Page 7 of 10
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 13:16 16. Jan 2008
by Krata
Tak jak to vypad týme thalie

.. už to bude?

mohli by jste apson nějak přiblížit čas spuštění modulu?

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 13:29 16. Jan 2008
by Theogil I
Krata wrote:Tak jak to vypad týme thalie

.. už to bude?

mohli by jste apson nějak přiblížit čas spuštění modulu?

Ne ne, nežeknou. Ano ano blzičko, už blzičko to bude. A neptej se požád, jen zdlžuješ od požádné pláce. Ano ano. *tentoktát nesliní do klávesnice, ale do polštáře na posteli v bílé vyplostrované místnosti*

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 14:52 16. Jan 2008
by Shifter
Me to staci az pristi stredu, mam ted nejak moc prace, nebo raci az 16 unora, to se akorad vratim z hor

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:14 16. Jan 2008
by wekslo
O_o vubec toho nademnou neposlouchejte! pekne to na truc spustte dneska! :] ...prosiiim!
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:52 16. Jan 2008
by Theo
Hlasenie vsetkym nedockavcom :
Je to tu! Odpocitavanie spustenia zacne uz za 367 dni ! Nastavte si hodinky !
Koniec hlasenia
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:00 16. Jan 2008
by Kiri
Tak optimalni by mozna bylo tak nekdy zacatek cervna, ne?
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:01 16. Jan 2008
by igor
Theo wrote:
Je to tu! Odpocitavanie spustenia zacne uz za 367 dni ! Nastavte si hodinky !
Odpočítávání začne za 367 dní? A to ještě nevíme kolik bude samotné odpočítávání

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 19:33 16. Jan 2008
by Seth-Plzen
Tak co Teame? Jak to vypada?
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 19:58 16. Jan 2008
by Sorrow
Theo wrote:Hlasenie vsetkym nedockavcom :
Je to tu! Odpocitavanie spustenia zacne uz za 367 dni ! Nastavte si hodinky !
Koniec hlasenia
Opravdu se zase ukazuje,jakej si primitiv.Jestli ti tohle prijde vtipny, tak me teda ne.To ze se neplanovane zdrzelo spusteni asi musi mit nakej duvod!A neboj se ze nas to nemrzi, bych spis rekl ze vic nez vas.
Sorrow
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:13 16. Jan 2008
by Seth-Plzen
Sorrow wrote:Theo wrote:Hlasenie vsetkym nedockavcom :
Je to tu! Odpocitavanie spustenia zacne uz za 367 dni ! Nastavte si hodinky !
Koniec hlasenia
Opravdu se zase ukazuje,jakej si primitiv.Jestli ti tohle prijde vtipny, tak me teda ne.To ze se neplanovane zdrzelo spusteni asi musi mit nakej duvod!A neboj se ze nas to nemrzi, bych spis rekl ze vic nez vas.
Sorrow
Klídek

Já si myslím, že každý chápe, že se to odložilo kvůli důležitým věcem. Ale spíš už tu zase začíná váznout komunikace. Poslední zpráva o dalším vývoji je víc než týden stará. Určitě nejenom já bych uvítal nějaké konkrétnější informace. Nerad bych,aby se mlžilo stejně jako okolo Wipu.
Howgh
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:31 16. Jan 2008
by Krata
Souhlasim.. čerstvé infomace by se hodili

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:32 16. Jan 2008
by Kiri
Hmm a dlouho sme se o nicem nedohadovali

coz je taky pekne naprd. Nikdo nic nekritizuje a je tu podezrelej klid *naslini prst, zmeri povetrnostni podminky, zahledi se na horizont* hmm klid pred bouri?!
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:34 16. Jan 2008
by jitka
Opravdu se zase ukazuje,jakej si primitiv.Jestli ti tohle prijde vtipny, tak me teda ne.To ze se neplanovane zdrzelo spusteni asi musi mit nakej duvod!A neboj se ze nas to nemrzi, bych spis rekl ze vic nez vas.
Sorrow
myslim ze tohle bylo zbitecne tvrdy

theo chtel asi akorat odlehcit situaci ...nic vic bych tam nehledala a uz vubec napadani vas jako tymu

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:39 16. Jan 2008
by Theo
No to asi predsa vsetci vedia ze Sorrow a RES hladaju v mojich prispevkoch vzdy to najhorsie. Trebars taky Igor hned chapal

To uz ani za slovko nestoja ty dvaja ...
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 20:42 16. Jan 2008
by jiromir
jójó, jakou si kdo udělá na fóru pověst, takovou ji má. A Theo se musí hodně snažit aby si ji nějak napravil (pokud mu teda ta současná nevyhovuju).
Já bych na tým netlačil, jen ať je všechno hezky udělaný, promyšlený, neuspěchaný. Osobně by mi vyhovovalo datum spuštění 15.-16. února. Pěkně po zkouškovym, ať mi ostatní moc neujednou
