Page 61 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:31 07. Oct 2012
by Molly23
Povedená

ale ty photošopařko jedna, když už dělám s photoshopem tak to udělám pořádně
ale díky... super obrázek!!! A tady posílám aktualizovanou verzi se všema jizvama a ušima

MOžná ty spáry ve vlasech by měly být dál od sebe.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:32 07. Oct 2012
by Nalkanar
Tak ty jizvy jsem si představoval drsnější! Seno

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:34 07. Oct 2012
by Pajule
Joo jistá podoba tam je

mít nos nahoru tak by to možná aj její výraz fakt byl

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:37 07. Oct 2012
by Amber
Molly23 wrote:Povedená

ale ty photošopařko jedna, když už dělám s photoshopem tak to udělám pořádně
Tss, na nějaké jizvy se ti můžu vy...smát.

A stejně je Vi prakticky člověk, tak co hrotit ušiska...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:48 07. Oct 2012
by Pajule
Myšáčku dyť na tvojem obrázku tu má nien též správně uši!:D ale neivm at hledam jak hledma asi sem slepá jizvy nevidim
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:49 07. Oct 2012
by Aulus
Tak jizvy pod vlasy by jít vidět neměly, ne?

Snad jedině v případě, že by si je kolem naschvál z hecu vystříhala.

Ty uši máš ale jinak hezké, ať jen nekritizuju.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:57 07. Oct 2012
by Bruciacullo
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:00 07. Oct 2012
by Molly23
Pajule wrote:Myšáčku dyť na tvojem obrázku tu má nien též správně uši!:D ale neivm at hledam jak hledma asi sem slepá jizvy nevidim
Ted si nejsem jistej o kterém obrázku mluvíš.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:08 07. Oct 2012
by Aulus
Však to je přesně ten případ vystřihlých vlasů, ne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:19 07. Oct 2012
by Bruciacullo
nee to je zvláštní případ vlasové mutace :-O
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:05 11. Oct 2012
by karolina
Škopková

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:03 11. Oct 2012
by -RoF-
Hmmm to má teda ještě dobrou postavu a až podezřele pevné prsa

Myslím že skutečnost je horší

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:31 12. Oct 2012
by Amber
Malá Sirya

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:00 12. Oct 2012
by -RoF-
Nejsem si jistý jestli to tu někde už není, ale nevadí. Kdo to asi bude ?
Sakra chce to najít toho kadeřníka Dominika

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:10 12. Oct 2012
by Prasokralik
Já vim já vim! to je ta... tamta... ta... jó! Lareth!