Page 7 of 9

Re: Thalie

Posted: 20:32 02. Jan 2016
by Decka
Takže se tvůrcům vlastně podařilo zakřivit časoprostor, akorát opačným způsobem, než bysme to všichni v realitě rádi viděli :lol:

Re: Thalie

Posted: 20:34 02. Jan 2016
by sendys
Decka wrote:Takže se tvůrcům vlastně podařilo zakřivit časoprostor, akorát opačným způsobem, než bysme to všichni v realitě rádi viděli :lol:
ticho nebo z tebe zase bude hobit :-D

Re: Thalie

Posted: 02:01 03. Jan 2016
by Zeerit
Ivory jde obejít kolem dokola i na NT.

Re: Thalie

Posted: 11:20 03. Jan 2016
by Barbar321
Zeerit wrote:Ivory jde obejít kolem dokola i na NT.
Ano, což je ale bohužel jediný případ. Zbytek jde obejít přes půlku mapy (Karatha, Isil, Ostroh, Petronika aj.)

Re: Thalie

Posted: 11:37 03. Jan 2016
by Nalkanar
Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.

Re: Thalie

Posted: 11:58 03. Jan 2016
by Zeerit
Nalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.

Re: Thalie

Posted: 12:15 03. Jan 2016
by Caehan
Zeerit wrote:
Nalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.
Z jedné strany lépe, než ze druhé, pokud se nechce člověk brodit havětí někde v jeskyni.

Re: Thalie

Posted: 12:28 03. Jan 2016
by Fallout
Zeerit wrote:
Nalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.
Dá dá dá :mrgreen: :mus_0: :mus_23:

Re: Thalie

Posted: 12:52 03. Jan 2016
by pavad
Fallout wrote:Dá dá dá :mrgreen: :mus_0: :mus_23:
Da? Opravdu?

Kdo?

Kdy?

Komu?

Za kolik?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Thalie

Posted: 13:04 03. Jan 2016
by Barbar321
Caehan wrote:
Zeerit wrote:
Nalkanar wrote:Já bych řekl, že obcházení je relativní. Lokace Ivory se moc dobře obcházet nedá.
Z jedné strany lépe, než ze druhé, pokud se nechce člověk brodit havětí někde v jeskyni.
Obcházet se dá, ale na druhou stranu se na ST dala obcházet líp. Zbytek se ale rozumně obejít nedá (pokud opravdu nemluvíme o obcházení přes 20 lokací)

Re: Thalie

Posted: 13:37 03. Jan 2016
by Zeerit
pavad wrote: Komu?

Za kolik?
Tobě klídně zadarmo :wink:


Jinak Ostroh asi je trochu problém, ale Petronika se taky dá dá dá obejít v poho.

Re: Thalie

Posted: 13:53 03. Jan 2016
by Goran
Tohle je věc spíše toho, jak tvůrci pojmuli rozvržení lokací. V praxi by měla naprostá většina pevností jít obejít jednotlivcem, větší část i armádou. Význam pevnosti není jen v nějakém "zašpuntování" regionu. Ani nevím, jak by to bylo proveditelné, by musela být pevnost na způsob Velké čínské zdi.

Re: Thalie

Posted: 14:24 03. Jan 2016
by Nalkanar
Mě se to špuntování líbí. Reálně by totiž okolím chodili různé vojenské a polovojenské (např. hraničáři, rytířské družiny) hlídky. To nelze prakticky realizovat, takže holt blok lokací je pak ucpán. Nicméně v rámci jednoho bloku by to mohlo být lépe obchoditelné.

Re: Thalie

Posted: 14:32 03. Jan 2016
by Paulus
Nalkanar wrote:Mě se to špuntování líbí. Reálně by totiž okolím chodili různé vojenské a polovojenské (např. hraničáři, rytířské družiny) hlídky. To nelze prakticky realizovat, takže holt blok lokací je pak ucpán. Nicméně v rámci jednoho bloku by to mohlo být lépe obchoditelné.
+1 Na tohle se totiž v rámci IC dění na Thalii úplně zapomíná. To samé platí pro hlavní cesty a podobně.

Re: Thalie

Posted: 14:37 03. Jan 2016
by Krysak
1. Osobně bych mapy viděl jako výborné. Nějaká nelinearita by se hodila, ale tak dávám místo jedničky jedna mínus....
2. NT urazila ohromný kus cesty a díky práci Kuciho, Rejtáka, Karolíny a dalších teď je fakt hodně funkční a zajímavá.
3. Důvody proč Thalie spíše spí, jsou dané spíše změnou zvyků lidí, vytížeností její tvůrců i v jejich nízké motivaci. Kapitola GM je věc další, ale myslím, že rodinném prostředí Thalie ani tento limit nevadí.