Page 7 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:03 22. Mar 2013
by Aulus
Tak co Pajulko, KaTouši a další? Přidá se ke srazu ještě někdo z nerozhodnutých/váhajících? Někteří se k vám jedou podívat až z dalekého Moravistánu! :) :twisted:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:23 22. Mar 2013
by Pajule
Já nevim jestli se mi chce, takže uvidim až zítra večer zda se ukážu nebo ne

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:49 22. Mar 2013
by Rejty
Pajule wrote:Já nevim jestli se mi chce, takže uvidim až zítra večer zda se ukážu nebo ne
Lol, klasika!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:51 22. Mar 2013
by Pajule
Ne :D oproti loňským rokům mam čas a jsem plnoletá, takže už mi bahňák nemůže říkat, že jsem nezletilá a piju pivo :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:51 22. Mar 2013
by Aulus
Pajule wrote:Já nevim jestli se mi chce, takže uvidim až zítra večer zda se ukážu nebo ne
Hele, nehrej si, že je ti 14, a ukaž se. :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:52 22. Mar 2013
by Rejty
Pajule wrote:Ne :D orpoti loňským rokům mam čas a jsem plnoletá, takže už mi bahňák nemůže říkat, že jsem nezletilá a piju :D
A stejně nepřijdeš, takže výsledek je stejný :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:52 22. Mar 2013
by Amber
Aulus wrote:
Pajule wrote:Já nevim jestli se mi chce, takže uvidim až zítra večer zda se ukážu nebo ne
Hele, nehrej si, že je ti 14, a ukaž se. :lol:
:lol: :lol: :lol: Doufám, že totéž napíšeš i KaTouškovi. :P

EDIT Aulus: KaTouše by možná mohl omluvit jeho velmi pokročilý věk. Ale on se určitě nebude vymlouvat, odpoutá mladého ducha, a přijde. Že-e? :twisted: :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:59 22. Mar 2013
by Pajule
Aule já si nemůžu hrát na to, že mi je 14, když vypadam na 13 :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:03 22. Mar 2013
by Aulus
Pajule wrote:Aule já si nemůžu hrát na to, že mi je 14, když vypadam na 13 :D
Ale ty raději zatajíš občanku a schováš ji psovi do pelechu, než abys šla se svou dospělostí do světa. V tom je ten problém... :twisted:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:04 22. Mar 2013
by Pajule
Na občance vypadam jak debil o to nejde :D jsem jen líná

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:06 22. Mar 2013
by Aulus
Pajule wrote:...jsem jen líná
... ale jen pokud jde o lidi, co? :lol:

Ale z toho se nevyvlečeš, i tví psi se tam chtějí podívat. :mrgreen:
Image

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:08 22. Mar 2013
by Rejty
Je třeba se smířit s tím, že některé věci se nezmění. :wink:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:13 22. Mar 2013
by Pajule
Nevim uvidíte zejtra, třeba přijedu do Plzně a nenajdu to :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:17 22. Mar 2013
by Aulus
Taky vám připadá, že Pajky ze sebe dělá několik let opožděný vánoční dárek (který možná už nikdy nedojde)? :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 23:19 22. Mar 2013
by Pajule
Žádný rozbalování nebude -_- na víc jsem byla na srazu v Simsáči náhodou!