Page 7 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 08:56 29. May 2012
by Amber
Malá zlodějka :twisted:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 08:58 29. May 2012
by Amber
Vodní žínky:

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 09:09 29. May 2012
by Amber
Hehe, OOC v praxi: *posílá spěšného holuba s prosbou o pomoc* :D

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:29 29. May 2012
by Amber
Zlodějíček... nebo spíš špion :twisted:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:36 29. May 2012
by Nalkanar
Amber - nikoliv špion, ale vrah. Pravděpodobně Ezio Auditore da Firenze. :mrgreen:

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:40 29. May 2012
by Absinthorix
Na kraji světa

Image

a cesta tam

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:41 29. May 2012
by Amber
@ Nalk: Konečně dává život a celý vesmír smysl... :roll:

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:42 29. May 2012
by Absinthorix
...trochu mimo, ale kdo se mnou zatlačí slzičku?

Image

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:44 29. May 2012
by Absinthorix
Cvičené společnice z jižních krajů? 8)

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:47 29. May 2012
by Aulus
ad šaty: A co tyhle? :roll:

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:52 29. May 2012
by Absinthorix
Výbavička na bláto?

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:54 29. May 2012
by Amber
Aulus wrote:ad šaty: A co tyhle? :roll:
Image
Velmi velmi hezké! :D

@ Jarri: Tohle je cvičená společnice z jižních krajů: :P
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:00 29. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:
Aulus wrote:ad šaty: A co tyhle? :roll:
Image
Velmi velmi hezké! :D

@ Jarri: Tohle je cvičená společnice z jižních krajů: :P
Image
To ji nechají ozbrojenou? A kde má řetězy... nebrat

A aby pirátek nebylo málo

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:01 29. May 2012
by Amber
@ Jarri: Mě se ptáš? :P Co já vím...

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:05 29. May 2012
by Caehan
Amber wrote:Malá zlodějka :twisted:
Image
To mi nedá, tu museli vyhodit ze zlodějský gildy první den - jak se jí sypou ty drahokamy... a přesně vypadá jako ten typ, co ztratí spoustu času děláním dojmu a pak se to kvůli tomu děsně podělá.