Page 62 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:01 08. Jun 2010
by Nayra
No moment! Já ty lázně dělám proto, aby se má postava (žena) mohla jít vykoupat... Tak to teda ne

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:16 08. Jun 2010
by DenGrasse
Vzpamatujte se lidi. Karatha je cudný království, postavený na tradicích celestialů, Světla, nebešťanů a kde vládne železnou rukou církev. Jestli chcete veřejný lázně kam budou chodit ženy, postavte si je v Podtemnu nebo tak... Jestli vleze do společnejch lázní ženská postava, a zahlídnu jí, necham jí vypálit cejch povětrnice. Beztak je půlka serveru chce jenom proto aby tam mohla provozovat prasárny - takže tudy ne.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:46 08. Jun 2010
by Luelle
no oddělená koupelna pro ženy by být mohla, ale společné vážně ne
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:49 08. Jun 2010
by de Aers
Ještě soukromou místnost pro Arii, kam bude moct vlízt jen ona a né jinam, aby ostatní měli klid

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:52 08. Jun 2010
by Luelle
de Aers wrote:Ještě soukromou místnost pro Arii, kam bude moct vlízt jen ona a né jinam, aby ostatní měli klid

to není špatnej nápad

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:54 08. Jun 2010
by turiel
me se ty lazne libi

take bych radeji byla pro rozdelene na damskou a panskou cast

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:06 09. Jun 2010
by Nalkanar
Dobrá dobrá..takže velice dobře rozdělené a hlídané sekce ... co naděláme.. aneb když církev vládne opravdu dle svých zásad a né jen tak na oko.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:07 09. Jun 2010
by sandoftime
jaká církev? inkvizitora vyhnali a vládne kancléř ne?
každopádně lázně jako lázně by měly mít veřejnou část, kam se chodí ve společensky přípustném koupacím oděvu (ne plavky, oděv, který zahaluje mnohem víc než nějaké bikiny) a kde si klidně i smetánka mezi sebou povídá no a pak několik soukromých částí, kde se provádí očista a kam tudíž nesm téměř ani cizí osoby stejného pohlaví, natož pohlaví opačného
tak to vidím já
edit: *představuje si jak rdd s imkou na oheň se snaží vypálit nějakou lilii na rameno*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:23 09. Jun 2010
by DenGrasse
lacarant neni celá inkvizice a inkvizice neni celá církev...
pokud má někdo imku na oheň, lze mu ho třeba vyleptat kyselinou nebo vytetovat...

neboj poradíme si.
ber to jako středověk do lázní běžně chodí muži všech tříd plus ženy lehších mravů, ženské lázně musí mít oddělenou část. povídat si leda tak přes zástěny, to je max.
tolik jen k těm šlechtičnám atd.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:43 09. Jun 2010
by sandoftime
a zas přidám svůj názor, středověk je sice hezká věc, ale je moudré dodržovat uplně všechno do puntíku? Když uděláš lázně uzavřené, budou tam hráči opravdu chodit jen provozovat v soukromí prasárničky. Když to uděláš tak jak jsem říkal já, budou tam moct chodit klábosit podobně jako třeba do hospody.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:51 09. Jun 2010
by Nalkanar
Do reálií nemám co mluvit, ale s prominutím mi vždy přišlo, že fantasy se od středověku právě v těchto oblastech ohledně mravů poněkud oddaluje, podobně jako se oddaluje od problému nevolnictví atd. Je to takový metagame ve fantasy mezi hratelností pro nás a středověkými mravy, aneb "dobrá hrajte si i ženské, dáme vám možnost s nima i žít"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:06 09. Jun 2010
by Silvaner01
turiel wrote:me se ty lazne libi

take bych radeji byla pro rozdelene na damskou a panskou cast

Jasně, super nápad, holky si budou užívat samy
a chlapi at si chlastaj pivo a nevočumujou

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:37 09. Jun 2010
by DenGrasse
nejde ot o dodržovat alepě středověk, ty věci měly všechny své opodstatnění. v lázních si muži dopřávali splečnost lazebnic (např. Václav IV.) proto tam ženy měly zapovězen přístup. Žena z vyšších kruhů, nai běžná měšťanka proto do lázní ve společnosti mužů nepůjde.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:37 09. Jun 2010
by Nayra
To řešíte pořád ty společné, nebo je problém i v oddělených?

Protože ty moje jsou oddělené a pomocí pár skriptů i hlídané, aby nikdo nelezl tam, kam nemá...
Proti společným jsem určitě, protože je to blbost. A to poměrně i v dnešní době, pokud tam člověk má být nahý

) Nehledě na to, že tady by byl k dispozici "koupací obleček".
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:35 09. Jun 2010
by monstera
Nayra wrote:To řešíte pořád ty společné, nebo je problém i v oddělených?

Protože ty moje jsou oddělené a pomocí pár skriptů i hlídané, aby nikdo nelezl tam, kam nemá...
Proti společným jsem určitě, protože je to blbost. A to poměrně i v dnešní době, pokud tam člověk má být nahý

) Nehledě na to, že tady by byl k dispozici "koupací obleček".
Zatím co tu řešíte kryté lázně, moje holky by ocenily, kdyby se dalo v jezírku u Ivory si zaplavat a na ostrůvku se slunit....