Page 61 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:01 17. Sep 2011
by -RoF-
HA! Jo tohle je fajn
Queen - Bicycle Race
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:06 17. Sep 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:16 18. Sep 2011
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:17 18. Sep 2011
by J.F.Payne
Mám na CD, můžu vypalovat, a ještě další dumky, aby bylo co zpívat

)
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:22 18. Sep 2011
by Molly23
J.F.Payne wrote:Mám na CD, můžu vypalovat, a ještě další dumky, aby bylo co zpívat

)
Můžeš začít

já to zatím hledám na netu, třeba najdu.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:08 19. Sep 2011
by J.F.Payne
Tak zatím Beirut a jeho poslední album Rip Tide, skvělej poslech pro pošmournej podzim:
http://www.youtube.com/watch?v=wNXJ_vT5sbY
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:36 19. Sep 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:46 20. Sep 2011
by GeForce
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:02 20. Sep 2011
by Prasokralik
Pěkný

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:05 20. Sep 2011
by Bahnak
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:36 21. Sep 2011
by Prasokralik
Když jsme u podzimu tak moje podzimní
Raven Chant
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:44 21. Sep 2011
by -RoF-
Jsem si zase na něco vzpomněl, nevím jak vám, ale mě se ten film líbil a hlavně tahle hudba
Střihoruký Edward
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:23 22. Sep 2011
by J.F.Payne
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:26 22. Sep 2011
by Molly23
Díky moc Jone

já to umím na kytaru a nikdy jsem nezjistil jak se to jmenuje.
Ale tahle verze je taky hustá
http://www.youtube.com/watch?v=-2FvK54L ... re=related
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:19 22. Sep 2011
by J.F.Payne
On se to má jmenovat "In the garden of Eden", ale jejich zpěvák byl na nějaký zkoušce tak zlitej, že zpíval "In a gadda da vida", podle čehož to pozdějc pojmenovali. Proto může být problém s identifikací tohohle songu.