Page 7 of 12
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:03 22. Mar 2013
by Aulus
Tak co Pajulko, KaTouši a další? Přidá se ke srazu ještě někdo z nerozhodnutých/váhajících? Někteří se k vám jedou podívat až z dalekého Moravistánu!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:23 22. Mar 2013
by Pajule
Já nevim jestli se mi chce, takže uvidim až zítra večer zda se ukážu nebo ne
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:49 22. Mar 2013
by Rejty
Pajule wrote:Já nevim jestli se mi chce, takže uvidim až zítra večer zda se ukážu nebo ne
Lol, klasika!
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:51 22. Mar 2013
by Pajule
Ne

oproti loňským rokům mam čas a jsem plnoletá, takže už mi bahňák nemůže říkat, že jsem nezletilá a piju pivo

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:51 22. Mar 2013
by Aulus
Pajule wrote:Já nevim jestli se mi chce, takže uvidim až zítra večer zda se ukážu nebo ne
Hele, nehrej si, že je ti 14, a ukaž se.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:52 22. Mar 2013
by Rejty
Pajule wrote:Ne

orpoti loňským rokům mam čas a jsem plnoletá, takže už mi bahňák nemůže říkat, že jsem nezletilá a piju

A stejně nepřijdeš, takže výsledek je stejný

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:52 22. Mar 2013
by Amber
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:59 22. Mar 2013
by Pajule
Aule já si nemůžu hrát na to, že mi je 14, když vypadam na 13

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:03 22. Mar 2013
by Aulus
Pajule wrote:Aule já si nemůžu hrát na to, že mi je 14, když vypadam na 13

Ale ty raději zatajíš občanku a schováš ji psovi do pelechu, než abys šla se svou dospělostí do světa. V tom je ten problém...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:04 22. Mar 2013
by Pajule
Na občance vypadam jak debil o to nejde

jsem jen líná
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:06 22. Mar 2013
by Aulus
Pajule wrote:...jsem jen líná
... ale jen pokud jde o lidi, co?
Ale z toho se nevyvlečeš, i tví psi se tam chtějí podívat.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:08 22. Mar 2013
by Rejty
Je třeba se smířit s tím, že některé věci se nezmění.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:13 22. Mar 2013
by Pajule
Nevim uvidíte zejtra, třeba přijedu do Plzně a nenajdu to

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:17 22. Mar 2013
by Aulus
Taky vám připadá, že Pajky ze sebe dělá několik let opožděný vánoční dárek (který možná už nikdy nedojde)?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 23:19 22. Mar 2013
by Pajule
Žádný rozbalování nebude -_- na víc jsem byla na srazu v Simsáči náhodou!