Page 7 of 8

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 09:32 03. Apr 2012
by kucik
Určitě. Tam bude klid na práci 8)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 11:16 03. Apr 2012
by Theogil I
Jsem pro, zase si přesedím nohu a nebudu moct chodit. :D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 11:41 03. Apr 2012
by Žorž
Čajovna taky a hlavně.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 12:43 03. Apr 2012
by Lord_Berserk
Nejsem cajovej typ ... pridu az do jidelny 8)
A nejspis mi bude hlidat moje medvedice :mrgreen: pokud ji vypustim

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 16:31 06. Apr 2012
by Thuereg
jak to je teda s tim srazem? kam že se jde a tak? do čajovny se mi do plzně taky moc tahnout nechce.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 17:50 06. Apr 2012
by kucik
Jde se do hospody. V čajovně budem odpoledne, než se přesunem do oné hospody.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 15:31 07. Apr 2012
by Thuereg
zatim se mnou počítejte tak na 80% ve čtvrtek mě má přijít vejplata a od toho se to vyvrbí...

jen ta btw... jede z tej prahy někdo autem nebo ne? popřípadě alespoň kolem.... nebo jede někdo vubec z prahy?

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 10:04 10. Apr 2012
by Rejty
Rejty wrote:Koninho87, Czech_Luthor
Vy dva dorazíte?

Kdo plánuje spát na klubovně?

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 11:18 10. Apr 2012
by Koninho87
je to 50 na 50 a pokud dorazim tak mam spaní zajištěné

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 17:55 10. Apr 2012
by Thuereg
Tak nakonec nejedu... jdu s lidma z práce na bowling. Esli bude něco v praze tak se rád zůčastnim, ale jet chlastat do plzně... kvuli ednomu večeru to je pro mě krapet.... zruky.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 19:18 10. Apr 2012
by Rejty
Čajovna zamluvena na 14:00 (salonek vzadu).

Hospoda zamluvena na 18:30, zamluvil jsem to U Malické brány, je to hned vedle čajovny.


Více info na http://www.plzen-info.cz/umalickebrany/ ... ?akce=home

* edit: Zamluveno pro 10 osob.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 07:45 12. Apr 2012
by Theogil I
Dobré dopoledne všem. Do Plzně plánujeme přijet už v pátek, ale proč píšu:
V sobotu dopoledne plánujeme cestu do Prahy (jen na otočku), jedeme se podívat do vzorkové prodejny BOSCHe na spotřebiče (Pekařská 695/10a, Praha 5), tak pokud by někdo z Prahy chtěl potom hodit do Plzně a popř. v neděli dopoledne zpět, tak je tu možnost k dohodě.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 12:34 12. Apr 2012
by kucik
Já bych to možná bral. Zatim to totiž vypadá, že bych jel sám.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 13:14 15. Apr 2012
by Rejty
Tak jak jste dokončili sraz? :var_30:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 14:37 15. Apr 2012
by igor
Já přišel domů v 5:30 :D Ale sraz jsme zabalili asi ve 23:30...