Page 7 of 7
Re: Relevely
Posted: 18:08 18. Jan 2019
by radekdnb
Dobrý večer,
Ehm....Ještě se dělá RLvl?? jen, že jsem zjistil, že se Podtemno ruší tak aby mi ,,neumřela,, postava

Re: Relevely
Posted: 21:26 20. Jan 2019
by Nalkanar
Kdo má zájem o relevel, tak ať mi pošle / přepošle žádost, abych měl možnost postavy správně kontrolovat.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 21#p285721
První termín vidím na úterý večer - dle počtu lidí a domluvy, ale předběžně řekněme od 20:00.
Další termín čtvrtek.
Podle míry zájmu doplním další termíny, už teď můžu říct, že alespoň jeden o víkendu.
Re: Relevely
Posted: 16:38 26. Jan 2019
by Nalkanar
Dnes nikdo na relevel?
Re: Relevely
Posted: 14:15 27. Jan 2019
by RES13
Zdravim ja mam stale nedodělany relevel u Di Lun Asanty po zjištěnych chybach před upravama konkretně (nefunkčni elfske zbraně) tak zda to bude možne tak se hlasim na dodělani relevelu

Re: Relevely
Posted: 13:46 28. Jan 2019
by Nalkanar
Pošli do PM detaily. Můžeme to spáchat třeba v úterý večer.
Re: Relevely
Posted: 17:13 28. Jan 2019
by earil henden
Nalkanar wrote:Pošli do PM detaily. Můžeme to spáchat třeba v úterý večer.
jestli to půjde v úterý rád bych se přidal na relvl nějak kolem 20:00 jestli se to hodí
Re: Relevely
Posted: 11:24 29. Jan 2019
by Nalkanar
Dneska počítám cca od sedmi.
RE S a earil (ač teda nemám nic v PM, jak jsem psal výše).
Středa další tři co se vzorně ozvali i s nějakými detaily přes PM.
Čtvrtek někdo?
Re: Relevely
Posted: 13:37 29. Jan 2019
by RainMan
Nalkanar wrote:Dneska počítám cca od sedmi.
RE S a earil (ač teda nemám nic v PM, jak jsem psal výše).
Středa další tři co se vzorně ozvali i s nějakými detaily přes PM.
Čtvrtek někdo?
Ahoj, já bych možná potřeboval pomoc. Po relevelu Alkina mám v invu nějakou kouli pro převod craft XP. Postava ji dostala po zatazeni za páku v místnosti pro relevely. Ovšem tehdy jsme s Rejtym nedošli k tomu, co s tou koulí dál. Klasicky použít nejde. Ve čtvrtek večer bych mohl být online.
Díky R.
Re: Relevely
Posted: 14:00 29. Jan 2019
by Nalkanar
Mrkneme na to.
Re: Relevely
Posted: 18:11 29. Jan 2019
by Shaman88
Kouli zrušit je k ničemu.
Re: Relevely
Posted: 21:48 09. Feb 2019
by Nalkanar
Re: Relevely
Posted: 21:45 10. Feb 2019
by Nalkanar
Připomínám tento bod relevelů:
je nutné dodržet rasu, pohlaví, styl boje a případně RP charakter dané postavy (sporné případy konzultujte raději předem prostřednictvím PM)
Z casterské postavy, která neví za jaký konec se drží meč, opravdu mlátičku neschválím.
Pochopitelně to můžete zkusit u Rejtyho.
Re: Relevely
Posted: 16:45 12. Feb 2019
by Nalkanar
Dnes večer relevely, pokud někdo pošle pm s detaily.
Jinak po zbytek týdne nemohu.