Page 7 of 7
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 16:46 10. Oct 2013
by Pajule
Zrovna tuten víkend bych i měla čas

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 16:49 10. Oct 2013
by Diemo

Rejty to napsal špatně, až nahradíme už
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 17:54 10. Oct 2013
by Bahnak
Pajule wrote:Zrovna tuten víkend bych i měla čas

Pajule, víš o tom že datum je rok starý...?
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 18:26 10. Oct 2013
by Pajule
-_- vim, ale víkend co bude 17. -> 16. sobota mam zrovna volno, takhle to bylo myšleno