Theogil I wrote:Tak jsem četl a dočetl, že Tiger II považuji za nejlepší ht VIII a Panther II za nejlepší mt VIII. Potom už v ht dominují rusi s IS4 atd..
Jinak hmm srovnání těžkých osmiček? Noo toto otázka.
Máme tyhle.....
Sověti
KV-4
Pomalá obrněná mrcha, občas je sice problém ji prostřelit, ale kdžy se člověk snaží tak to jde. Má ale vcelku dobré dělo.
Střílej na podvozek a nebo nahoru do věže
IS-3
Tenhle tank, hraju, vcelku rychlý a obratný skoro jako středák. Dokáže ustát hodně ran, ale předek se dá prostřelit. Tank je hodně citlivý na zapálení munice, takže mokré bedny nutnost.
Opět solidní dělo, ale pomalejší nabíjení jak KV-4.
Střílej do spodku tanku, z boku prostřelíš skoro vždy. Nemá smysl střílet do věže.
Němci
Tiger 2
Hrozně rád ten tank střílím nahoru do věže jak má poklop pro vojáky páč ten tank je dost vysoký a poklop se přímo vybízí. Jinak se dá střílet jako vždy do podvozku.
Ale příjde mi pomalý a takový já nevím lemroidní. Ale má vcelku solidní pancíř a umí potrápit.
VK 4502 A
Zepředu když do něj střílím, tak mě občas dokáže potrápit. Má ale slabší dělo, dle mě nedostatečné na 8 tier.
Víc ten tank moc neznám, potkávám ho minimálně.
Lowe
Prémiák, vcelku dobře opancéřovaný, ale děsně rád do něj střílím pod věž, kde má slabé místo. U podvozku mi střely občas sklouznou. Jinak ho ale hodně hráčů, co jsem si tak všiml, používá jako snipera, páč dělo má vcelku přesné, takže střílí spíš z dálky.
Amíci
T32
Má taky slabší dělo. Na druhou stranu prostřelit ho, když čouhá věž je problém, ale jako to VK, taky ho moc nepotkávám a že by budil velký strach to ne.
T34
Sice prémiák, ale mrcha. Z tohohle tanku mám respekt, věž jen tak neprostřelíš. A co je hlavní, má nejlepší dělo z těchto těžkých tanků. Střílej do podvozku, když ho ukáže a nebo do poklopu nahoře na věži, což je ale problém, páč je potřeba dobrý úhel, jinak střela sklouzne.
Francouzi
AMX M4 1945
Co k frantíkom napsat? Ted si nejsem jistý, jestli tenhle tank má dělo už s tím rychlým zásobníkem nebo ne. Ale celý tank je tak papírový, že by ho mělo prostřelit snad cokoliv. Přemýšlel jsem za frantíky hrát, ale nějak nemám odvahu.
Holt každý tank má něco.
