ať o tom neslyšíme ještě deset let...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 00:23 10. Nov 2011
by Firefox_
Vlakem bych jel taky
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:27 10. Nov 2011
by Bahnak
Rejty wrote:Já ti říkal, že ti přispěju a nechtěl si. Dám ti něco ještě dodatečně, ať o tom neslyšíme ještě deset let...

Nenenenene, takhle to pod stůl rozhodně nezameteme
A nejde mi o peníze, ale o princip!
A já budu prudit minimálně 10 let, za tu hříbkovou omáčku rozhodně i víc!
Ledové čaje na vás!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:42 10. Nov 2011
by -darkvision-
Nóó, takže moje účast padá na 30%.
V sobotu musím do práce a konec spadá mezi půl třetí až třetí.
Vlak bych stíhal tedy až v 16.10 (přestupovat fakt nechci

)
V Plzni bych byl v 17.50. Než najdu hospodu, kde budete, tak je tak 19.00.
No nechám to otevřený, nechci teď říkat že nepojedu, ani že pojedu. Rozhodnu se v sobotu až. Po práci.
Náhodou někdo z Prahy směr Plzeň kolem 16.00 asi nebude co? Nebo bude?
EDIT: Vyřešeno, pojedu.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:58 10. Nov 2011
by Braenn
-darkvision- wrote:...
Kokosák jede autem, někdy odpoledne. Zkus mu písnout... Myslím že by ti to dost vyřešilo cestu, její délku a možná i to hledání hospody.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 03:03 11. Nov 2011
by rosnicka
jeste by slo te nabrat v plzni na nadrazi az dojedes kdyby nahodou tak napis, kdyby nevyslo nic jineho
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:26 11. Nov 2011
by kokosak
Takže, potvrzuju, odjezd v sobotu odpoledne tam a až vás budu mít dost zpátky
V autě z Práglu v týhle chvíli eviduju 2-3 volná místa.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 14:26 11. Nov 2011
by kokosak
....kufr zabrán.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 19:05 12. Nov 2011
by Firefox_
Jede někdo večer zpátky do Prahy autem s volným místem?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 19:19 12. Nov 2011
by Radim
Pochybuju,že se takovej blázen najde
