Page 61 of 66

Re: Volby

Posted: 12:34 01. Feb 2013
by Absinthorix
Minimálně s amnestií se špinit nemusí... všechny jeho lidi mu pustil hodný Santa, jako opožděný vánoční dáreček
Hafen wrote: Z chudych se staly bohaci a z bohacu chudi. Nikdo neni nedotknutelny a nici pozice neni neotresitelna :biggrin:
Jen Rothschildové jsou nedotknutelní...

Jo k těm podnikatelům... však neboj i na ně se vaří voda v podobě progresivní daně, však ono je přejdou chutě vydělávat peníze a zaměstnávat lidi :lol:

Re: Volby

Posted: 12:40 01. Feb 2013
by Absinthorix
KaTo wrote:
Krysak wrote:Ahoj,
jsem doma předčasně.
1. Ma předpověd selhala, nestává se mi to často. Lidé jsou ohledne negativní reklamy odolnější než jsem si myslel.
2. Nemyslel jsem si, že je nekdo takovej idiot, aby knížovu interpretaci Benešových dekretů pochopil zcela špatně, aby to vyhovovalo protistraně. Zde je videt jak tenký led to je.
3. Zajimalo by mne, zda negativní kampan spise odradila volice zemana, nebo kníži.
4. Doufám, že to dá zeman pekne socanům sežrat a zatočí s jejich preferencemi, zatim to vypadá, že spíš podkuřuje.
add 0) Doma jo? ...na tebe se taky vztahuje Klausova milost? :twisted: :mrgreen:
add 1) Negativní reklamu dělaly oba tábory. Až na ten poměr. Takže plichta. Zeman na ní neměl moc prostoru v médiích, ale za to ji "osobně" využíval do mrtě. Karel ji pro změnu měl všude, ale "osobně" se držel zkrátka.
add 2) Rakušák se švýcarským občanstvím kandidující na českého prezidenta by to měl mít kua srovnaný :lol: , co z úst a v jaký formě (zvlášť u choulostivých témat) vypustí.
add 3) Vzhledem k tomu, že negativní kampaň médií byla jednoznačně v režii "proknížecích mediálních *censored :mrgreen: *" (*od oka obsah cca 8 článků článků* - 4x jak je MZ fuj, 2x jak je KS super, 1x jak je KS fuj, 1x porovnávající oba (fuj :D ))
add 4) Dávám bolševikovi +/- půl roku, aby se vybarvil (btw - pamatujete na Bártu s Jonem? :wink: ), zatím budu jen sledovat klasický politický prázdný žvásty. Až přijde na skutky (a podpisy) uvidíme, odkud vítr povane.
No ačkoliv v Prase všude visel usměvavý kníža a občas i usměvavý Zeman a tvářili se z plakátů mile - tak za hranicí Prahy (zvláště pak u nás doma tadyk) už kníža na plakátech moc nebyl, zato se objevvalo čímdál víc Zemanů se "Stop vládě", Stop dekretům a podobně :lol:

a čteš moc "seriozní" media... musíš kupovat víc Blesků a Hromů, aby ses dočetl taky něco o Zemanovi

Re: Volby

Posted: 13:25 01. Feb 2013
by drake127
Aule, že ty máš německé rodiče? :D

http://www.novinky.cz/ekonomika/291980- ... onare.html

Re: Volby

Posted: 13:33 01. Feb 2013
by KaTo
Absinthorix wrote:a čteš moc "seriozní" media... musíš kupovat víc Blesků a Hromů, aby ses dočetl taky něco o Zemanovi
Děsíš mě, víš to?! :shock:

Re: Volby

Posted: 14:00 01. Feb 2013
by kucik
Hafen wrote: Z chudych se staly bohaci a z bohacu chudi. Nikdo neni nedotknutelny a nici pozice neni neotresitelna :biggrin:
Trochu ideologický blábol. Pokud mám brát třeba ten '89, tak se z bohatších stali ještě bohatší a chudí zůstaly na svym, protože dostali kupónový knížky a nevěděli co s nima.

Re: Volby

Posted: 14:35 01. Feb 2013
by Hafen
Kucik, ale ja myslel 1789 :biggrin: moje chyba ze jsem to neupresnil.

Rok 1989 nebyla zadna revoluce ale predani moci od jednech komunistu druhym spolecne se statnim majetkem.

Re: Volby

Posted: 14:45 01. Feb 2013
by Absinthorix
drake127 wrote:Aule, že ty máš německé rodiče? :D

http://www.novinky.cz/ekonomika/291980- ... onare.html
Z diskuze pod článkem
Americký profesor ekonomie na místní vysoké škole nenechal propadnout jedinéhostudenta,
ale jednou nechalpropadnout rovnou celou třídu.
Třída trvala na tom, že Obamův socialistický model funguje, že nikdo by neměl být chudý ani bohatý,
všichni by měli být zhruba na stejné úrovni.

Profesor řekl: "
...OK, uděláme v této třídě experiment Obamova plánu.
Známky z jednotlivých testů zprůměrujeme a všichni tak budou dostávat stejnou známku jako je průměr třídy,
takže nikdo nepropadne, ale nikdo ani nedostane za 1."

Po prvním testu byly známky v průměru a každý student dostal za 2.
Studenti, kteří tvrdě studovali, byli trochu zklamaní a studenti, kteří studovali málo, byli spokojení.

U dalšího testu studenti, kteří studovali málo, studovali ještě méně a ti, kteří studovali hodně,
se rozhodli, že jim průměr stačí, takže i oni studovali málo.
V tomto testu byl průměr 4! Nikdo nebyl spokojený.

Při třetí zkoušce byl průměr 5.
Jak zkoušky pokračovaly, průměr se nikdy výrazně nezvýšil, vše se zvrhlo v následné hašteření, obviňování a nadávky.
Nikdo nechtěl studovat ve prospěch někoho jiného. K jejich velkému překvapení všichni propadli.

Profesor konstatoval, že socialismus už z principu nemůže fungovat,
protože odměna za práci může být skvělá, lidé mohou mít motivaci uspět,
ale když si vláda celou odměnu vezme, nikdo se nebude snažit nebo nebude chtít uspět.
Nechceš to taky takhle progresivně zkusit ve škole Aule? :lol:

Že bys každým svým Ačkem živil jednoho Fkaře... :lol: já bych to bral :lol:

Re: Volby

Posted: 14:49 02. Feb 2013
by KaTo
Ha! Jsi zástupce církve, která se tváří jako nejsvatější morání autorita? Jsi katolík? Máš rád malé kluky? Hurá do Polska! :wall:

Re: Volby

Posted: 19:37 03. Feb 2013
by Žorž
A teď jsem si uvěsdomil, že jsem se vlastně po prezidentských volbách nevyjádřil, nereflektoval a vůkol nenabídl žádnou obsáhlou analýzu, co zvolení prezidenta Milošem Zemanem bude pro českou společnost znamenat, ani jsem se nedostal ke komaprativní analýze pravomocí prezidenta v parlamentí demokracii s potenciální pocí novopečeného prezidenta, ani jsem neaplikoval teorie Juana Linze o prezidentských systémech....tudíž, abych to napravil a podělil se se svými závěry, přináším Vám takové zamyšlení, ba co zamyšlení, referát, ba co referát, disertaci na téma nová hlava státu. Snad všechny zastihne v bdělé mysli a popožene poznání politického systému a jeho vyhlídek o další krůček kupředu. Inu:
***

Je to průser.

***
Děkuji především vedoucímu semináře MZ za jeho připomínky a bonmoty, bez jeho cenných rad a urážek by s nejvyšší pravděpodobností tato práce nemohla vzniknout.

Re: Volby

Posted: 12:17 06. Feb 2013
by Absinthorix
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2 ... lem-hlavy/

Haha, já říkal, že to v Dánsku jde od desíti k pěti pomalu :lol:

Re: Volby

Posted: 13:46 06. Feb 2013
by pavad
Absinthorix wrote:http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2 ... lem-hlavy/

Haha, já říkal, že to v Dánsku jde od desíti k pěti pomalu :lol:
Nejen v Dansku.

Dovolim si jeden odkaz a jeden text (volne prelozeny z EN originalu, odkaz nize):

Percentuelni zastoupeni muslimskeho obyvatelstva v evropskych zemich:
http://www.islamicpopulation.com/Europe ... islam.html

Text, volne prevzaty z knihy Otroctvi, terorismus a Islam: Historicke koreny a soucasny stav (http://www.amazon.com/Slavery-Terrorism ... 0958454981):
V zavislosti na percentualnim "nasyceni" populace muslimskou mensinou jde popsat pristup teto muslimske mensiny k ostatnim nasledovne:
Okolo 1%:
Muslimove se prezentuji jako mirumilovna mensina, vubec ne nebezpecni pro ostatni. Naopak, casto byva stereotyp muslima zidealizovavan v sdelovacich prostredcich a filmech.

2% az 3%:
Muslimove zacinaji pusobit na ostatni, snazi se je konvertovat, primarne z nespokojencu se stavajicim systemem (politickym zrizenim) a udajne utlacovanych mensin. Primarnim zdrojem konvertitu jsou vezeni a poulicni gangy.

Od 5%
Snazi se vydobyt ulevy a ohledy od zbyle populace, tyto ulevy a ohledy jsou pritom disproporcni k jejich percentualnimu objemu v populaci.
Typicky vyzaduji poskytovani "halal" jidla (jidla cisteho dle Islamskych standardu), pracovni mista v techto "halal" provozovnach jsou zarucena jen a pouze muslimum. Zvysuji vliv a tlak na obchodni retezce, aby bylo "jejich jidlo" dostatecne rozlisitelne od ostatnich (samostatne pulty). Soucasti tohoto pusobeni jsou vyhruzky v pripade nesplneni pozadavku.
Zacinaji take pusobit na vladu aby jim umoznila zit a ridit se ve svych komunitach dle Islamskeho prava Saria.

Od 10%
Zvysovani tlaku na vladu a statni zrizeni formou pozadavku a nasilnych protestu (s cetnymi hospodarskymi skodami). Jakakoli ne-muslimska akce ktere jakkoli "ohrozuje" Islam vyustuje v nepokoje, nasili a poulicni boure.

Od 20%
Od dosazeni 20% populace vznikaji vzpoury proti statnimu zrizeni, jsou organizovane samostane islamske ozbrojene formace formou milici. Cas od casu dochazi k vrazdam (bud odpurcu islamu, nebo jen islam nevyznavajicich lidi), jsou zapalovany kostely (a synagogy) jinych vyznani.

Od 40%
Bezne jsou masakry a terror v ne-islamskych castech populace vzbuzujici utoky. Cinnost vojenskych islamskych milici je zcela neskryvana.

Od 60%
Od 60% zastoupeni muslimu v populaci zacina nepokryte postihovani nevericich a vyznavacu jinych nabozenstvi. Dochazi k etnickych cistkam prerustajicim do genocidy, pravo Sharia je pouzivano jako zbran, je zavedena specialni dan "Jizya" na bezverce a jinoverce.

Od 80%
Kontrolu nad etnickymi cistkami a likvidaci bezvercu prebira primo stat.

---------
Zaverem, volny preklad z verejne dostupne analyzy CIA z roku 2007, The World Fact Book (2007):
"Islam neni nabozenstvi ani nejaky kult. Je kompletni system: nabozenstvi, pravo, politicke, ekonomicke a vojenske zrizeni. Nabozenstvi vsak ostatni casti systemu vzdy smeruje.

Islamizace zacina okamzikem, kdy je dostatecne mnozstvi muslimu v populaci na to, aby zacali vyzadovat jejich "nabozenska prava".

Kdyz politicky korektni a kulturne rozlisna spolecnost souhlasi s temito "rozumnymi nabozenskymi pozadavky", souhlasi zaroven s dosud ukrytymi castmi celeho systemu."

edit: Zvidavy ctenar si nalezne percentualni zastoupeni muslimu v Belgii, Francii a Velke Britanii, vzpomene si na ne jen nedavne, ale neustavajici nepokoje v danych zemich (muslimove palici auta a sklady ve Francii, muslimsti atentatnici vystrilivsi osazenstvo "infidel" (nebo primo zidovske) skoly, protesty proti zakazu noseni burky v Evrope, protesty proti vzdelavani zen... Jeste zvidavejsi ctenar se podiva na demograficke prognozy muslimskych mensiv v evropskych statech, popripade si vsimne, ze nejcastejsim chlapeckym jmenem davanym narozenemu diteti ve Velke Britanii je "Muhamed".

Nu... Mame co jsme chteli, draha Evropo.

Re: Volby

Posted: 13:49 06. Feb 2013
by Absinthorix
Dej si pozor, aby to nějaká ručníková hlava v česku nepřečetla - mohli by na tebe vyhlásit fatvu

Re: Volby

Posted: 13:59 06. Feb 2013
by pavad
Absinthorix wrote:Dej si pozor, aby to nějaká ručníková hlava v česku nepřečetla - mohli by na tebe vyhlásit fatvu
Nu, veru doufam, ze turbaniste nehraji NWN...

Re: Volby

Posted: 15:09 06. Feb 2013
by KaTo
pavad wrote:
Absinthorix wrote:Dej si pozor, aby to nějaká ručníková hlava v česku nepřečetla - mohli by na tebe vyhlásit fatvu
Nu, veru doufam, ze turbaniste nehraji NWN...
...tak si dej bacha, aby tě nějaký politicky korektní pravdoláskomil (chci říci jeden z těch zm*odkašle se*ů, kterým islám vlastně vůbec nevadí, vždyť jsou to jen hodní kluci s ručníkama a ženskýma v kukle) "jim" nenahlásil.

Re: Volby

Posted: 15:17 06. Feb 2013
by Absinthorix
KaTo wrote:
pavad wrote:
Absinthorix wrote:Dej si pozor, aby to nějaká ručníková hlava v česku nepřečetla - mohli by na tebe vyhlásit fatvu
Nu, veru doufam, ze turbaniste nehraji NWN...
...tak si dej bacha, aby tě nějaký politicky korektní pravdoláskomil (chci říci jeden z těch zm*odkašle se*ů, kterým islám vlastně vůbec nevadí, vždyť jsou to jen hodní kluci s ručníkama a ženskýma v kukle) "jim" nenahlásil.
:twisted: