Page 7 of 15
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:43 07. Nov 2012
by -darkvision-
vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?
ps: ja jsem rikal ze nemam v umyslu pouzivat plytvat prostredky na vas, stalo by me to penize;] i kdyz ty tri vteriny co by to ten vas shard vydrzel by me nestali zas tak moc hele
Áha takže nejdřív že to shodíš, jak je to easy a teď že na to nemáš prachy. Áha... takže vlastně jen výhružky a silný řeči. U toho to skončí a my se můžeme jít rozejít pařit si své postavičky.
Papa ty můj ňufíčku :-*
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:44 07. Nov 2012
by karolina
Aulus wrote:vercas wrote:...kdo je tady pan:]
Že by Napoleon-komplex? Ne, tohle spíš vypadá stihomam.

Nene Aule, tohle je opravdu schizorfrenie.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:45 07. Nov 2012
by Bruciacullo
Shoď už tooooooo

mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:45 07. Nov 2012
by radekdnb
vercas wrote:Zacalo to byt totiz pomerne osobni po tom co jste zsikanovali meho kamarada co se pripojil a vubec o nicem nevedel :] tak jak jsem rikal hodinky tikaj po te se bude dit co se bude dit
jako ty mluvíš o sobě??...

nebo já nechápu pokud dobře jsem četl tak tenhle ACC měl chybu že se nemohl připojit...a najednou je to kamarád??..máš nějakýho imaginarního kámoše?

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:46 07. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?
ps: ja jsem rikal ze nemam v umyslu pouzivat plytvat prostredky na vas, stalo by me to penize;] i kdyz ty tri vteriny co by to ten vas shard vydrzel by me nestali zas tak moc hele
Talk to the hand
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:46 07. Nov 2012
by Shaman88
Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo

mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:46 07. Nov 2012
by Aulus
vercas wrote:Zacalo to byt totiz pomerne osobni po tom co jste zsikanovali meho kamarada co se pripojil a vubec o nicem nevedel :] tak jak jsem rikal hodinky tikaj po te se bude dit co se bude dit
Tvůj kamarád používal taky nick vercas. Je to náhoda?

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:48 07. Nov 2012
by Bruciacullo
Shaman88 wrote:Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo

mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé

hele neudělame nějakou party?
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:48 07. Nov 2012
by karolina
Shaman88 wrote:Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo

mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé

Nééé eště neee, musim si skočit k vietnamcovi něco koupit, došly zásoby!
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:49 07. Nov 2012
by Xullfryn
Hej shoď to, potřebuju aby mi v obchodě padnul ionskej kámen na sílu. Nebaví mě to tam už kempit.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:51 07. Nov 2012
by Caehan
Já nechci ukazovat prsty, ale nezapomněls přelogovat, když už sis vyrobil támhleten novej account na fóru?
To se občas hodí, když chceš předstírat, že jsi dva lidi zároveň.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:51 07. Nov 2012
by Molly23
Vercasi? Můžeš z mojí postavi udělat princeznu (paní Dorielovou)? Děkuji.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:53 07. Nov 2012
by Derken-
Bruciacullo wrote:Shaman88 wrote:Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo

mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé

hele neudělame nějakou party?
Klidně se přidám... trčí mi tu flaška jégra
Kdy to ten blbeček má vplánu už shodit? Mně to pořád jede....
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:55 07. Nov 2012
by Bruciacullo
To nevím kdy to shodi koukam za tim na film a kratim si tak dlouhou chvíli před pádem
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:55 07. Nov 2012
by Aulus
Bruciacullo wrote:To nevím kdy to shodi koukam za tim na film a kratim si tak dlouhou chvíli před pádem
Je to Nekonečný příběh? 