Page 7 of 10
Re: Skyrim
Posted: 01:58 07. Jul 2012
by Prasokralik
meče mají nejsilnější specializaci, bleed u seker je slabej a armor penetration je na hovno proti drakům a havěti všeobecně protože armor maj jen humanoidi a jestli je problém s humanoidama ve zbroji (tady bych viděl problém spíš s mágy) tak dělá uživatel něco sakra špatně
Re: Skyrim
Posted: 12:14 07. Jul 2012
by XŠevyX
Jojo... ten bonus 20% větší zranění při mocném utoku u obouručního meče jo dobrý. Navíc ta šance useknutí hlavy...
To se jednou můj ork vydal uhasit signální maják a později posádku ztroskotané lodi zbavil hlav. Chudáci jen vždycky vyběhli zpoza rohu a byli o hlavu kratší

Re: Skyrim
Posted: 15:26 07. Jul 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:meče mají nejsilnější specializaci, bleed u seker je slabej a armor penetration je na hovno proti drakům a havěti všeobecně protože armor maj jen humanoidi a jestli je problém s humanoidama ve zbroji (tady bych viděl problém spíš s mágy) tak dělá uživatel něco sakra špatně
no uživatel si ještě nedal specializaci na nic, protože se rozhoduje co bude používat

a obecně mu chybí kombo frost atronach+ledová bouře
Re: Skyrim
Posted: 18:27 07. Jul 2012
by Prasokralik
zas tak důležitá není ani jedna

u zbraní na blízko je nejdůležitější:
power attack ve sprintu
redukce staminy za power attacky
zvednout základní dmg na dvojnásobek
Re: Skyrim
Posted: 22:31 07. Jul 2012
by Absinthorix
Jo... sprint parada, ale Krosis kazdymu rozbehu uhnul

tak jsem ho musel tlouct vselijak, fujtajbl, doufam, ze ostatni draci knezi pujdou lip

Re: Skyrim
Posted: 11:23 08. Jul 2012
by zachy
Ať žije stealth a Nocturnal cloak

Re: Skyrim
Posted: 11:38 08. Jul 2012
by Prasokralik
zachy wrote:Ať žije stealth a Nocturnal cloak

sux
navíc to buguje s shadow warriorem ze stelath stromu
Re: Skyrim
Posted: 13:11 08. Jul 2012
by Absinthorix
Ethereal + mistrovska kouzla niceni = Full of win
ale pouzivam to ted i s plechovkou
Re: Skyrim
Posted: 13:45 08. Jul 2012
by zachy
Prasokralik wrote:zachy wrote:Ať žije stealth a Nocturnal cloak

sux
navíc to buguje s shadow warriorem ze stelath stromu
To bychom si pověděli kdyby byl mutliplayer

Re: Skyrim
Posted: 14:04 08. Jul 2012
by Prasokralik
cha, s kudličkou dáš jeden velký dmg a pak už neuděláš nic
obyčejný fus ro dah >>>>> nocturnal cloak
Re: Skyrim
Posted: 14:10 08. Jul 2012
by zachy
Prasokralik wrote:cha, s kudličkou dáš jeden velký dmg a pak už neuděláš nic
obyčejný fus ro dah >>>>> nocturnal cloak
Nocturnal > kudlička potřená paralýzou > několikrát fláknout než se probereš > a zpět do nocturnalu..
jako SDčko

prásk hips prásk hips...
Re: Skyrim
Posted: 14:18 08. Jul 2012
by Absinthorix
Detect life pokřik, a shitstorm na tvoji hlavu

Re: Skyrim
Posted: 14:21 08. Jul 2012
by Prasokralik
zachy wrote:Prasokralik wrote:cha, s kudličkou dáš jeden velký dmg a pak už neuděláš nic
obyčejný fus ro dah >>>>> nocturnal cloak
Nocturnal > kudlička potřená paralýzou > několikrát fláknout než se probereš > a zpět do nocturnalu..
jako SDčko

prásk hips prásk hips...
jo věřím že takhle retardovaná taktika umí exploitovat hloupé npc ve skyrimu
ale to je tak všechno, znám tisíc a jeden způsob jak tohle counterovat, už proto že vím jak to používat - taky jsem si nocturnal udělal
a jak říkám, buguje to s shadow warriorem ze stelath stromu, takže bud jsi lama ve skrývání samotném a nedal sis tam skilly, nebo ti to stejně nebude fungovat
Re: Skyrim
Posted: 14:22 08. Jul 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Detect life pokřik, a shitstorm na tvoji hlavu

spíš bych řekl sám se schvoat, počkat než mu ta kravina za pár vteřin vyprchá a pak ho ostřelovat s shadow warriorem ze sneak stromu každý zásah 6xdmg daedrického luku, nevydrží víc jak pár vteřin

Re: Skyrim
Posted: 14:36 08. Jul 2012
by zachy
Nevšiml jsem si, že by to bugovalo. Asi jsi měl nižší verzi hry.