Page 61 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:46 15. Mar 2010
by Krata
joho tak to je pecka, proč to dělat jednoduše že

Re: Vtípky
Posted: 12:01 16. Mar 2010
by Daanri
L.H.
Re: Vtípky
Posted: 12:14 16. Mar 2010
by Daanri
Nový farár bol pri svojej prvej kázni tak nervózny, že
takmer ani nedokázal prehovoriť. Ďalšiu nedeľu pred druhou kázňou sa spýtal prítomného arcibiskupa, že čo by mal urobiť, aby sa uvolnil.
Ten mu poradil: "Kvapnite si do vody trochu vodky, uvidíte, že po niekoľkých hltoch budete trochu kľudnejší ."
Farár poslúchol radu a skutočne, cítil sa tak výborne, že by dokázal rečniť aj vo víchrici a úplne kľudne.
Po bohoslužbe sa vrátil do sakristie, kde našiel lístok od arcibiskupa, ktorý mu odkazoval:
Vážený Otče:
Nabudúce si nalejte vodku do vody, nie vodu do vodky.
V každom prípade mám niekoľko poznámok, aby sa už neopakovalo
to, čo som videl na dnešnej omši:
- Na okraji kalicha nie sú nutné dve kolieska citróna.
- Tie kabínky v bočnej lodi sú spovednice, nie toalety.
- Snažte sa neopierať o obraz Panny Márie, a u vôbec ju nemusíte objímať a bozkávať.
- Máme 10 prikázaní , nie 12.
- Apoštolov bolo 12, nie 7 a žiadny z nich nebol trpaslík.
- Nášho Pána Ježiša Krista a Jeho Apoštolov nenazývame "JC & His Boys".
- Dávid porazil Goliáša prakom a kameňom. Nie je pravda, že by ho "doje***".
- Judáša neoznačujeme za "zku....... zmrda".
- Svätého Otca sa nepatrí prezývať "Papa Ratzi".
- Bin Ládin nemal nič do činenia s Ježišovou smrťou.
- Svätená voda je na požehnanie, nie na osviežovanie zátylku.
- Nikdy sa nemodlite sediac na schodkoch pred oltárom.
- Hostie sa majú rozdávať veriacim, nemajú sa prikusovať k vínu.
- Veriaci hádžu príspevky do pokladničky dobrovoľne;
- Odstránte nápis: "Vaše sprepitné je môj plat".
- Hriešnici pôjdu do pekla, nie "do <>".
- Vašu iniciatívu, aby si všetci prítomní zatancovali hodnotím kladne, ale robiť valčík
po celom kostole, to NIE!
Ten, čo sedel v kúte pri oltári a o ktorom ste tvrdili, že to je "bu*ík v sukni" a "transvestita bez
make-upu", to som bol ja.
Dúfam, že do budúcej nedele tieto nedostatky napravíte.
Inak, na prvú kázeň to bolo celkom dobré .
S pozdravom,
Arcibiskup
Re: Vtípky
Posted: 19:38 16. Mar 2010
by Czech_Luthor
Vás to asi nepobaví tak jako mě, ale včera mě málem sundal ze židle parádní tell od Daladana...
Fallion [tell]: Hlavně tam na tý večeři nevytahuj nic o Fallovi a Dalovi, žádný příběhy.
Daladan [tell]: hehe... Dal a Fall to je jak Pat a Mat.
A nebo...
Žena za volantem je jako hvězdička... Vy jí vidíte a ona vás ne!
Re: Vtípky
Posted: 08:49 20. Mar 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 16:41 22. Mar 2010
by Žorž
Univerzální rozvojová pomoc:
Re: Vtípky
Posted: 19:22 22. Mar 2010
by Modrovousice
Vybírám novou kytaru a tohle mě pobavilo... jde o ten název těch snímačů
Snímače B.D.S.M
Snímače B.D.S.M. – Broad Dynamic Sonically Matched z vlastní produkce B.C.Rich jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevný zvuk a poměrně silný výstupní signál. Mají výraznou dynamiku v širokém frekvenčním spektru, takže dokáží všechny tóny snímat velmi citlivě. Snímače u kobylky a u krku jsou individuálně testovány a párovány tak, aby vzájemně dobře spolupracovaly a zvukově se doplňovaly.
Re: Vtípky
Posted: 19:50 22. Mar 2010
by photter
Re: Vtípky
Posted: 20:05 22. Mar 2010
by Sobik
Ideální snímače pro drowy, řekl bych.

A práce pro Svirfneblinského vynálezce Ibaneze.

Re: Vtípky
Posted: 20:58 22. Mar 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 21:39 22. Mar 2010
by zachy
Na světě je 10 druhů lidí.
Ti, kteří znají binární kód a ti, kteří ne.

Re: Vtípky
Posted: 21:55 22. Mar 2010
by Luelle
prostě cool x)
Re: Vtípky
Posted: 21:56 22. Mar 2010
by Nalkanar
zachy: Ty dobrá čecha

ale chápu, že vtip nesmí být až tak okatý.

Re: Vtípky
Posted: 22:08 22. Mar 2010
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 22:20 22. Mar 2010
by Nalkanar