Page 62 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:31 03. May 2014
by Molly23
Ano na film se chystám :) znám.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:52 03. May 2014
by G-ladiator
Bahnak wrote:A já pořád proč v Game of Thrones vypadaj ty souboje hezky a reálně :-)
Pokud opomineš ten souboj Neda a Jaimeho v první sezoně :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:10 04. May 2014
by kucik
G-ladiator wrote:
Bahnak wrote:A já pořád proč v Game of Thrones vypadaj ty souboje hezky a reálně :-)
Pokud opomineš ten souboj Neda a Jaimeho v první sezoně :D
Jako clovek neznaly sermu - co na nem bylo spatne?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:30 04. May 2014
by sandoftime
Z mého pohledu až moc otoček a chvílema byla "vidět" choreografie. Taková ta domluva kdy kam oba praští, aby o sebe meče cinkly, ačkoliv z bojového hlediska to nemá žádný význam.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:32 04. May 2014
by G-ladiator
kucik wrote:
G-ladiator wrote:
Bahnak wrote:A já pořád proč v Game of Thrones vypadaj ty souboje hezky a reálně :-)
Pokud opomineš ten souboj Neda a Jaimeho v první sezoně :D
Jako clovek neznaly sermu - co na nem bylo spatne?
Já také moc znalý šermu nejsem, ale měl jsem pocit, že Jaime ten meč drží spíš jako lightsaber než něco, co má nějakou váhu. Obzvláště to, jak držel jílec příliš blízko a vysoko u těla.
Ukázka
Star Wars varianta toho smého souboje :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:00 09. May 2014
by Puxina
Něco pro zdejší vílí osazenstvo, vcelku hezká pohádka ;)

http://www.csfd.cz/film/257902-zvonilka ... ny-poklad/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:04 13. May 2014
by pavad
Takhle nejak bych si predstavoval "pratelsky" rozhovor mezi podtemnem a zlouny z Karathy. :D

http://www.youtube.com/watch?v=jnlnSEsbcbE
(pro ty kteri se podivaji a nezjai serial "Weeds", ten klucina co se tam objevi je mladsi syn one zeny v cernem kostymku)

EN znalost nutna.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:28 26. May 2014
by kokosak
Tož te nove X-meni nejsů ale ani trochu špatné. Dokonce i Portal tam je :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:59 27. May 2014
by pavad
A tohle znate?

http://www.imdb.com/title/tt1545660/?re ... lmg_act_10

IMHO pro mistni komunitu povinna cetba/shlednuti. :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:07 04. Jun 2014
by Jachym
Knights of Badassdom ano to jsem viděl, není to tak špatný jak někteří říkají , já se u toho bavil.
Díval jsem se na Game of Thrones , boha po ztrátě mých oblíbených postav https://www.youtube.com/watch?v=nZC4NHPMlqU mi chcete říci že příjde o hlavu i můj další oblíbenec? Tyrion Lannister ? Jedinej Lannister kterýho v tom filmu snesu má umřít nebo jak ?? ? To už by si ten Martin dovolil moc . Otázka - jak to dopadne s trpaslíkem Tyrionem?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:13 04. Jun 2014
by pavad
Jachym wrote:Díval jsem se na Game of Thrones , boha po ztrátě mých oblíbených postav https://www.youtube.com/watch?v=nZC4NHPMlqU mi chcete říci že příjde o hlavu i můj další oblíbenec?
Nu, taktez jsem dost litoval ztraty Ruze Zmije z Dorne. Mela naslapnuto k prednim metam...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:29 04. Jun 2014
by Nalkanar
Nutno dodat, že měl parádní techniku. A napomohlo mi to s tvorbou jednoho buildu :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:44 04. Jun 2014
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:Nutno dodat, že měl parádní techniku. A napomohlo mi to s tvorbou jednoho buildu :D
Silák bude vždycky lepší... neviděls v seriálu?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:53 04. Jun 2014
by Goran
To přece ale vůbec nebylo o sílákovi vs. dex! Zmije ho prostě položil stínovkami... pak ho zvedl, chtěl férově zaerpit, ať je z toho také nějaká hra, ale silák to neunesl a v nejnevhodnější chvíli rozjel útok a hodil dvacku. A teď DM raď...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:56 04. Jun 2014
by Nalkanar
J.F.Payne wrote:
Nalkanar wrote:Nutno dodat, že měl parádní techniku. A napomohlo mi to s tvorbou jednoho buildu :D
Silák bude vždycky lepší... neviděls v seriálu?
Nejsem blázen abych to kopíroval, jen drobná inspirace :twisted: