Page 7 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:32 05. Apr 2013
by Shaman88
Ted jsem celkem vytížený takže zase příště.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 08:46 07. Apr 2013
by Braenn
Můžu změnit svůj návrh mapy z Ensku na Ruinberg?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:44 07. Apr 2013
by Fryn
Braenn wrote:Můžu změnit svůj návrh mapy z Ensku na Ruinberg?
Takto dodatečně už ne. Pokud by ale nastala patová situace, tak by se jeden den ještě vybíralo mezi těmi mapami, u kterých k tomu došlo.
V této chvíli je to na Kucikovi, Gallim a Awadarovi (případně na někom novém, kdo by se ještě do půlnoci stihnul příhlásit). Galli by si taky měl ještě dnes stihnout nominovat svůj tank.
EDIT: Pardon, omylem jsem měl na hlavní straně k Awadarovi přiřazenou mapu Ruinberg, aniž by o něčem hlasoval. Napraveno.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:27 07. Apr 2013
by Bruciacullo
pz35t ruinberg
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 14:01 07. Apr 2013
by Braenn
Fryn wrote:Braenn wrote:Můžu změnit svůj návrh mapy z Ensku na Ruinberg?
Takto dodatečně už ne. Pokud by ale nastala patová situace, tak by se jeden den ještě vybíralo mezi těmi mapami, u kterých k tomu došlo.
No to je tak, můj odpor k Himlsdorfu je větší, než má potřeba Ensku. Ale tak co už.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:44 07. Apr 2013
by klobouk
Braenn wrote:No to je tak, můj odpor k Himlsdorfu je větší, než má potřeba Ensku. Ale tak co už.
Tak příště nažhav radio, spojíme se, uděláme dělostřeleckou baráž v podobě hlasů pro jednu mapu a vymažeme Himl vesnici z mapy.
A můžu si na vás koupit gold ammo (i když gold ammo do kulometu je asi dost drahý dárek, himl)?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:02 08. Apr 2013
by kucik
Mě je úplně jedno kde

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:16 08. Apr 2013
by Fryn
Druhý Thalijský turnaj je dneškem oficiálně zahájen. Vybraná mapa je tedy
Himmelsdorf a rozlosování účastníků do turnajového stromu najdete na hlavní stránce.
Předtím než se pustíte do odehrávání svých zápasů si znovu přečtěte pravidla turnaje na hlavní straně (nové a upravené části jsou zvýrazněny červeně - nejvíce je toho kvůli hrací ploše), stejně tak i doprovodná pravidla týkající se finále tohoto "ročníku" a nainstalujte ESL Battle Zone mod (odkaz na hlavní straně).
"Divokou kartu" pro tento turnaj si vylosovalo duo Bahňák/Braenn, takže tímto máme i prvního postupujícího do druhého kola

.
Ostatní tedy už můžou plánovat, kdy odehrají své zápasy. Hezkou zábavu všem.
klobouk wrote:Braenn wrote:No to je tak, můj odpor k Himlsdorfu je větší, než má potřeba Ensku. Ale tak co už.
Tak příště nažhav radio, spojíme se, uděláme dělostřeleckou baráž v podobě hlasů pro jednu mapu a vymažeme Himl vesnici z mapy.
A můžu si na vás koupit gold ammo (i když gold ammo do kulometu je asi dost drahý dárek, himl)?
Nemám nic proti tomu, když se na nějaké mapě domluví větší skupinka, ale hlasování (stejně jako i nominace strojů), probíhá jen jednou, aby se pak nějak moc nespekulovalo a já nemusel neustále něco přepisovat.
Zlatá munice je zakázána (viz. pravidla).
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:16 09. Apr 2013
by Theogil I
Tak jsem odjel s Frynem první duel ve svém životě a světe div se vyhrál jsem 2:0. Ještě se klepu jak sulc, je to dobrý adrenalin. Ještě jednou díky Frynovi za super zápas.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:09 09. Apr 2013
by klobouk
Sakra. Tak to nebude ostuda, když prohraju taky se škodovkou. Kdyžtak si, Fryne, dáme zápas o americkobramborovou medaili.
PS: Ale teď vážně: zítra, když budeš online kolem sedmé večerní, Kucíku, tak se třeba potkáme. Hodil by se mi cedník do polní kuchyně.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:31 09. Apr 2013
by Molly23
Diemo, kdy budeš moci?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:59 09. Apr 2013
by Diemo
tak budem mocit zitra? kolem druhy?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:28 09. Apr 2013
by Molly23
Kolem druhé... no uvidím. Snad budu už doma. Taková třetí hodina by byla pro mě lepší.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 01:08 10. Apr 2013
by Fryn
klobouk wrote:Sakra. Tak to nebude ostuda, když prohraju taky se škodovkou. Kdyžtak si, Fryne, dáme zápas o americkobramborovou medaili ...
To vítězství bylo zasloužené. První hra byla docela vyrovnaná, ale v druhé jsem se ani pořádně nedostal ke slovu. V obou případech jsem velmi brzo přišel o řidiče a T1E6 je holt bohužel na své pohyblivosti velmi závislá.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 15:25 10. Apr 2013
by Molly23
Souboj Vracas vs. Missak skončil 1:2 vítězně pro mě. Byl to velmi vyrovnaný zápas!
PS: DOporučuji se ujistit, že protivník zná pravidla a nepoužívá zlatou munici atd.
