Page 61 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:19 09. Mar 2014
by Puxina
Lego příběh

dost dobrá sranda :D :D :D Jsem se na to ted díval a stojí to za to ;)

http://www.csfd.cz/film/321771-lego-pribeh/

http://www.youtube.com/watch?v=nl64LGN3vxk

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:19 11. Mar 2014
by Amber
Snad to tady ještě nebylo...

1) film a kniha Never Let Me Go (obojí česky pod názvem Neopouštěj mě), autorem knihy je Kazuo Ishiguro, nejde zrovna o pohodovou komedii a přestože to je sci-fi, mimozemšťanů nebo velkolepých triků se nedočkáte :mrgreen: , přesto stojí za pozornost

2) film Now You See Me (česky jako Podfukáři, což je trochu slabší vůči originálu) naopak super oddechovka se spoustou triků, králíků v klobouku apod. :) závěr sice není až tak překvapivý, ale celková podívaná je hodně zábavná

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:15 24. Mar 2014
by Bahnak
Právě dokoukáno "True detective", nemohu jinak než směle doporučit.
http://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:32 01. May 2014
by J.F.Payne
Tak jsem narazil na anime, který mě fakt dostalo, jak příběhem, tak postavama, tak zpracováním... Serei no moribito, http://www.csfd.cz/film/231772-seirei-no-moribito/

A to anime není můj šálek kávy. Tohle je geniální.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:34 01. May 2014
by Mourisson1
Akihabara o tom říká : Jednou za 100 let vodní víla implantuje vejce do vybrané osoby, která se poté stane Strážcem víl. Tentokrát volba padla na Chagumu, druhého prince Nového Císařství Yogo. Chagumu nemá v životě zrovna štěstí. Král ho shledal nepohodlným a pokusil se ho zabít. V důsledku toho požádá královna strážkyni Balsu o jeho ochranu. Jenže její úkol nebude tak snadný, jelikož je Chagumu centrem útoků cizokrajných stvoření jménem Nayugu, která usilují o pozření vejce uchovaného v jeho těle. :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:45 01. May 2014
by sandoftime
J.F.Payne wrote:Tak jsem narazil na anime, který mě fakt dostalo, jak příběhem, tak postavama, tak zpracováním... Serei no moribito, http://www.csfd.cz/film/231772-seirei-no-moribito/

A to anime není můj šálek kávy. Tohle je geniální.
Je geniální. Až to dokoukáš, zkus také Samurai champloo. Je to v podobném stylu - žádné ninja šílenosti alá naruto, ale čistě příběh příběh dvou šermířů, které svede dohromady náhoda. Občas je to nadsazené a dělá si to srandu ze současnosti ale kolem a kolem je to skvost.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:46 01. May 2014
by sandoftime
Mourisson1 wrote:Akihabara o tom říká : Jednou za 100 let vodní víla implantuje vejce do vybrané osoby, která se poté stane Strážcem víl. Tentokrát volba padla na Chagumu, druhého prince Nového Císařství Yogo. Chagumu nemá v životě zrovna štěstí. Král ho shledal nepohodlným a pokusil se ho zabít. V důsledku toho požádá královna strážkyni Balsu o jeho ochranu. Jenže její úkol nebude tak snadný, jelikož je Chagumu centrem útoků cizokrajných stvoření jménem Nayugu, která usilují o pozření vejce uchovaného v jeho těle. :D
To je pěkná krávovina

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:02 01. May 2014
by G-ladiator
Takhle popsané to zní fakt neuvěřitelně trapně, nicméně bych tomu dal šanci, protože je to opravdu dobré.

EDIT: Když už jsme u toho anime, zkuste i Avatar: The Last Airbender (neplést s hranou adaptací tohoto anime)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:22 01. May 2014
by Bahnak
Jojo, taky anime není můj šálek kávy a Seirei jsem zhltnul jak hladový vlk.
Navíc jsem si zamiloval ústřední melodii "Nahji no uta", jednu dobu mi tak zvonil mobil.
https://www.youtube.com/watch?v=bK9cSX-peE4
Hlavně jsem se vždy těšil na tu mimoňskou šamanku s křečkem na klobouku, ta to prostě pokaždé rozsekla.

Já si momentálně doplňuji filmové vzdělání o Scorseseho.
Vřele doporučuji filmy s vždy perfektním De Nirem jako jsou "Mafiáni" a "Casino".
http://www.csfd.cz/film/8246-mafiani/
http://www.csfd.cz/film/8242-casino/
Nechápu jak jsem ty filmy mohl nevidět...?
Ale již napraveno a své místo v žebříčku CSFD si podle mne vážně zaslouží.

A pokud si náhodou Nira oblíbite, jistě nevynechejte obzvláště nádherný snímek "Čas probuzení".
Ten film je tak dokonale dokonalý, že nevím co na něm vyzdvihnout výše nad ostatní. Dovolím si tvrdit, že co byla pro Hankse role ve Forrestovi, to je pro Nira role v probuzení.
http://www.csfd.cz/film/6490-cas-probuzeni/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:00 01. May 2014
by kokosak
G-ladiator wrote: EDIT: Když už jsme u toho anime, zkuste i Avatar: The Last Airbender (neplést s hranou adaptací tohoto anime)
Neplést si s anime prosím :P

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:12 01. May 2014
by G-ladiator
Dobře, je to americké anime.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:05 03. May 2014
by J.F.Payne
Tak jsem si stáhl Samurai champloo a musím říct, že stačí jeden hip hopovoej song, zahlídnout nějaký grafiti nebo ty prostřihy s přítomností, a celá atmosféra je v pr.... Hlavní hrdinové taky nic moc. Mám tomu dát ještě šanci?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:08 03. May 2014
by sandoftime
J.F.Payne wrote:Tak jsem si stáhl Samurai champloo a musím říct, že stačí jeden hip hopovoej song, zahlídnout nějaký grafiti nebo ty prostřihy s přítomností, a celá atmosféra je v pr.... Hlavní hrdinové taky nic moc. Mám tomu dát ještě šanci?
Jde o stylizaci. Je to stejná banda, která má na svědomí legendární Cowboy Bebop, kde byl zas celý soundtrack stylizovaný do blues/jazz hudby.

Tady je hip hop, jestli těch pár odkazů a nastavených zrcadel současnosti a OST nepřekousneš, ochudíš sám sebe.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:37 03. May 2014
by Molly23
Cowboy Bebob byl luxusní, ale Samuraie mě taky nějak neoslovil.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:21 03. May 2014
by Bahnak
Jedna povinnost pro Molyšáka:
http://www.csfd.cz/film/8269-souperi/
Film z roku 1977, šlo o režijní debut strašně málo známého člobrdy jménem Ridley Scott :-D
Choreograf bojových scén - a že jich tam je požehnaně - si nebere servítky a ukazuje nám adrenalin v (na USA) poctivém historickém balení.

Jinak perlička, pan William Hobbs - onen choreograf - má na kontě třeba takové pecky jako klasiku "Excalibur", "Rob Roy", nebo (a to jsem fakt dodnes nevěděl) třebas i "Hru o trůny" :-D
A já pořád proč v Game of Thrones vypadaj ty souboje hezky a reálně :-)