Page 7 of 15

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:43 07. Nov 2012
by -darkvision-
vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?

ps: ja jsem rikal ze nemam v umyslu pouzivat plytvat prostredky na vas, stalo by me to penize;] i kdyz ty tri vteriny co by to ten vas shard vydrzel by me nestali zas tak moc hele
Áha takže nejdřív že to shodíš, jak je to easy a teď že na to nemáš prachy. Áha... takže vlastně jen výhružky a silný řeči. U toho to skončí a my se můžeme jít rozejít pařit si své postavičky.

Papa ty můj ňufíčku :-*

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:44 07. Nov 2012
by karolina
Aulus wrote:
vercas wrote:...kdo je tady pan:]
Že by Napoleon-komplex? Ne, tohle spíš vypadá stihomam. :mrgreen:
Nene Aule, tohle je opravdu schizorfrenie.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:45 07. Nov 2012
by Bruciacullo
Shoď už tooooooo :D mam pro tu přiležitost připravene šampaňo

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:45 07. Nov 2012
by radekdnb
vercas wrote:Zacalo to byt totiz pomerne osobni po tom co jste zsikanovali meho kamarada co se pripojil a vubec o nicem nevedel :] tak jak jsem rikal hodinky tikaj po te se bude dit co se bude dit

jako ty mluvíš o sobě??...:D :D nebo já nechápu pokud dobře jsem četl tak tenhle ACC měl chybu že se nemohl připojit...a najednou je to kamarád??..máš nějakýho imaginarního kámoše? ;)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:46 07. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
vercas wrote:a uz vite deti teda jak si udelat neomezene mocnou postavu na lvl1?

ps: ja jsem rikal ze nemam v umyslu pouzivat plytvat prostredky na vas, stalo by me to penize;] i kdyz ty tri vteriny co by to ten vas shard vydrzel by me nestali zas tak moc hele
Talk to the hand

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:46 07. Nov 2012
by Shaman88
Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo :D mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé :)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:46 07. Nov 2012
by Aulus
vercas wrote:Zacalo to byt totiz pomerne osobni po tom co jste zsikanovali meho kamarada co se pripojil a vubec o nicem nevedel :] tak jak jsem rikal hodinky tikaj po te se bude dit co se bude dit
Tvůj kamarád používal taky nick vercas. Je to náhoda? :mrgreen:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:48 07. Nov 2012
by Bruciacullo
Shaman88 wrote:
Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo :D mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé :)
hele neudělame nějakou party?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:48 07. Nov 2012
by karolina
Shaman88 wrote:
Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo :D mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé :)
Nééé eště neee, musim si skočit k vietnamcovi něco koupit, došly zásoby!

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:49 07. Nov 2012
by Xullfryn
Hej shoď to, potřebuju aby mi v obchodě padnul ionskej kámen na sílu. Nebaví mě to tam už kempit.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:51 07. Nov 2012
by Caehan
Já nechci ukazovat prsty, ale nezapomněls přelogovat, když už sis vyrobil támhleten novej account na fóru? :roll:

To se občas hodí, když chceš předstírat, že jsi dva lidi zároveň.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:51 07. Nov 2012
by Molly23
Vercasi? Můžeš z mojí postavi udělat princeznu (paní Dorielovou)? Děkuji.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:53 07. Nov 2012
by Derken-
Bruciacullo wrote:
Shaman88 wrote:
Bruciacullo wrote:Shoď už tooooooo :D mam pro tu přiležitost připravene šampaňo
Já taky. Už ho mám připravené od včerejška, kdy to napsal poprvé :)
hele neudělame nějakou party?
Klidně se přidám... trčí mi tu flaška jégra :-)

Kdy to ten blbeček má vplánu už shodit? Mně to pořád jede....

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:55 07. Nov 2012
by Bruciacullo
To nevím kdy to shodi koukam za tim na film a kratim si tak dlouhou chvíli před pádem

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 20:55 07. Nov 2012
by Aulus
Bruciacullo wrote:To nevím kdy to shodi koukam za tim na film a kratim si tak dlouhou chvíli před pádem
Je to Nekonečný příběh? :mrgreen: