Page 7 of 7

Re: Subrasy

Posted: 19:45 28. Jan 2008
by OneIceOne
Tento problém jsem zažil na Demoně. U jednoho případě pomohl odinstalovat čeština ze hry a v druhém se dlouho na nic nepřišlo. Byla obnovena postava ze zálohy.

Re: Subrasy

Posted: 19:54 28. Jan 2008
by maku
Tak problém vyřešen. Přecijen jsem to nereinstal celé a něco zůstalo. Už je to v pohodě.

Může tedy poprosit o smazání všech mch postav? Mám jich tam moc a dělá mi to v tom zbytečně bordel. Prosím, smažte všechny. Založím si C'ryxe znovu, pak jen ještě požádám o přidělení těch xp za životopis. A vše bude v cajku.

Díky moc, za vyřešení problému!!!!! :)

Re: Subrasy

Posted: 19:56 28. Jan 2008
by jaara
No vidis.

Postavy smazany.