Re: SWTOR
Posted: 14:34 19. Dec 2011
Neplést si Sithy a Drowyde Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ?
Neplést si Sithy a Drowyde Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ?
Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ?KaTo wrote:Neplést si Sithy a Drowyde Aers wrote:...Mučení, trestání, svazování a tak ne ?![]()
![]()
.
Co jsem měl tu čest (a to nejen v součásné "online" TOR, ale i předchozích "offline" KOTORech, kde teda 90% hry kopu za Republiku, což při hře za Temnou stranu trochu svazovalo ruce). V TORech v rámci Impéria je povoleno, v souladu s choutkami všech monarchistů - "vše". Přesně podle hesla: Pro Císaře pána a jeho rodinu (temnou radude Aers wrote:Tak nějaké sithské vyslýchací metody mučení obsahuje ne ?
Takžes mučil jo?kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučilA aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere?
Zabil mu koně... teda landspeeder... *uculí se na kokosáka*Nalkanar wrote:Takžes mučil jo?kokosak wrote:No, já dneska sadisticky mučilA aj zajímavý dilema bylo - uzavřít spolupráci s někým, kdo mě sere, jen proto, že to je výhodné, nebo ho usmažit, protože mě sere?
bych od tebe nečekal









