Page 61 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 08:09 09. Oct 2012
by Theogil I
Díky za postřehy, zvykl jsem si na VK 3601 (H), uplatňuji základní demoralizační taktiku, přijet nejlépe z boku, poslat do protivnínlů jeden dva granáty a když je to na jedné polovině skoro jasné kopnu do vrtule a 40km/h přetraverzuju na druhou stranu a opět z boku vyškádlím ty VII - VIII mastodonty. Na Tigra I jsem četl recenze, po kterých jsem chytl osipky, něco vy smyslu nejhorší VII ht ve hře, u Tigra II už ty recenze byly o poznání lepší, o Pantherovi II tam psali zase naopak, že je to jeden z nejlepších mt v VIII třídě. Já si snad hodím kostkou. :(

Re: World of Tanks

Posted: 08:14 09. Oct 2012
by Molly23
Tiger jedna je sprasenej no :) ale Tiger 2 je podle mě už slušný stroj, sám s ním jezdím a nestěžuju si. Ze předu mi krásně cinká!

Re: World of Tanks

Posted: 08:21 09. Oct 2012
by Theogil I
Tak jsem četl a dočetl, že Tiger II považuji za nejlepší ht VIII a Panther II za nejlepší mt VIII. Potom už v ht dominují rusi s IS4 atd.. Puxi, jak je další hranice v četách, záklaďáci končí na VI, co je potom?

Re: World of Tanks

Posted: 08:23 09. Oct 2012
by Molly23
osmičky :)... jinak nepleteš si IS-4 s IS-3? :)

Re: World of Tanks

Posted: 08:49 09. Oct 2012
by -RoF-
Ty lepší roty jsou už takhle....

Lehké tanky - 1 až 8 tier
Střední tanky - 2 až 8 tier
Těžké tanky - 4 až 8 tier
Stíhače - 2 až 8 tier
Arty - 2 až 6 tier

Součet tierů všech účastníků roty minimum 60 a maximum 90

Re: World of Tanks

Posted: 09:16 09. Oct 2012
by -RoF-
Theogil I wrote:Tak jsem četl a dočetl, že Tiger II považuji za nejlepší ht VIII a Panther II za nejlepší mt VIII. Potom už v ht dominují rusi s IS4 atd..
Jinak hmm srovnání těžkých osmiček? Noo toto otázka.
Máme tyhle.....

Sověti

KV-4
Pomalá obrněná mrcha, občas je sice problém ji prostřelit, ale kdžy se člověk snaží tak to jde. Má ale vcelku dobré dělo.
Střílej na podvozek a nebo nahoru do věže

IS-3
Tenhle tank, hraju, vcelku rychlý a obratný skoro jako středák. Dokáže ustát hodně ran, ale předek se dá prostřelit. Tank je hodně citlivý na zapálení munice, takže mokré bedny nutnost.
Opět solidní dělo, ale pomalejší nabíjení jak KV-4.
Střílej do spodku tanku, z boku prostřelíš skoro vždy. Nemá smysl střílet do věže.

Němci

Tiger 2
Hrozně rád ten tank střílím nahoru do věže jak má poklop pro vojáky páč ten tank je dost vysoký a poklop se přímo vybízí. Jinak se dá střílet jako vždy do podvozku.
Ale příjde mi pomalý a takový já nevím lemroidní. Ale má vcelku solidní pancíř a umí potrápit.

VK 4502 A
Zepředu když do něj střílím, tak mě občas dokáže potrápit. Má ale slabší dělo, dle mě nedostatečné na 8 tier.
Víc ten tank moc neznám, potkávám ho minimálně.

Lowe
Prémiák, vcelku dobře opancéřovaný, ale děsně rád do něj střílím pod věž, kde má slabé místo. U podvozku mi střely občas sklouznou. Jinak ho ale hodně hráčů, co jsem si tak všiml, používá jako snipera, páč dělo má vcelku přesné, takže střílí spíš z dálky.

Amíci

T32
Má taky slabší dělo. Na druhou stranu prostřelit ho, když čouhá věž je problém, ale jako to VK, taky ho moc nepotkávám a že by budil velký strach to ne.

T34
Sice prémiák, ale mrcha. Z tohohle tanku mám respekt, věž jen tak neprostřelíš. A co je hlavní, má nejlepší dělo z těchto těžkých tanků. Střílej do podvozku, když ho ukáže a nebo do poklopu nahoře na věži, což je ale problém, páč je potřeba dobrý úhel, jinak střela sklouzne.

Francouzi

AMX M4 1945
Co k frantíkom napsat? Ted si nejsem jistý, jestli tenhle tank má dělo už s tím rychlým zásobníkem nebo ne. Ale celý tank je tak papírový, že by ho mělo prostřelit snad cokoliv. Přemýšlel jsem za frantíky hrát, ale nějak nemám odvahu.

Holt každý tank má něco. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 09:22 09. Oct 2012
by Theogil I
-RoF- wrote: Francouzi

AMX M4 1945
Co k frantíkom napsat? Ted si nejsem jistý, jestli tenhle tank má dělo už s tím rychlým zásobníkem nebo ne. Ale celý tank je tak papírový, že by ho mělo prostřelit snad cokoliv. Přemýšlel jsem za frantíky hrát, ale nějak nemám odvahu.

Jo tak přesně do tohoto bodu jsem se dostal. Udělat tank z tetrapaku a tvrdit o něm, že je to těžký tank, no to chce odvahu. :lol:

Holt každý tank má něco. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 10:25 09. Oct 2012
by kucik
Já si mezitím expím StugIII. A fakt už mě občas serou ty KVčka. Nasypu do něj takovejch ran, zkoušim snad všechny možný místa a většinou prd. Pak to otočí hlaveň a jsem na jednu ránu.

Re: World of Tanks

Posted: 10:34 09. Oct 2012
by Theogil I
kucik wrote:Já si mezitím expím StugIII. A fakt už mě občas serou ty KVčka. Nasypu do něj takovejch ran, zkoušim snad všechny možný místa a většinou prd. Pak to otočí hlaveň a jsem na jednu ránu.
U KV se mi osvědčilo jejich zadní kolo, Stug III byl fajnovej, vzpomínám na něj s každou misí ve které řídím popelnici zvanou JagdPz IV. A já už jsem se rozhodl, v němcích pojedu střeďáky na Panthera II a rozjedu si pýchu matky Rusy v těžkých tancích. Doexpím JagdPz IV a Leoparda a dál ve stíhačích a lehkých tancích pokračovat nebudu. A bude to.

Re: World of Tanks

Posted: 15:07 09. Oct 2012
by Bahnak
Theogil I wrote: rozjedu si pýchu matky Rusy v těžkých tancích.
Třeba já s tím Teogilku dlouho otálel - koneckonců měl jsem rozjetou těžkou něměckou linii, ale musím říct že rusáci mě překvapili a už se od nich nehnu - všechno výborně pancéřované stroje, krásně tvarované a s přesnými děly. Takové KV-1 je fakt úžasný stroj, o kvalitách strojů jako IS-3 netřeba psát, to je prostě fajnovej zabiják a kromě toho je strašně sexy.

Re: World of Tanks

Posted: 16:44 09. Oct 2012
by Braenn
(A doma zatím slyším "To ***** KV-IS, já se na to *****, to budu hrát jen na bonus, je naprosto k ničemu...... )

:D

Re: World of Tanks

Posted: 17:37 09. Oct 2012
by -RoF-
kucik wrote: A fakt už mě občas serou ty KVčka. Nasypu do něj takovejch ran, zkoušim snad všechny možný místa a většinou prd. Pak to otočí hlaveň a jsem na jednu ránu.
Mrkni na obrázek, střílej do těch barevných míst a měl bys prostřelit. ;)

Re: World of Tanks

Posted: 17:48 09. Oct 2012
by Molly23
Jé jsem si ještě vzpomněl na Jarriho a jeho růžovoučký tank :)

Image

Re: World of Tanks

Posted: 18:27 09. Oct 2012
by -RoF-
*vrní* dnes se s mazlíkem dařilo..teda jako Object268 je mazlík :D :twisted:
Tolik medailí jsem ještě neměl :)

Re: World of Tanks

Posted: 21:21 09. Oct 2012
by Bahnak
Dobře týýýý