Page 7 of 9

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 16:45 15. Feb 2008
by Darien
No jasně, já bez toho přežiju, já to navrhl tady, neboť považuji banku za "obchod" svým způsobem.

Jinak to rozhodně pro mně není zvýhodnění. To bych se fakt bránil. Neboť moje postava teď prostě kvůli tomu po městě chodí. Souviselo to jen a pouze s roleplayingem.
Teesha wrote:
Darien wrote:Já to tak jednoznačně vnímám. Ale dávám v úvahu věc, že pro postavy, které se pohybují spíš osaměle nebo ve dvojici, díky svému zaměření, mají tyto věci větší nutnost, než pro ty, co chodí v pěti a krejou si zadek:)
takže chceš říct, že když budu hrát sám, mám nějaký nárok na zvýhodnění?
Tohle je demagogie. Ne, to nechci říct. Odpověd se týkala Kucikovy poznámky, že +1 věci nejsou nutností. Tak nemíchej jablka s hruškami.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 18:11 15. Feb 2008
by Teesha
rozhodně nemíchám jabka s hruškama..všimni se toho otazníku na konci věty? kladu otázku...stačilo napsat..ne...chápeš to špatně...howgh

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 18:41 15. Feb 2008
by jiromir
Darien wrote:Já to tak jednoznačně vnímám. Ale dávám v úvahu věc, že pro postavy, které se pohybují spíš osaměle nebo ve dvojici, díky svému zaměření, mají tyto věci větší nutnost, než pro ty, co chodí v pěti a krejou si zadek:)
sorry, kdyz jsem jeste hrál nahoře, tak jsem chodil maximálně ve dvou (nez kucik odesel dolu) a od ty doby uz jsem byl sam, neb zadna jina zla a prudici postava nahore nebyla (jeste teda Kiri s Berserkem, ale s tema jsem se nejak nestih vice seznamit). Nemel jsem jedinej item jinej nez základní, nepotřeboval jsem lootit a creepit a stejne jsem se docela bavil. Ty veci vetsi nutnost tudiz nemaji, pokud nehromadis zlato, jsem toho nazoru...a co te znam, tak zas takovej samotar nejsi.
To ze treba dole v podtemnu se chodi v peti a krejou se zadky je zas dany tim, ze tam solo postava proste nema sanci (stejne tak jako ani v peti nema sanci sehnat penize na lepsi item nez bronzovej).

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 18:53 15. Feb 2008
by Darien
Ale samozřejmě že to JDE bez oněch itemů a jde se u toho bavit, to je přeci bez diskuse:) Není nutno zavádět hovor tímto směrem. Nicméně opakuji, že pro jednotlivce je taková výbava - z čisté logiky - nutnější, než pro skupináře. To nic nemění na tom, že se může přežít i bez toho, samozřejmě s tím úměrnějšími riziky.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 22:53 15. Feb 2008
by Daanri
Obchodnik vo vezi v Ivory - ked sa vezme nieco zo stojana s vecmi neda sa s tym dostat k obchodnikovi bo kusok od stoja to zmizne a nahlasi ze postava kradne.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 23:12 15. Feb 2008
by Rejty
Ale da, nesmi se chodi k teleportu.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 00:15 16. Feb 2008
by Sorrow
No me se to taky stalo a to jsem sel okolo nej.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 20:14 17. Feb 2008
by Darien
Návrh k obchodníkům - navrhuji zvýšit cenu za ty krovky ohnivých brouků na pět zlatých, díky tomu je lidi budou brát sebou a nebudou je nechávat válet na zemi, což a) zatěžuje server b) to znamená, že je to zbytečný item, protože za 1 zlatku to sebou nikdo tahat nebude.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 20:31 17. Feb 2008
by kucik
a) nemusej je stahovat
b) kdyz je stahnou, muzou je zakopat

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 20:34 17. Feb 2008
by pepa48
myslim ze tam je chyba ze padaji automaticy bez stahovani.. lokace myslim planiny-podel potucku

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 20:59 17. Feb 2008
by Darien
Přesně tak, padají samy, zůstává tam planina pokrytá itemy. A z těch těžších brouků, co jsou tam přes den, pro změnu nejde vyříznout nic, ale to je už v jiném topicu..

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 21:02 17. Feb 2008
by kucik
Podivam se na to

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 00:22 19. Feb 2008
by Darien
Další nelogičnost u obchodníků - pokud chcete prodat trofeje nebo pochutiny a nabízíte je v přímém prodeji, je cena nulová, vykupovat lze pouze skrze dialog - prodám ti všechny trofeje...

Je to proto, aby ne každý hospodský byl ochoten koupit ovoce (v menších osadách) nebo je to chyba?

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 02:07 19. Feb 2008
by kucik
Ma to nekolik duvodu. Jednak aby nemel obchodnik inventar plnej surovin, ktery si nikdo kupovat nebude. Dalsim duvodem je, aby sly prodat jen nekde.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 11:37 19. Feb 2008
by Darien
okej, beru na vědomí:)