Page 7 of 17

Re: SWTOR

Posted: 14:34 19. Dec 2011
by KaTo
de Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ? :oops:
Neplést si Sithy a Drowy :P :lol: :lol: .

Re: SWTOR

Posted: 15:19 19. Dec 2011
by de Aers
KaTo wrote:
de Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ? :oops:
Neplést si Sithy a Drowy :P :lol: :lol: .
Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ? :D

Re: SWTOR

Posted: 15:53 19. Dec 2011
by KaTo
de Aers wrote:Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ? :D
Co jsem měl tu čest (a to nejen v součásné "online" TOR, ale i předchozích "offline" KOTORech, kde teda 90% hry kopu za Republiku, což při hře za Temnou stranu trochu svazovalo ruce). V TORech v rámci Impéria je povoleno, v souladu s choutkami všech monarchistů - "vše". Přesně podle hesla: Pro Císaře pána a jeho rodinu (temnou radu :twisted: ), vylidníme celou planetu! .
Zatím veškeré mě hrou dostupné "mučení" za Sithského inkvizitora obsahovalo "jenom" věznění v malé cele, drogy, "plané" sliby (tj. lži) a když mě ten paličák fakt lezl na nervy, tak trocha flambování blesky a dušení.
Rozhodně jsem si "nešpinil" ruce fyzickou prací, tj. jsem kolem dotyčného nepobíhal s řetězy, provazy, bičy a zubařskými nástroji :lol: . Celou dobu jsme si s vězni mile povídali :mrgreen: ....a když jsem chtěl být OPRAVDU milý, tak jsem ho na konci sťal.

Přiznám se, že jsem ještě relativně čajíček - za Inkvizitora. I když je fakt, že moje příběhová "šéfová" - btw docela fešná bloncka, je pragmatička jako já a zabíjí jen když už to "jinak" nejde. Nicméně v příběhu se jinak okolo mě míhají fakt hustý zrůdy (povahou, ne vzhledem...i když občas se to sejde :lol: ) ovládající sílu.

Quest typu - otravte v pracovním táboře vzbouřencům vodu, se prokvestíte na volby - otravte je dlouhodobě působícím jedem, kdy se celý tábor vězňů do pár týdnů zbláznil a za neidentifikovatelných (jakých to bylo součást výzkumu od zadatavatele Q - "kolega" Inkvizitor) bolestí pomřel...nebo jim tam dejte "milosrdně" strychnin (volba od velitele "potlačovatelů" vzpoury, který chce mít tohle všechno co nejdřív z krku a jet zase o planetu dál :lol: ) jsou ukázka mezi typicky "světlou a temnou" odpovědí, kterou jsem na straně Impéria nucen činit :lol: :lol: . Jo a jako bonusový "vedlejší" quest byla možnost rozbít jim stávající rezervoáry vody, aby se co nejrychleji dostala do "oběhu" otrávená voda z "vrtů".

Re: SWTOR

Posted: 01:23 20. Dec 2011
by kokosak
No, já dneska sadisticky mučil :D A aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere? :D

Re: SWTOR

Posted: 01:26 20. Dec 2011
by Nalkanar
kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučil :D A aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere? :D
Takžes mučil jo? :lol: bych od tebe nečekal :lol:

Re: SWTOR

Posted: 16:08 20. Dec 2011
by de Aers
Nalkanar wrote:
kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučil :D A aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere? :D
Takžes mučil jo? :lol: bych od tebe nečekal :lol:
Zabil mu koně... teda landspeeder... *uculí se na kokosáka*

Re: SWTOR

Posted: 21:25 27. Dec 2011
by kokosak
Tak pár fotek z cest, pro zajímavost:

Temný chrám na Dromund Kaas (sídlo Impéria)
Image

Sídlo jistého kultu na Nar Shaddaah
Image

Alderaanské hory
Image

Alderaanské ruiny
Image

Tatooine z balónu
Image

Re: SWTOR

Posted: 21:32 27. Dec 2011
by Nalkanar
Nedělej chutě! :mrgreen:

Re: SWTOR

Posted: 12:57 28. Dec 2011
by de Aers

Re: SWTOR

Posted: 23:05 22. Jan 2012
by kokosak
Tak zase pár fotek z cest. Nutno říct, že tvrdě přebranejch. Jinak na speciální akce už jsem zase přítomen, vlastní činnost ale zatím ještě ne.

Hoth. Ten je snad ve všech SW hrách. Jakoby tam bylo něco jinýho, než zmrzlá půda. Ono teda je, ale ne moc.
Image

To na Belsavis jsou kromě ledu i takovýhle kchůl oázy.
Image

... a mostky nad lávou. Pane, tady by se shazovali nicnetušící jediové :D
Image

Voss, tajemné místo s artefaktem.
Image

Pro změnu zase Voss, králův kanón. Asi si potřebuje něco vykompenzovat.

Image

Corellia trpí občanskou válkou. ještě, že je tady Impérium, které poskytne nešťastníkům láskyplnou náruč. Přesněji řečeno bleskuplnou.

Image

Illum, zdroj krystalů na světelné meče. Nebo neviditelné stíhačky. Nebo obojí.
Image

Koho mi to jen připomíná.... jeden z mnoha drobných objevů :)
Image

Jeden z důvodů, proč tu mám málo fotek interiérů. Blbě se....
Image
Image
...vejdou na jeden screen.

Re: SWTOR

Posted: 11:08 28. Feb 2012
by kokosak
Jo, jinak - rozjel sem republikovej alt... a musím říct, že za republiku je to mnohem zajímavější. Za impérium nebylo moc morálních dilemat, maximálně to bylo "pojedu na sebe", nebo "pojedu na impérium (který pak ovládnu, takže vlastně taky pojedu na sebe)". Za republiku jsou takový ty klasický dilemata "volby menšího zla", "princip vs. potřeba" a je to o dost větší zábava, když musíte fakt přemejšlet a uvědomovat si souvislosti.

Re: SWTOR

Posted: 00:26 06. Mar 2012
by kokosak
Hele, chlapi (a děvčata), tohle je novinka:


Od 6.3.2012 nabízí SWTOR předplatitelům možnost pozvat do hry až 3 svoje přátele, kteří se dosud ve Star Wars: The Old Republic neregistrovali. Dostane se jim tím trialu na týden, během kterého si hru můžou vyzkoušet až do 15 zkušenostní úrovně. Odměnou jim bude i časově omezená nabídka k zakoupení digitální verze SWTOR za zvýhodněnou cenu.

Kdo má zájem, ať mi pošle do PM email a jméno, na který to má být (může bejt nick).

Re: SWTOR

Posted: 10:26 07. Mar 2012
by Prasokralik
Už tam za váma běžím! Budu Jedi!

Re: SWTOR

Posted: 10:29 07. Mar 2012
by kokosak
Jedi scum!

Master jedi *nods*

...aneb schizofrenie altů na obou stranách :D

Re: SWTOR

Posted: 22:15 12. Mar 2012
by kokosak
Mám ještě poslední invite do hry - 7 dní a max 14. lvl zadara. Zájemce PM :)