Page 62 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:11 12. Oct 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:Já vim já vim! to je ta... tamta... ta... jó! Lareth!
Tssss, samá voda!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:17 12. Oct 2012
by Amber
Prasokralik wrote:Já vim já vim! to je ta... tamta... ta... jó! Lareth!
:shock: :wall: Ne ne ne, Aria se nezapře. :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:07 12. Oct 2012
by de Aers
To je holka s vážnými problémy se zády.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:22 12. Oct 2012
by Prasokralik
de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:24 12. Oct 2012
by Miell
Prasokralik wrote:
de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.
Mě to nepřijde jako pomluva, ale jako hodnocení.. ale myslím, že Arče dělají protiváhu křídla :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:30 12. Oct 2012
by de Aers
Prasokralik wrote:
de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.
Ani zorničky se mi nehnuly.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:38 12. Oct 2012
by Prasokralik
Miell wrote:
Prasokralik wrote:
de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.
Mě to nepřijde jako pomluva, ale jako hodnocení.. ale myslím, že Arče dělají protiváhu křídla :biggrin:
Však se bavíme o Lareth...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:42 12. Oct 2012
by Miell
Ehm.. asi máš něco s očima.. :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:48 12. Oct 2012
by Amber
Miell wrote:Ehm.. asi máš něco s očima.. :D
Nebo celkový problém s hlavou :roll: (a pořád ještě to může být rudovláska Rien)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:49 12. Oct 2012
by Nalkanar
A problém s hlavou má Aers nebo Prasokralik?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:55 12. Oct 2012
by Miell
Tedy.. považovala jsem Tě za bystřejšího :D :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:21 12. Oct 2012
by Prasokralik
Omyl, existují dva druhy prsících se rudovlasých dam. Charakteristickým příznakem, kterým odlišujeme jednu od druhé jsou křídla. Nemá to křídla? Lareth. Má to křídla? Aria.

Obrázek výše křídla nemá, tudíž jde o Lareth.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:02 12. Oct 2012
by Miell
Prasokralik wrote:Omyl, existují dva druhy prsících se rudovlasých dam. Charakteristickým příznakem, kterým odlišujeme jednu od druhé jsou křídla. Nemá to křídla? Lareth. Má to křídla? Aria.

Obrázek výše křídla nemá, tudíž jde o Lareth.
Chceme-li být až takovými detailisty.. pak je to tedy ještě mladinká Arie, když ještě neměla křídla. Ano.. byla i taková doba... :P
Tudíž si stojím za tím, že se nemýlím, jen Ty vidíš, co chceš :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:22 14. Oct 2012
by Pajule
Nienin typický výraz :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:09 14. Oct 2012
by Nalkanar
"Čumíš mi na zadek, co? Šípem dostaneš..."