Page 7 of 16

Re: Pády servru

Posted: 18:06 14. Feb 2015
by kokosak
Nevim, ale tipuju, že jo.

Re: Pády servru

Posted: 18:14 14. Feb 2015
by karolina
Resuscitovat to může jen kucik nebo Rejty... oba jsou jaksi mimo..

Re: Pády servru

Posted: 12:00 16. Feb 2015
by montacue
máte nějakou alespoň orientační představu, jak dlouho to může trvat? dny, týden?

Re: Pády servru

Posted: 12:03 16. Feb 2015
by FroziKk
Měsíc až dva podle posledního infa.

Re: Pády servru

Posted: 13:19 16. Feb 2015
by kokosak
V průběhu týdne.

Re: Pády servru

Posted: 19:29 17. Feb 2015
by kokosak
....kuciku? Můžeš se prosím nějak... um... oficielně vyjádřit? Případně sdělit čím ti v tom můžeme pomoct/motivovat? ;)

Re: Pády servru

Posted: 21:43 17. Feb 2015
by rosnicka
já teda nevím jak kdo, ale já jsem už nějaké vyjádření četla. jen tam není daná žádná doba :P

Re: Pády servru

Posted: 21:56 17. Feb 2015
by karolina
Admini jsou jen lidi, pracující lidi.. vzhledem k tomu, že s musí sejít asi tři lidi aby se půl dne opravoval server... dřív než o víkendu to určitě nebude...
A přestaňte tu plašit nebo trollit, že to bude trvat měsíce!

Re: Pády servru

Posted: 22:28 17. Feb 2015
by Barbar321
karolina wrote:Admini jsou jen lidi, pracující lidi.. vzhledem k tomu, že s musí sejít asi tři lidi aby se půl dne opravoval server... dřív než o víkendu to určitě nebude...
A přestaňte tu plašit nebo trollit, že to bude trvat měsíce!
Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".

Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.

Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu :D

Re: Pády servru

Posted: 22:45 17. Feb 2015
by Sodom
A co když je to jako úplně rozbitý .. a už to spravit vůbec nepůjde!! *začíná panicky pobíhat po pokojíku sem a tam*

Re: Pády servru

Posted: 23:04 17. Feb 2015
by karolina
Stačí, jo? Spam je jinde...

Re: Pády servru

Posted: 23:27 17. Feb 2015
by kucik
Barbar321 wrote:
Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".

Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.

Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu :D
Od nedele se snazim vyprudit nekoho, kdo smi vlezt do Plzenske serverovny.
Soucasny plan je takovy, ze v patek nebo v sobotu vyrazim do Plzne, vytahnu server ze serverovny, odvezu ho k nekomu, kde na nem muzu delat a do druhyho dne ho s trochou stesti dame dohromady.
Vzhledem k tomu, ze je to zavisle na nekolika dalsich lidech, tak nemuzu rict, kdy se to podari.

Re: Pády servru

Posted: 13:34 20. Feb 2015
by Lord_Berserk
kucik wrote:
Barbar321 wrote:
Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".

Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.

Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu :D
Od nedele se snazim vyprudit nekoho, kdo smi vlezt do Plzenske serverovny.
Soucasny plan je takovy, ze v patek nebo v sobotu vyrazim do Plzne, vytahnu server ze serverovny, odvezu ho k nekomu, kde na nem muzu delat a do druhyho dne ho s trochou stesti dame dohromady.
Vzhledem k tomu, ze je to zavisle na nekolika dalsich lidech, tak nemuzu rict, kdy se to podari.
V patek i sobotu to vidim na hospodu ... pokud pudete slavit oziveni serveru sem na telefonu :wink:
Kuciku koukej Rejtyho nekam vytahnout, slehla se po nem zem :mrgreen:

Re: Pády servru

Posted: 17:00 20. Feb 2015
by kucik
Lord_Berserk wrote:
V patek i sobotu to vidim na hospodu ... pokud pudete slavit oziveni serveru sem na telefonu :wink:
Kuciku koukej Rejtyho nekam vytahnout, slehla se po nem zem :mrgreen:
Jsem pro.

Re: Pády servru

Posted: 00:05 21. Feb 2015
by Rejty
Šel bych do čajovny nebo na deskovky :D