Page 7 of 10

Re: Skyrim

Posted: 01:58 07. Jul 2012
by Prasokralik
meče mají nejsilnější specializaci, bleed u seker je slabej a armor penetration je na hovno proti drakům a havěti všeobecně protože armor maj jen humanoidi a jestli je problém s humanoidama ve zbroji (tady bych viděl problém spíš s mágy) tak dělá uživatel něco sakra špatně

Re: Skyrim

Posted: 12:14 07. Jul 2012
by XŠevyX
Jojo... ten bonus 20% větší zranění při mocném utoku u obouručního meče jo dobrý. Navíc ta šance useknutí hlavy...

To se jednou můj ork vydal uhasit signální maják a později posádku ztroskotané lodi zbavil hlav. Chudáci jen vždycky vyběhli zpoza rohu a byli o hlavu kratší :mrgreen:

Re: Skyrim

Posted: 15:26 07. Jul 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:meče mají nejsilnější specializaci, bleed u seker je slabej a armor penetration je na hovno proti drakům a havěti všeobecně protože armor maj jen humanoidi a jestli je problém s humanoidama ve zbroji (tady bych viděl problém spíš s mágy) tak dělá uživatel něco sakra špatně
no uživatel si ještě nedal specializaci na nic, protože se rozhoduje co bude používat :) a obecně mu chybí kombo frost atronach+ledová bouře

Re: Skyrim

Posted: 18:27 07. Jul 2012
by Prasokralik
zas tak důležitá není ani jedna ;) u zbraní na blízko je nejdůležitější:

power attack ve sprintu
redukce staminy za power attacky
zvednout základní dmg na dvojnásobek

Re: Skyrim

Posted: 22:31 07. Jul 2012
by Absinthorix
Jo... sprint parada, ale Krosis kazdymu rozbehu uhnul :lol: tak jsem ho musel tlouct vselijak, fujtajbl, doufam, ze ostatni draci knezi pujdou lip :)

Re: Skyrim

Posted: 11:23 08. Jul 2012
by zachy
Ať žije stealth a Nocturnal cloak :!:

Re: Skyrim

Posted: 11:38 08. Jul 2012
by Prasokralik
zachy wrote:Ať žije stealth a Nocturnal cloak :!:
sux

navíc to buguje s shadow warriorem ze stelath stromu

Re: Skyrim

Posted: 13:11 08. Jul 2012
by Absinthorix
Ethereal + mistrovska kouzla niceni = Full of win

ale pouzivam to ted i s plechovkou

Re: Skyrim

Posted: 13:45 08. Jul 2012
by zachy
Prasokralik wrote:
zachy wrote:Ať žije stealth a Nocturnal cloak :!:
sux

navíc to buguje s shadow warriorem ze stelath stromu
To bychom si pověděli kdyby byl mutliplayer :mrgreen:

Re: Skyrim

Posted: 14:04 08. Jul 2012
by Prasokralik
cha, s kudličkou dáš jeden velký dmg a pak už neuděláš nic

obyčejný fus ro dah >>>>> nocturnal cloak

Re: Skyrim

Posted: 14:10 08. Jul 2012
by zachy
Prasokralik wrote:cha, s kudličkou dáš jeden velký dmg a pak už neuděláš nic

obyčejný fus ro dah >>>>> nocturnal cloak
Nocturnal > kudlička potřená paralýzou > několikrát fláknout než se probereš > a zpět do nocturnalu..

jako SDčko :D prásk hips prásk hips...

Re: Skyrim

Posted: 14:18 08. Jul 2012
by Absinthorix
Detect life pokřik, a shitstorm na tvoji hlavu :D

Re: Skyrim

Posted: 14:21 08. Jul 2012
by Prasokralik
zachy wrote:
Prasokralik wrote:cha, s kudličkou dáš jeden velký dmg a pak už neuděláš nic

obyčejný fus ro dah >>>>> nocturnal cloak
Nocturnal > kudlička potřená paralýzou > několikrát fláknout než se probereš > a zpět do nocturnalu..

jako SDčko :D prásk hips prásk hips...
jo věřím že takhle retardovaná taktika umí exploitovat hloupé npc ve skyrimu

ale to je tak všechno, znám tisíc a jeden způsob jak tohle counterovat, už proto že vím jak to používat - taky jsem si nocturnal udělal

a jak říkám, buguje to s shadow warriorem ze stelath stromu, takže bud jsi lama ve skrývání samotném a nedal sis tam skilly, nebo ti to stejně nebude fungovat

Re: Skyrim

Posted: 14:22 08. Jul 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Detect life pokřik, a shitstorm na tvoji hlavu :D
spíš bych řekl sám se schvoat, počkat než mu ta kravina za pár vteřin vyprchá a pak ho ostřelovat s shadow warriorem ze sneak stromu každý zásah 6xdmg daedrického luku, nevydrží víc jak pár vteřin ;)

Re: Skyrim

Posted: 14:36 08. Jul 2012
by zachy
Nevšiml jsem si, že by to bugovalo. Asi jsi měl nižší verzi hry.