Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:11 12. Oct 2012
Tssss, samá voda!Prasokralik wrote:Já vim já vim! to je ta... tamta... ta... jó! Lareth!
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Tssss, samá voda!Prasokralik wrote:Já vim já vim! to je ta... tamta... ta... jó! Lareth!
Prasokralik wrote:Já vim já vim! to je ta... tamta... ta... jó! Lareth!
Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Mě to nepřijde jako pomluva, ale jako hodnocení.. ale myslím, že Arče dělají protiváhu křídlaPrasokralik wrote:Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Ani zorničky se mi nehnuly.Prasokralik wrote:Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Však se bavíme o Lareth...Miell wrote:Mě to nepřijde jako pomluva, ale jako hodnocení.. ale myslím, že Arče dělají protiváhu křídlaPrasokralik wrote:Tak aspoň zavři pusu, když už ji pomlouváš.de Aers wrote:To je holka s vážnými problémy se zády.
Nebo celkový problém s hlavouMiell wrote:Ehm.. asi máš něco s očima..
Chceme-li být až takovými detailisty.. pak je to tedy ještě mladinká Arie, když ještě neměla křídla. Ano.. byla i taková doba...Prasokralik wrote:Omyl, existují dva druhy prsících se rudovlasých dam. Charakteristickým příznakem, kterým odlišujeme jednu od druhé jsou křídla. Nemá to křídla? Lareth. Má to křídla? Aria.
Obrázek výše křídla nemá, tudíž jde o Lareth.