Page 61 of 67
Re: League of Legends
Posted: 22:01 13. Oct 2014
by Absinthorix
Dneska jsem neodolal a Siona vyzkoušel

no nevím no
Re: League of Legends
Posted: 22:09 13. Oct 2014
by sandoftime
Já mu zatím dal na držku pokaždé když jsem ho měl na topu proti sobě. Za Daria nebyl problém, za Garena taky ne....
Jde zahrát dobře ale žádná sláva to není.
Re: League of Legends
Posted: 22:12 13. Oct 2014
by Mourisson1
Re: League of Legends
Posted: 19:07 17. Oct 2014
by sandoftime
Prostě jsem neodolal. Udavte se rioti...
Re: League of Legends
Posted: 09:31 22. Oct 2014
by Puxina
Ten Sion není špatný, ale na topu jsem ho potkal taky, hrál jsem Yoricka a bez pomoci junglera neměl šanci. Ani s tím junglerem mě moc nedával.
Ted zkouším Lulu hrávat na topu se zajímavým buildem ... doran blade, Blade of ruined king, Trinity force , Nashor tooth a pak většinou stavím Frozen Mallet.
Není špatná, ale má pomalý rozjezd.
Ale mám furt problém nějak vyladit Evelynku, v jungli samozřejmě

. Jedu ji většinou na magic.
Stavím ji Spirit of spectral wraith, Boots of mobility, Hextech revolver (ten pak vylepším většinou na Will of ancients), Zhonya's hourglass.... ale potom dost váhám mezi Trinity Force a Lich bane. Jinak většinou dávám Rylai's crystal scepter a pokud není moc tanky tým tak kupuju Randuin's omen.
Co by jste stavili vy?
Nová Soraka mi přijde taková nic moc. Lepší je fakt Nami a nebo Morgana.
Re: League of Legends
Posted: 10:39 25. Oct 2014
by Puxina
Ten nový šestizářez

Mě vždy pobaví jak píšou, že jsou mid nebo top a díví se že nikdo nemá supporta

no neví že se to hraje v pokroucené aleji, kde jsou jen dvě lajny.

Re: League of Legends
Posted: 13:24 25. Oct 2014
by Mourisson1
Mně to přišlo víceméně o ničem, jen se tam řeže 6 champů, nic moc rozdíl. Kdyby radši vrátili URF

Re: League of Legends
Posted: 13:41 25. Oct 2014
by Puxina
To jo se tam furt hraje katarina, yasuo, zed a maokai, ale zábavné to je.
Mě by se spíš líbilo, kdyby udělali nějaké nové mapy 5 vs 5, aby to pořád nebylo to samé.
Re: League of Legends
Posted: 17:29 27. Oct 2014
by Puxina
Re: League of Legends
Posted: 17:49 27. Oct 2014
by sandoftime
Puxina wrote:To jo se tam furt hraje katarina, yasuo, zed a maokai, ale zábavné to je.
Mě by se spíš líbilo, kdyby udělali nějaké nové mapy 5 vs 5, aby to pořád nebylo to samé.
za chvíli budeš mít vánoční
Re: League of Legends
Posted: 17:54 27. Oct 2014
by Mourisson1
Aby vůbec byla, loni jí tuším nedali.
Re: League of Legends
Posted: 22:33 27. Oct 2014
by Puxina
sandoftime wrote:Puxina wrote:To jo se tam furt hraje katarina, yasuo, zed a maokai, ale zábavné to je.
Mě by se spíš líbilo, kdyby udělali nějaké nové mapy 5 vs 5, aby to pořád nebylo to samé.
za chvíli budeš mít vánoční
Ale to je to samé rozložení lokace ne? Stejná jungle a tak, jen v jiné grafice.
Re: League of Legends
Posted: 15:11 28. Oct 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 08:27 30. Oct 2014
by Puxina
To jo poslední dobou je těch trollů a afkerů víc.
Mě by se líbilo, kdyby zrušili flash. Beztak je plno šampionů hopsacích, tak na co ještě další hopsadlo?
Re: League of Legends
Posted: 09:56 30. Oct 2014
by Mourisson1
Pro ty nehopsací xD