Page 7 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:24 01. Jun 2012
by G-ladiator
V knize není z Dešťů vůbec nic, proto je kolem toho teď taková mela

EDIT: Já upřímně doufám, že Větry zimy napšíe dřív, jak za šest let

Fanouškovské odhady jsou někdy na pozdní 2015
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:27 01. Jun 2012
by Braenn
G-ladiator wrote:V knize není z Dešťů vůbec nic, proto je kolem toho teď taková mela

EDIT: Já upřímně doufám, že Větry zimy napšíe dřív, jak za šest let

Fanouškovské odhady jsou někdy na pozdní 2015
Já měla nevím proč dojem, že ten text je od něj, a že se někdo vyskytoval. Ale možná si to pletu... nicméně, seriál se točí pod jeho patronátem, takže to musel schválit, je to v jeho stylu a je i hezká, tak co.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:27 01. Jun 2012
by Rejty
Ha, první dvě knížky dorazily, čtecí maraton může začít!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:30 01. Jun 2012
by G-ladiator
Braenn wrote:G-ladiator wrote:V knize není z Dešťů vůbec nic, proto je kolem toho teď taková mela

EDIT: Já upřímně doufám, že Větry zimy napšíe dřív, jak za šest let

Fanouškovské odhady jsou někdy na pozdní 2015
Já měla nevím proč dojem, že ten text je od něj, a že se někdo vyskytoval. Ale možná si to pletu... nicméně, seriál se točí pod jeho patronátem, takže to musel schválit, je to v jeho stylu a je i hezká, tak co.
Nevím, jestli je text od něj, ale 9. epizodu, kde se poprvé zpívá, psal on.
EDIT: A navrhuju se Deště Castameru naučit a na přístím srazu zazpívat!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:37 01. Jun 2012
by Braenn
G-ladiator wrote:EDIT: A navrhuju se Deště Castameru naučit a na přístím srazu zazpívat!

To nebude tak těžké. Ale s tou melodií mám stále trochu problém! A přeci jen, v češtině je nám text bližší. Akorát se to nenamáhali zveršovat.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:42 01. Jun 2012
by Braenn
haha, nevím, zda to měl být "podpis" Martina, ale pobavilo:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:48 01. Jun 2012
by G-ladiator
A vypadá to, že jsem se spletl, skutečně část té písně v knihách je.
Chtělo by to možná vyjasnit, jak chceme přistupovat ke spoilerům, vzhledem k tomu, že spousta lidí začíná číst a bezpochyby budou chtít diskutovat a podělit se o své pocity

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 03:39 02. Jun 2012
by J.F.Payne
Ještě jsem vyhrabal dost dobrej song s tématikou Písně ledu a ohně, tentokrát trošku veselejší:
http://www.youtube.com/watch?v=vrJoAy6-or0
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:06 04. Jun 2012
by Absinthorix
Dobrý trololo ten závěr

hlavně koník pěknej
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:20 04. Jun 2012
by pavad
Braenn wrote:Je někde v knize více než ta jedna sloka plus refrén?
Mohl by to dopsat:) A musím teda za sebe říct, že v té rychlejší verzi se mi to líbí víc.
Někde v knihách je více jak jedna sloka - ale věru nevím v které. Myslím, že jsem text Rains of Castamere četl v nějaké pozdější... To je trest za to, zhltnout/vdechnout tuny a tuny písmenek ve velmi krátkém čase.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:26 04. Jun 2012
by Molly23
Hmmm hmm, už jste viděli desítku?
SPOILER
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:28 04. Jun 2012
by G-ladiator
Jop. Upřímně doufám, že následující události se budou řídit slovy "show don't tell"
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:45 08. Jun 2012
by zachy
poslední díl celkem ušel, nebyl zas tak dech beroucí.
Nová série začne zase až příští rok?
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:50 08. Jun 2012
by Prasokralik
Jo, sou to trolové.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 19:26 08. Jun 2012
by harlequin_ichtyosis
jedna z "hrdinek" Die Megageile Kükenfarm
