Moje investice do této hry, kromě fůry času (ale do toho mě nikdo nenutil), činí celých 0,- kč a zatím necítím potřebu to měnit.
Zlatou munici používá málokdo (proč taky, ta má význam až v Clan Wars nebo turnajích ESL) a já osobně si vystačím s klasickou. O koupi prémiového tanku neuvažuju (s jejich bonusy jsou sice skvělé na vydělávání peněz, ale některé mi přijdou trochu přesílené - hlavně takový typ59, který podle mě celou hru trochu disbalancuje - na druhou stranu je to zase opravdu velmi příjemný pocit, poslat tohoto "snoba" do šrotu

). Důvod proč do této hry investovat vidím jen v prémiovém účtu, abych snadněji zaplatil provoz vyšších tříd )myslím, že ty skutečné problémy začínají až od osmé třídy), ale jak už tu nastínil Johnny, dá se to kompenzovat příjmem z nižších tříd.
Infarktových situací je ve hře nespočet. Některé i dost zábavné a někdy zažívám i velmi veselé prohry, ze kterých odcházím s pocitem dobře odehrané hry.
Pokud na to má lehký tančík kanón, tak se při setkání s nimi těžké (pomalejší) tanky obvykle pěkně zapotí. Jsme takhle s jedním kamarádem málem uďobali dvě KVčka po sobě (já měl Luchse, on BT-7, všechno třetí třída), kdyby nám to druhé nevyžral někdo jiný

.
Tuhle hru by asi neměli moc hrát hráči, kteří nejsou příliš zvyklí na to, že prohrávají. Jelikož je to týmová hra (své spoluhráče si většinou nevybereš a ne vždy se ve tvém týmu najde dostatek hráčů, kteří umí spolupracovat), ať děláš co děláš, stejně to nakonec může skončit prohrou. Neříkám, že mě těší několik proher po sobě (i to se stává), ale je to jen hra a na ty čísla bych se raději zase tak moc nedíval.
-RoF- wrote:Podle Fryna by šlo možná dát ten druhý platoon, ale byli by tam jen ti, co pozveš asi. Něco jak jsme zkoušeli ničit KV johnymu na té mapě a byli jsme tam jen tři.
Aspon myslím, že to je něco takové.
Takže bysme se mohli domluvit třeba 4 proti 4 a tak

To co popisuješ je trénink. Já myslel rotu (tank companie), kterou může vytvořit někdo s prémiovým účtem a pak tam zve spoluhráče (protihráče si nevybíráš). Tvůj tým tak může být tvořen klidně jen tvými známými. Roty mají i tu výhodu, že jsou rozděleny do několik tříd, nestane se tedy, že byste potkali příliš rozdílné tanky (záleží jen na hodnotě tanku, vše se vypočítává) a za výhru v nich je prý snad i o trošku lepší příjem.
Trénink bysme ale mohli zkusit taky (neplatíš za opravy, jen za munici, nemáš však z toho žádný xp ani příjem kreditů).