Takze take dekuji za dnesni boje v arene, uzil jsem si to, jen ke konci uz se to na muj vkus trochu zvrhavalo do chaosu.
Koiganovi za pekny boj, po kterem jsem jako hrac mel radost, ze ho postava aspon zranila a pri boji skupin jsem si uzil ty zakernaky, co jsem ti dal.
Eleanor - taktez za pekny boj, ktery mi ukazal slabiny me postavy.
Maeglinovi - pekny boj, nic si z toho nedelej. Ta tvoje srazeni jsou nebezpecna, jen zrovna na ten typ postavy co mam, se ta tvoje moc nehodi.
Dal me velke podekovani patri Roidovi, ktery se to uvolil na posledni chvili organizovat a musim rict, ze jakmile se rozjel, slo mu to vytecne a dokonce dokazal vydelat na sazkach! Kdyby se toho chtel ujmout i priste, byl bych opravdu moc rad.

Mimochodem moc pekny styl boje ma tva postava.
Lucii Exos (pardon za komoleni jmena) za vynikajici a profesionalni sluzby lecitelky.
Danielu Williamovi - za to, ze je nebezpecny kouzelnik, ktereho jsem ale mel tu cest umlatit pesti a potom jeste jednou v takove trochu zmatene situaci a ehmm.. kdo komu ze by to mel slouzit?
Neznamemu DM za zkusenosti.
Frantovi Potuckovi za ucast a za prstynky, co BU slohnul... ehm....
no a samozrejme vsem ostatnim: Fildovi (prekvapil si, jsi dobry), Tristanovi, Marvionovi (doufam, ze jsem to nezkomolil, stale jeste nechapu, kde jsi vzal ta kouzla), Theogilovi (skoda, ze my dva jsme nebojovali), Parlachinovi, Tylienovi (za hezkou ukazku toho, jak bojuje stinovy tanecnik) a hmmmm vsem ostatnim, na ktere jsem zapomel. Bylo nas tam docela hodne.
Budu se tesit na priste.