Page 61 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:09 26. Jul 2016
by Paulus
Molly23 wrote:Taky vlastním Black Death. Hrozně mi to začalo padat, tak jsem se na to nějak vybodl.
Po posledním update drží. Mám přes 20hodin a ani jednou nepadlo.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:17 26. Jul 2016
by Nalkanar
soul1 wrote:s Wurmem souhlasím s Paulusem.
Life is Feudal je stále v tuhle chvily naprosto nehratelny.
Proč nehratelný?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 06:37 27. Jul 2016
by soul1
prostě postrada smysl. neda se tam skoro nic dělat. upřimně očekaval jsem od te hry vic než jen simulator chození po prazdne zemí kde jedine co mohu dělat je si postavit domek a jit zabit jineho hrače je to jako Rust ve středověku. ta hra zatim postrada to něco víc co by mohla nabidnout
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:18 17. Aug 2016
by kokosak
Tož,
No Mans Sky, cca 10 hodin za mnou. Dojmy - naprosto bezva, pokud hledáte:
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování dějové linie
- relaxační procházky po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy
- střílet jiné hráče
- něco stavět
- silnou dějovou linii
Taková klidná, relaxační věc, když člověk potřebuje trochu vypnout a nic neřešit

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:34 17. Aug 2016
by Molly23
Pro mě No mans sky určitě není. Ale zase Elite Dangerous! To jo!
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování(tvoření) dějové linie
- relaxační procházky(projížďky v SRV) po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy (můžem kosit piráty!)
- střílet jiné hráče (Tohle taky můžem!)
- něco stavět (tohle zatím nemůžem

)
- silnou dějovou linii (nevím jak je politika silnou linií)
Navíc hlasové ovládání lodi k tomu je paráda + důraz na větší "realizmus"
Nicméně. No Mans Sky je relaxační pohodovka. Elite Dangerous je pro náročnější lidičky.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:40 17. Aug 2016
by kokosak
Jako v no mans sky se obludy střílet daj, ale je to tak nějak nuda a za chvilku tě pujdou pokosit sentinely

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:00 17. Aug 2016
by Molly23
Jako čtu o tom hodně kontroverze a jsem rád, že jsem těch 60 éček neplatil no. To spíš možná počkám na Dual Universe, to vypadá docela zajímavě. Pak ještě Star Citizen.
Ale zkušenost mám jedině s tím Elite Dangerous a tam je to s partou kámošů paráda.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:10 17. Aug 2016
by Zeerit
Okolo No Man's Sky je hodně kontroverze kvůli mizernýmu marketingu. Nikdo vlastně nevěděl o čem ta hra pořádně je dokud to nevyšlo. Každej si myslel něco jinýho a pak to takhle dopadá.
Jo a od Star Citizena bych se držel dál.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:49 18. Aug 2016
by Barbar321
Takže něco jako stařičká X3-reunion?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:17 19. Aug 2016
by Molly23
Kdyby se někdo chtěl podívat na mé skromné albíčko z Elite Dangerous. Grafika na médium, všechno záběry přímo ze hry. Vesmír není tak plný života jako v NMS, ale když si k tomu pustíte vážnou hudbu, tak je to impozantní. Když jsem lítal s náklaďákem tak pro atmošku byl ideální klasický rock a do soubojů jedině soundtrack ze Star Wars

.
http://missak23.rajce.idnes.cz/Elite/
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:03 22. Aug 2016
by John_Faker
Ahoj,
nehrajete někdo ještě nějakou jinou fantasy MNORPG co by jste mi doporučili. Dostal jsem chuť se projít po nějakým pěkným, barevným světě..
Nejlépe f2p... Stáhnul jsem si teď Black Desert, než jsem zjistil, že je v EU placenej...uups
Jinak samozřejmě Thalie je krásná dostatečně....ale i tak bych rád mrknul co se děje jinde...

Díky za případný typ... Mějte se JF
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:21 26. Aug 2016
by sandoftime
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:46 27. Aug 2016
by J.F.Payne
Já teď ujíždím na Total War: Warhammer. Nejlepší fantasy strategie ever, a rasy hodně vymakané.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:21 27. Aug 2016
by Zeerit
J.F.Payne wrote:Já teď ujíždím na Total War: Warhammer. Nejlepší fantasy strategie ever, a rasy hodně vymakané.
Je to parádní hra. Trochu mě tam teda štve nastavení obtížností. Neskutečně umělý a vyšší obtížnost hře spíš ubírá než přidává, ale to je u mě jediný negativum samotný hry. Pak může být v budoucnu trochu problém s tucty malých DLC, časem se cena asi vyšplhá hodně vysoko.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:30 03. Dec 2016
by Puxina
Ted ujíždím na tomhle
ARK