Page 61 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:56 17. May 2012
by -darkvision-
Možná bych se dostavil. Vše to ale záleží na počasí, zima mi totiž nedělá dobře.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:09 17. May 2012
by Miell
Nooo... řeknu to asi tak.. dost lidí bude mimo, jsem se dozvěděla.. takže pokud se nás domlouvá pět a dva z toho říkají, že dorazí možná.. tak se mi úplně nevyplatí tahat holky do Prahy.

Svět se nezboří.. ZOO i hospoda se dají dohodnout na jindy

Takže bych to viděla tak, že se rozhodnu zítra podle počtu těch, co určitě dorazí.. jinak si uděláme výlet po Kladně a okolí za účelem hledání krabic od vína s miliony

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:18 17. May 2012
by -darkvision-
Já mám s vyšákem zatím jen jednu zkušenost a to tu, že se to tu domluvilo. Mělo tam jít dost lidí. Pak ale pršelo. A dorazili jsme tam jen v počtu čtyř otrlých pražáků, ostatním se nechtělo ven. A to jsme se pak přesunuli do hospůdky, kde si na naše piva brali kalkulačku. (jedna chytrá blondýna

)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:23 17. May 2012
by Derken-
Pokud by se slo v sobotu odpoledne nebo na vecer, tak se rad objevim. A moc rad bych videl Bahnacka, chteli jsme psat tu legendu!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:34 17. May 2012
by Absinthorix
A kdy bude nějaký to grilování?
-
Jinak se sobotou odpoledne předběžně pořád počítám. A když by se to nějak nesešlo, tak můžeme večer uspořádat "Tour de žízeň" někde...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:50 17. May 2012
by Molly23
Se mnou počítejte, ZOO sem se bál z finančního hlediska, ovšem na vyšáku můžu sedět a upíjet pozvolna, popřípadě si i tajně donést své vlastní!!! Muhahaha!
Takže sobota je u mě jistá, jen nebudu až dlouho do noci, protože mě čeká makačka na ono konzertě, naše kapela hraje cca v půl sedmé? Takže pohoda.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 06:58 18. May 2012
by Bahnak
Derken- wrote:Pokud by se slo v sobotu odpoledne nebo na vecer, tak se rad objevim. A moc rad bych videl Bahnacka, chteli jsme psat tu legendu!

Jsem kdesik u Jihlavy...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:12 18. May 2012
by Braenn
Co se týče Zoo a budoucích týdnů, už jste byli v lesní Zoo v Chuchelském háji? Vstup zadara, mají tam lesní zvířata žijící v ČR, takové maličkaté místo, ale velice pěkné. A s hezkou procházkou po lese.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:29 18. May 2012
by Miell
Myslíš tuhle -
http://www.lesypraha.cz/index.php?cat=725
Už jsem tam dlouho nebyla

Jen to potřebuju vědět dostatečně předem, abych si domluvila bydlení v Praze.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:42 18. May 2012
by -darkvision-
sem si myslel že Miel je taky pražačka

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:43 18. May 2012
by Miell
Bejvávalo, právě

Proto to mám s těmi srazy složitější.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:54 19. May 2012
by Molly23
Tak co zejtra ten vyšák? Jdete? Já tam půjdu

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:55 19. May 2012
by Absinthorix
Já taky! Snad se do té doby pak probudím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:00 19. May 2012
by Miell
Tak my si dneska výlet uděláme

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:36 19. May 2012
by Miell
Budeme tam asi na 14:30
Jaríše klidně vzbudím telefonem
