Page 7 of 8

Re: Jízdní zvěř

Posted: 20:44 20. Apr 2014
by Barbar321
Na tržišti v Kelu a v pevnosti Duegarů se dá jezdit na koni. Vzhledem k tomu, že někde automaticky systém shazuje z koně, není možné přidat i tyto lokality do seznamu?

Re: Jízdní zvěř

Posted: 18:02 24. Apr 2014
by Myrpa
kokosak wrote:Stále chybí možnost nasednout na zvíře u černokněžníka
Snad opraveno. Featy by měl dostat dobrodruh, když je nemá další povolání.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 18:15 24. Apr 2014
by Myrpa
kokosak wrote:Po sesednutí z mountu je pixina zpomalena. Relog řeší.
Pixie může do sedla? A jak to vypadá? Podle mě pixina nemá mounted vzhled, pokud teda není hodně zmenšený elf.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 00:45 25. Apr 2014
by kokosak
Myrpa wrote:Pixie může do sedla? A jak to vypadá? Podle mě pixina nemá mounted vzhled, pokud teda není hodně zmenšený elf.
Pixina se změní v přerostlého gnoma. S křidýlkama. Něco neuvěřitelně příšernýho.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 10:07 25. Apr 2014
by Krysak
Hele ted po diskuzi, kdy mzano

Re: Jízdní zvěř

Posted: 10:52 25. Apr 2014
by Myrpa
Krysak wrote:Hele ted po diskuzi, kdy mzano
Cože? Prosím srozumitelněji, jedno slovo na řádek a s obrázky. A případně odkazy na diskuze.

Jinak s tou pixinou něco zkusím vymyslet, dejte mi čas. Ale jízdní model nebude mít nikdy. Spíš opravit tu rychlost a nastavit jí třeba hobita.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 09:05 01. May 2014
by kokosak
Haste efekt na jízdní zvěřině nemá žádný... efekt na rychlost dopravy.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 10:10 01. May 2014
by J.F.Payne
To by mělo bejt schválně.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 10:56 08. May 2014
by D_E_K_A
Zjevně na jakémkoliv jízdním zvířeti, alespon u některých typů "róby" to postavu po nasednutí rozpoltí ve dví (šest nohou :D ). Nešlo by s tím něco udělat? Je z toho pak docela děsně hrůzně komické panoptikum. ;)

Re: Jízdní zvěř

Posted: 13:25 08. May 2014
by karolina
D_E_K_A wrote:Zjevně na jakémkoliv jízdním zvířeti, alespon u některých typů "róby" to postavu po nasednutí rozpoltí ve dví (šest nohou :D ). Nešlo by s tím něco udělat? Je z toho pak docela děsně hrůzně komické panoptikum. ;)
Nešlo, většina rób nemá mounted vzhled, bohužel.. Si holt musíte udělat takovou róbu co vidět bude a nebo jezdeckou uniformu.

Re: Jízdní zvěř

Posted: 14:04 08. May 2014
by D_E_K_A
Nevadí, se holt s tím musím smířit, nic podobného vzhledově tam totiž není u barvíře, co by odpovídalo mé vizi. :)

Re: Jízdní zvěř

Posted: 23:22 10. Aug 2014
by NesQe
Dnes se nám povedlo něco zajímavého. To že cizí člověk může nasednout na mountíka majitele by nevadilo, ale po jeho sesednutí ho majitel nemohl nijak ovládat poslouchal toho druhýho a po použití smlouvy se vyvolal další.

Propána proč brouk při boji řehtá? :shock:

Re: Jízdní zvěř

Posted: 12:18 22. Aug 2014
by Nalkanar
Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle. :lol:

Image

Re: Jízdní zvěř

Posted: 16:48 22. Aug 2014
by kokosak
Poslkušně hlásím, že se mi Květa po nasednutí na obrovského orla promění do koně :D (je model koně bez jezdce)

Re: Jízdní zvěř

Posted: 12:19 24. Aug 2014
by Myrpa
Nalkanar wrote:Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle. :lol:
Mounti jsou napevno umístěni v lokaci stájí/kotců. WB musí zkontrolovat proměnné, které mají na sobě, zda odpovídají tabulce (google docs, 1.příspěvek v topicu Jízdní zvěř na WB foru, myslím, a když ne, pište, pošlu link). Pokud odpovídají, pak mám blbě tabulku.

Řehtající brouk to samé, musí se mu upravit soundset přímo v lokaci, kde se pronajímá.
kokosak wrote:Poslkušně hlásím, že se mi Květa po nasednutí na obrovského orla promění do koně :D (je model koně bez jezdce)

Code: Select all

int GetMountedRaceAppearance(object oRider)
{
    return 482 + GetRacialType(oRider) * 2 + !GetGender(oRider);
}

Code: Select all

appearance.2da výňatek:

0    "(Dynamic) Dwarf"
1    "(Dynamic) Elf"
2    "(Dynamic) Gnome"
3    "(Dynamic) Halfling"
4    "(Dynamic) Half-Elf"
5    "(Dynamic) Half-Orc"
6    "(Dynamic) Human"
...
482  "[Mounted] Dwarf Female"
483  "[Mounted] Dwarf Male"
484  "[Mounted] Elf Female"
485  "[Mounted] Elf Male"
486  "[Mounted] Gnome Female"
487  "[Mounted] Gnome Male"
488  "[Mounted] Halfling Female"
489  "[Mounted] Halfling Male"
490  "[Mounted] Half-Elf Female"
491  "[Mounted] Half-Elf Male"
492  "[Mounted] Half-Orc Female"
493  "[Mounted] Half-Orc Male"
494  "[Mounted] Human Female"
495  "[Mounted] Human Male"
496 -> 561 Horses

Code: Select all

racialtypes.2da výňatek:

0          Dwarf
1          Elf
2          Gnome
3          Halfling
4          HalfElf
5          HalfOrc
6          Human
...
17         Fey
Resultát:
RacialType 17-Fey to asi rozhodí, appearance bude pak daleko za hranicí 500, čili jeden z modelů koně.
Buďto doscriptovat do mys_mount_lib tam, kde se volá změna modelu výjimku pro postavy nesoucí vlastní cutom hodnotu modelu (a DMkem tu hodnotu Květě nastavit jako její proměnnou), nebo změnit Květě rasu na něco menšího než 7, nebo vzhled, aby se zkrátka vešla do rozsahu :)