Page 7 of 12

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 15:15 23. Jul 2013
by karolina
Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 18:11 23. Jul 2013
by Fox
Rejty wrote:Nemohl by někdo dovést sekeru a pilu?
Sekeru i pilu mohu vzít, nevidím v tom problém.


Diemo: Jinak ohledně dotazu na vodnici. Myslím si že bys ji mohl vzít, já ji taky vezmu a dvě se určitě neztratí. Nějaký ten uhlík i tabák také najdu, ale nebudu toho brát zase moc =D

Jinak za mě i s jídlem ;) Krkovičkovo obžerství se prostě nemůže vynechat.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 18:21 23. Jul 2013
by Molly23
Já mám doma na dřevo tak akorát kukrinu

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 18:31 23. Jul 2013
by Fox
Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:

Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.


Dále ještě hajzl papír, šátek a to nejdůležitější, sebe! ;)




EDIT:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 18:33 23. Jul 2013
by Molly23
Fox wrote:Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:

Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.


Dále ještě hajzl papír a to nejdůležitější, sebe! ;)
Neboj. Pivo už na seznamu mám. :lol:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 20:04 23. Jul 2013
by Fox
Molly23 wrote:
Fox wrote:Jinak ještě vzkaz od Rejtyho pro všechny účastníky:

Povinně všichni s sebou pitnou vodu, aby nedopadli jako shaman kdysi.


Dále ještě hajzl papír a to nejdůležitější, sebe! ;)
Neboj. Pivo už na seznamu mám. :lol:
Tak to je dobře ;)

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 20:36 23. Jul 2013
by Shaman88
Bez komentáře...

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 20:58 23. Jul 2013
by Koninho87
Bohužel teda nakonec nemohu.V sobotu turnaj a v neděli PÚ.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 09:30 25. Jul 2013
by Rejty
karolina wrote:Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Pilu na dřevo, ať můžeme nařezat na táborák :wink:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:40 25. Jul 2013
by karolina
Rejty wrote:
karolina wrote:Jakou pilu přesně? Sekera by neměla být problém.
Pilu na dřevo, ať můžeme nařezat na táborák :wink:
Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 11:53 25. Jul 2013
by Pajule
Pijte i za mě, já za vás taky budu pít :twisted: :mrgreen:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 13:24 25. Jul 2013
by Rejty
karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.
Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 13:40 25. Jul 2013
by Diemo
Rejty wrote:
karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.
Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.
Tak stačí čepovka nebo zlodějka, ne? Ty rámovky co tu máme se bojim, že nevydržej ani prd...

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 13:47 25. Jul 2013
by Molly23
Diemo wrote:
Rejty wrote:
karolina wrote:Počítám teda s tím, že sekeru i pilu bere Fox.
Vem prosím tu pilu, pokud se ti vejde do auta, Fox mi tvrdil, že pila není jistá.
Tak stačí čepovka nebo zlodějka, ne? Ty rámovky co tu máme se bojim, že nevydržej ani prd...
Já myslím, že motorovka bude akorát.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 13:58 25. Jul 2013
by Rejty
Ty řežeš klády zlodějkou? To jsi frajer. :mrgreen: Nějakou normální pilu pro dva, něco takovýho: