Page 7 of 28
Re: World of Planes
Posted: 22:23 08. Jul 2013
by Molly23
Bruciacullo wrote:Molly23 wrote:A je to zadara.
a nebyvalo to dřív za nejaky poplatek?
Netuším. Vím že je tam tuna obsahu, který se platí, ale jinak je to zdarma pokud vím. V podstatě jako tanky.
Re: World of Planes
Posted: 22:24 08. Jul 2013
by Nalkanar
Bruciacullo wrote:Molly23 wrote:A je to zadara.
a nebyvalo to dřív za nejaky poplatek?
Ne. Ale pokud chceš hadry spešl apod., tak musíš investovat reálné peníze. Tzn. pokud ti jde o boj a né stylové odívání, tak neplatíš.
Re: World of Planes
Posted: 13:25 14. Jul 2013
by slencak
Tak jsem stahnul tu tvoji verzi Moly

jsem nadšenej jak gnom ve zlatým dole. Modely poškozená atp.
Je to moje první zkušenost s letadlama když nepočítám takové ty rc modely.
Zkusim přelouskat tenhle topic, snad to neni jen spam a něco se dozvím.
PS:real mód je výzva

Re: World of Planes
Posted: 14:32 15. Jul 2013
by Molly23
slencak wrote:Tak jsem stahnul tu tvoji verzi Moly

jsem nadšenej jak gnom ve zlatým dole. Modely poškozená atp.
Je to moje první zkušenost s letadlama když nepočítám takové ty rc modely.
Zkusim přelouskat tenhle topic, snad to neni jen spam a něco se dozvím.
PS:real mód je výzva

To je přístup!!! Jako já jsem zase po dlouhé době zkusil tu od Wargamingu a naprosto mě šokovalo že mi hra nedovolí ani prostý výkrut!!! Ještě to zkusím na joysticku a uvidím, ale moc tomu nevěřím. Podle ovládání jsem pochopil, že nemá cenu zkoušet ani střemhlavé bombardování...

Je to prostě hrozně omezující.
Re: World of Planes
Posted: 14:35 15. Jul 2013
by KaTo
Molly23 wrote:slencak wrote:Tak jsem stahnul tu tvoji verzi Moly

jsem nadšenej jak gnom ve zlatým dole. Modely poškozená atp.
Je to moje první zkušenost s letadlama když nepočítám takové ty rc modely.
Zkusim přelouskat tenhle topic, snad to neni jen spam a něco se dozvím.
PS:real mód je výzva

To je přístup!!! Jako já jsem zase po dlouhé době zkusil tu od Wargamingu a naprosto mě šokovalo že mi hra nedovolí ani prostý výkrut!!! Ještě to zkusím na joysticku a uvidím, ale moc tomu nevěřím. Podle ovládání jsem pochopil, že nemá cenu zkoušet ani střemhlavé bombardování...

Je to prostě hrozně omezující.
Vypni myš a hraj to přes klávesnici

.
Myslím že i volba "mouse 1.4.(?)" která míchá klávesnici a myš byla schopna ledasčeho

akrobatického.
Re: World of Planes
Posted: 00:45 17. Jul 2013
by slencak
Dá se sakra sestřelit bombardér stíhačem 3,4. lvl ?
Zatím se vyžívám v likvidaci letadel (nejvíc jsem zatím sestřelil 5 letadel)

Hoďte sem taky něco ať pozná jaká jsem lama.
Re: World of Planes
Posted: 07:52 17. Jul 2013
by Theogil I
slencak wrote:Dá se sakra sestřelit bombardér stíhačem 3,4. lvl ?
Zatím se vyžívám v likvidaci letadel (nejvíc jsem zatím sestřelil 5 letadel)

Hoďte sem taky něco ať pozná jaká jsem lama.
HELE, ONO JE TO ČESKY?
KDE SE TO DÁ STÁHNOUT?
TŘEBA TO BUDE LEPŠÍ NEŽ WOP.
Re: World of Planes
Posted: 08:02 17. Jul 2013
by Molly23
Tohle je WoP! A je to lepší než WoWp

od wargamingu
EDIT: A doprkýnka 5,5 GB update

Re: World of Planes
Posted: 08:30 17. Jul 2013
by soul1
hmm takže se tu hraje Warthunder nebo World of War Planes či jak se to piše (ten od těch co dělaly tanky)
Re: World of Planes
Posted: 10:12 17. Jul 2013
by Molly23
Já ted testujo WoWp od Wargamingu, ale budu vřískat blahem, když seženu lidi na lítání WarThunderu: World of Planes, kteří budou ochotní jít i na TS či skype a poslouchat mích rad

. Je to sice už dva roky co jsem zažil vrchol své letecké kariéry, ale pořád mám v hlavě naštudovány formace, taktiku a manévry, které v součinosti několika lidí mají naprosto zničující účinek. Sám se ale nepovažuji za vedoucího, nejraději lítám jako číslo nějakého agresivního pilota a kryju mu zadek a i tak se mi podařilo dostat se na 15. místo v žebříčku 500ti nejlepších letců na jednom serveru v Il-2 Sturmovik zatímco moji dva wingmani byli číslo 2. a 5. (Amber pomoc! Jak se zakončuje věta za řadovou číslicí?). Přímá komunikace, dobrá muška vedoucího a věrné číslo je prostě recept na úspěšný lov

. Mohl bych tu rozepsat celý článek o pravidlech vzdušného boje, ale za to mě bohužel v práci neplatěj

. Musím makat...
Re: World of Planes
Posted: 10:21 17. Jul 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Já ted testujo WoWp od Wargamingu, ale budu vřískat blahem, když seženu lidi na lítání WarThunderu: World of Planes, kteří budou ochotní jít i na TS či skype a poslouchat mích rad

. Je to sice už dva roky co jsem zažil vrchol své letecké kariéry, ale pořád mám v hlavě naštudovány formace, taktiku a manévry, které v součinosti několika lidí mají naprosto zničující účinek. Sám se ale nepovažuji za vedoucího, nejraději lítám jako číslo nějakého agresivního pilota a kryju mu zadek a i tak se mi podařilo dostat se na 15. místo v žebříčku 500ti nejlepších letců na jednom serveru v Il-2 Sturmovik zatímco moji dva wingmani byli číslo 2. a 5. (Amber pomoc! Jak se zakončuje věta za řadovou číslicí?). Přímá komunikace, dobrá muška vedoucího a věrné číslo je prostě recept na úspěšný lov

. Mohl bych tu rozepsat celý článek o pravidlech vzdušného boje, ale za to mě bohužel v práci neplatěj

. Musím makat...
Jestli to rozchodíme a bude nás to bavit, tak si můžeme někdy zaletět někam a zase zpátky.

Re: World of Planes
Posted: 10:24 17. Jul 2013
by KaTo
Já za sebe přiznám, že letadla od WoTu mě nezaujaly (vylítal jsem si sice pětkovýho mezečka, ale...).
Jednak mám na ně "slabý" komp = i na nejnižší detaily lagy, což nečkeně

kazí mušku, jednak se mi "krajně" nelíbí matchmaking. Chápu, že to hraje "málo" lidí, ale pořád jich je dost, aby mohli lítat letadla +/- 1 třída. V okamžiku kdy potkáte plně vybaveného stíhače o dvě třídy výš, je to konec. Je tam hrozně znát rozdíl v dmg.
Tanky jsou na tohle lepší - tam se i s nízkým tierem dá taktizovat, držet se vzadu, apod. Tady tohle taktizování neexistuje. Prostě (nej)vyšší tier na mapě všechno prořízne jak nůž máslem...
Re: World of Planes
Posted: 10:32 17. Jul 2013
by soul1
tak někdy zahrat mužem pravě updatuji a jinak co s TS tak mam vlastni mistnost na jednom serveru takže taky neni problem někdy pokecat
Re: World of Planes
Posted: 10:39 17. Jul 2013
by Molly23
soul1 wrote:tak někdy zahrat mužem pravě updatuji a jinak co s TS tak mam vlastni mistnost na jednom serveru takže taky neni problem někdy pokecat
Geniální.
Mě na WoWP sejří, že mě přehřívá komp a ani chladící podložka nepomáhá. Včera dvakrát. Uvidíme jak si chudák v létě poradí s WoP.
Re: World of Planes
Posted: 10:53 17. Jul 2013
by KaTo
Molly23 wrote: Mě na WoWP sejří, že mě přehřívá komp a ani chladící podložka nepomáhá...
KaTo wrote:..mám na ně "slabý" komp = i na nejnižší detaily lagy...
=> Kluci vopálený budou muset na optimalizaci grafiky poněkud zapracovat, teda pokud jim to engine hry vůbec dovolí

. U "slimáččích" tanků tento "typ" jimi použitého engine není na závadu, ale u rychlých letadel očividně je.