dost dobrá sranda
http://www.csfd.cz/film/321771-lego-pribeh/
http://www.youtube.com/watch?v=nl64LGN3vxk
Je geniální. Až to dokoukáš, zkus také Samurai champloo. Je to v podobném stylu - žádné ninja šílenosti alá naruto, ale čistě příběh příběh dvou šermířů, které svede dohromady náhoda. Občas je to nadsazené a dělá si to srandu ze současnosti ale kolem a kolem je to skvost.J.F.Payne wrote:Tak jsem narazil na anime, který mě fakt dostalo, jak příběhem, tak postavama, tak zpracováním... Serei no moribito, http://www.csfd.cz/film/231772-seirei-no-moribito/
A to anime není můj šálek kávy. Tohle je geniální.
To je pěkná krávovinaMourisson1 wrote:Akihabara o tom říká : Jednou za 100 let vodní víla implantuje vejce do vybrané osoby, která se poté stane Strážcem víl. Tentokrát volba padla na Chagumu, druhého prince Nového Císařství Yogo. Chagumu nemá v životě zrovna štěstí. Král ho shledal nepohodlným a pokusil se ho zabít. V důsledku toho požádá královna strážkyni Balsu o jeho ochranu. Jenže její úkol nebude tak snadný, jelikož je Chagumu centrem útoků cizokrajných stvoření jménem Nayugu, která usilují o pozření vejce uchovaného v jeho těle.
Neplést si s anime prosímG-ladiator wrote: EDIT: Když už jsme u toho anime, zkuste i Avatar: The Last Airbender (neplést s hranou adaptací tohoto anime)
Jde o stylizaci. Je to stejná banda, která má na svědomí legendární Cowboy Bebop, kde byl zas celý soundtrack stylizovaný do blues/jazz hudby.J.F.Payne wrote:Tak jsem si stáhl Samurai champloo a musím říct, že stačí jeden hip hopovoej song, zahlídnout nějaký grafiti nebo ty prostřihy s přítomností, a celá atmosféra je v pr.... Hlavní hrdinové taky nic moc. Mám tomu dát ještě šanci?