Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:15 23. Jul 2013
Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Sekeru i pilu mohu vzít, nevidím v tom problém.Rejty wrote:Nemohl by někdo dovést sekeru a pilu?
Neboj. Pivo už na seznamu mám.Fox wrote:Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:
Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.
Dále ještě hajzl papír a to nejdůležitější, sebe!
Tak to je dobřeMolly23 wrote:Neboj. Pivo už na seznamu mám.Fox wrote:Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:
Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.
Dále ještě hajzl papír a to nejdůležitější, sebe!
Pilu na dřevo, ať můžeme nařezat na táborákkarolina wrote:Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.Rejty wrote:Pilu na dřevo, ať můžeme nařezat na táborákkarolina wrote:Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.
Tak stačí čepovka nebo zlodějka, ne? Ty rámovky co tu máme se bojim, že nevydržej ani prd...Rejty wrote:Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.
Já myslím, že motorovka bude akorát.Diemo wrote:Tak stačí čepovka nebo zlodějka, ne? Ty rámovky co tu máme se bojim, že nevydržej ani prd...Rejty wrote:Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.