Page 61 of 331
Re: Poděkování
Posted: 20:49 22. Jul 2009
by Skipp
Takze dnes sme dovrsili finalnu kapitolu nasho velkeho Q v ktorom bratstvo lesnej mudrosti riesilo problem so zlym mocnym magom Lagarusom.
Cize tento krat odovzdavam jedno velke ceremonialne podakovanie nasmu hlavnemu veducemu celeho tohto dobrodruzstva Marvinovi. Drzat po kope stalych clenov nie je sranda a nie este to ked sa do toho primiesa dalsich 15 hracov a celkovo si myslim ze marv odviedol skvely kus prace ktora zabrala dost casu ale som si isty ze cela tato investicia mu zabezpecila velky prijem XP pre povolanie DM.
Dakujem aj dalsim dm za spolupracu.
Re: Poděkování
Posted: 20:53 22. Jul 2009
by Grunt
Skipp wrote:...
*pod tímhle přibyl další podpis*
Re: Poděkování
Posted: 21:27 22. Jul 2009
by Gorrgorroth
taky dík Marvovi, expy mu pak dodám
Re: Poděkování
Posted: 21:41 22. Jul 2009
by Marvin
Pripojim sa k podakovani z opacnej strany

. 14 hracov !!!! to je moj osobny rekord, ktory asi len tak neprekonam. DIKY VSEM ZUCASTNENYM bola to fajna bitva
*mne si ruce a tesi se na expy*
Re: Poděkování
Posted: 21:57 22. Jul 2009
by Czech_Luthor
Taky díky moc Marve

Re: Poděkování
Posted: 22:03 22. Jul 2009
by jachyra
Tak tak pridávam sa k ďakovaniam .. Marvin, klobúk dolu

Re: Poděkování
Posted: 09:42 23. Jul 2009
by Godried
Tez se pripojuji k podekovani, diky vsem zucastnenym a hlavne Marvinovi

.
Re: Poděkování
Posted: 17:21 23. Jul 2009
by Addieau
Moje poděkování Marvinovi samozřejmně nesmí chybět!
Bylo to opravdu epické zakončení pěkně dlouhé série Q, bitva byla ukázková, ohnivé koule a roztrhaní orkové létali ze všech stran. Tak nějak si představuju správné zakončení dlouhého dobrodružství.
Díky také všem zúčastněným, nejen z řad Bratrstva

Hodně hlášek a dialogů tomu dotvářelo skvělou atmosféru.
Re: Poděkování
Posted: 19:28 23. Jul 2009
by Tretas
No nebyl bych to já kdybych neděkoval že?
Dík Marve taky jsem si to užil i když jsem byl jen na půlku

Re: Poděkování
Posted: 19:29 05. Aug 2009
by Marvin
Tak teraz jedno velke podakovanie odo mna:
Po skonceni dlhej serie Q, ktoru sme s Bratstvom hrali chcem vsetkych clenov pochvalit a zaroven im podakovat za trpezlivost, ucast a hlavne prijemne hranie

. Takze menovite:
Addieau (Liana), Skipp (Sinta), Grunt (Val´Doren) a Durduin (Durduin). Rovnako dakujem vsetkym, ktori sa mojich Q ucastnili okrajovo a nahodne, bolo to spestrenie ako pre mna tak pre hracov

.
Na zaver, jedno ozaj
OBROVSKE podakovanie pre
Addieau za neocenitelnu pomoc pri rozbiehani Bratstva a rovnako neocenitelnej pomoci, resp. samotnemu spisaniu realii a sustavne a krasne doplnanie kroniky.
Takze
vdaka vam!
PS: prajem nadherny zvysok leta, na jesen sa dufam uvidime opat v hre

Re: Poděkování
Posted: 14:05 06. Aug 2009
by Skipp
Kámo,si sa nejak rozbehol,človek by si bol pomyslel že ďakuješ a lúčiš sa,ale ne ne ne...prví sme my kto tebe musí poďakovať...vďaka ti rozhodne patrí za to že si nám Ty spestril náš pobyt na Thalii a rozhodne to ešte nekončí.Táto hra bola len obyčajná ,veľká,precízne premakaná introdukcia po ktorej bude nasledovať rozvoj témy "Bratstvo lesnej múdrosti"

)
A nastáva história!!!
Re: Poděkování
Posted: 14:40 06. Aug 2009
by Grunt
Rovněž se připojuji k poděkování všem kolegům z bratrstva a speciálně Marvinovi. Takhle dobré tažení jsem nehrál ani na papíře co pamatuji.
Re: Poděkování
Posted: 18:36 06. Aug 2009
by Pajule
já chci poděkovat radimovi

... za pěknej den stravenej na majáku

a taky tao kanovi(bo jak to je) a jeho jacobovi za včerejší hru

třeba z něj něco bude

Re: Poděkování
Posted: 23:10 11. Aug 2009
by Pivo
Chci poděkovat Yasmine Inas Rashid Alimah(sakra to je ale jméno

) za naprosto úžasný zážitek ze hry.Děkuji
Re: Poděkování
Posted: 23:51 11. Aug 2009
by G14
Pivo wrote:Chci poděkovat Yasmine Inas Rashid Alimah(sakra to je ale jméno

) za naprosto úžasný zážitek ze hry.Děkuji
to vis,arabaci no
no ja taky urcite moc dekuju za peknou hru i tobe
