Page 61 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:45 07. Jun 2010
by Nayra
Já to teda pojala v trochu jinym stylu, ale po týhle reakci se docela bojím vůbec něco uveřejnit

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:23 08. Jun 2010
by Cairon
Daanri wrote:Tym narazas na tie screeny z mojich lokacii alebo naco?

Narážím na to že mi přišlo pár žádostí o pokus stát se WB a začít s tvorbu nových lokací ( např. Nayra lazně , Douragon mlýn atd..) A první co ze vzorků vidím je že někdo našel tvoje staré nepoužité lokace místo aby ukázal vlastní tvorbu a vlastní fantasii. Takže NUDÁÁÁÁ - nic nového takže jsem hodnotil aktivitu nováčků WB nikoli kvalitu lokace
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:35 08. Jun 2010
by Daanri
No ja radsej miesto konstatovania "NUDAAAA" poviem novacikom co maju snahu tvorit niec ine - ak potrebujete s niecim pomoct, vysvetlit alebo poradit co a ako spravit v toolsete, piste mi do PM alebo na maila. Hned ako sa k tomu dostanem rad vam odpoviem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:49 08. Jun 2010
by Pajule
ale no tak pánové chce to,aspoň víc krve

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:46 08. Jun 2010
by Nayra
To jsme se nepochopili

) To moje vypadá dost jinak.
No, tak já teda nechám aspoň trochu nahlédnout, i když je to v takovém pochybném stavu...
http://www.jpeg.cz/images/864_lazne1.jpg
Vstup do lázní a recepce. Jedna pro dámy, jedna pro pány... Chybí NPC.
http://www.jpeg.cz/images/928_lazne2.jpg
Kdo čeká na masáž či se mu jen nechce po uvolňující koupeli do toho mumraje venku, může si posedět v příjemném koutku a dát si osvěžující mátovou vodu...
http://www.jpeg.cz/images/493_lazne3.jpg
Chodba ke "koupelnám". Zprava: Dámská část, dveře nahoru k masérovi (ještě neudělané), pánská část... Chybí NPC lazebníků.
http://www.jpeg.cz/images/625_lazne4.jpg
A konečně už lázeň samotná. Bazének pro skupinové koupání. Pro samotáře a stydlíny tři zastíněné vany v pozadí a nějaká ta okrasa...
A to je ode mě zatím vše

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:10 08. Jun 2010
by venomeq
Hmm vubec se mi nelibi to rozdeleni na pany a damy

(NUDAAAAA)
Navic bych pridal zakaz vstupu trpaslikum:D kdo se ma na ne koukat:D i kdyz asi dobrovolne tam nevlezou:D
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:22 08. Jun 2010
by Luelle
mě se líbí ten modrý design
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:56 08. Jun 2010
by Esuliams
Je to moc pěkný. Bude možné do toho bazénu vlézt? Možno by bylo lepší udělat ho spíše do podlahy (jako je třeba v bytě u Víly v přístavu)
... jen ta diskriminace se mi nelíbí *brousí sekeru* Navíc co by starý národ Dětí země dělal ve vodě

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:08 08. Jun 2010
by Nalkanar
Mooooooooooooooc pěkný. Sice je fakt, že smíšená lázeň má něco do sebe, ale tak ještě furt jsou koupele v hostinci a někdo má v bytě
EDIT: nebo udělat čistě něco jako pokoje a byly by to soukromé lázně za nějaký obnos

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:14 08. Jun 2010
by Nayra
Jojo, pracuju na tom, aby se tam dalo vlézt

to by bylo k ničemu, kdyby se nedalo...
Smíšená?

Pochybuju, že by nějaká šlechtična chtěla, aby jí očumovali cizí chlápci.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:15 08. Jun 2010
by DenGrasse
Ženy, kromě prostitutek, do veřejných lázní samozřejmě nechodí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:16 08. Jun 2010
by KaTo
Esuliams wrote:Navíc co by starý národ Dětí země dělal ve vodě

..tak tahle otázka si snad zaslouží i obšírnější odpověď...z pera Mistra Járy Cimrmana:
- ...já jim ten okraj (bazénu

) namažu, oni tam vlezou, pak jim to klouže a nemůžou vylézt. A tak se tam tak topí a křičí...pomoc! Pomoc!
- A co s těmi trpaslíky děláte, když je takhle chytáte?
- Inu, já je zahazuju. Ale mám bratra a ten jim postavil takový ty...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:24 08. Jun 2010
by Luelle
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:32 08. Jun 2010
by sandoftime
Nayra wrote:Jojo, pracuju na tom, aby se tam dalo vlézt

to by bylo k ničemu, kdyby se nedalo...
Smíšená?

Pochybuju, že by nějaká šlechtična chtěla, aby jí očumovali cizí chlápci.
i kdyby smíšené nebyly, tady by zas ženy očumovala kdejaká Aria, takže je to vlastně uplně jedno
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:50 08. Jun 2010
by Nalkanar
DenGrasse wrote:Ženy, kromě prostitutek, do veřejných lázní samozřejmě nechodí.
Tady je natolik puritánská společnost? A co ženy dobrodružky, které se vymykají poněkud běžnému standartu?