Na jakých PC hrách ujíždíte?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Zrovna se to chystám kupovat.
Prý jsou ale ofico servery dost marné? Jakou máš zkušenost?
Prý jsou ale ofico servery dost marné? Jakou máš zkušenost?
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Nevím v jakém smyslu marné.Nalkanar wrote:Zrovna se to chystám kupovat.
Prý jsou ale ofico servery dost marné? Jakou máš zkušenost?
Já hraju na official serveru a vcelku pohoda. Sice alfa kmen tam blokuje paprsky, ale ty postupně rozbíjíme raketometama
Zkoušel jsem i ostatní oficial servery a přišlo mi to podobné, takže hrát se tam dá v pohodě.
Hlavně hru furt updatují a přidávají nové věci.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
No nerad kupuju zajíce v pytli, tak jsem googlil. Většina lidí si stěžuje, že není dost lidí, protože každý den vznikne X soukromých serverů, na oficiálních že admini nejsou dost profi a prostě, že pokud se člověk nestane členem alfa kmene, tak že je to o prdu a je lepší jít dál. To mě maličko odrazuje.
Na druhou stranu jde očividně mít vlastní single hru, popř. vlastní dedikovaný server a hrát jen ve vybrané komunitě. A svět a tvorba tam a tak dále vypadají dost zajímavě.
Na druhou stranu jde očividně mít vlastní single hru, popř. vlastní dedikovaný server a hrát jen ve vybrané komunitě. A svět a tvorba tam a tak dále vypadají dost zajímavě.
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Hmm zajímavé, private servery tam nejspíš pujdou, ale pravděpodobně jen na fixním obsahu, což může na pár týdnů stačit.
https://www.youtube.com/watch?v=yYX4j_rmIqc
https://www.youtube.com/watch?v=yYX4j_rmIqc
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tak ono když by to člověk hrál sám nebo s kamarády na relax, tak to stačí
když si vzpomenu nad časem ztraceným hraním módu Jungle Trolls pro Warcraft 3 
.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
No u mě byl jen problém, že starý PC to moc nedával, tak jsem musel jít do lepšího.
Hrávám to s kámošem, takže je to o to zábavnější a hlavně bezpečnější. Sice PvP konfliktů bylo jen pár a raidů taky jen pár, ale vše se dá přežít a pokračovat zase dál, ted si vcelku poradíme. Ohledně počtu lidí s tím nemám problém. Občas je lepší když je míň hráčů. Je fakt, že ten ostrov je dost velký a potkat někoho je dost náhoda. Už jsem tak vyděsil jednoho hráče, když těžil železo a já za nim stál s brokovnicí v ruce a promluvil jsem na něj.
Ale ted hrajeme na mrazivém severu a tam potkáme hráče vyjímečně a to nám vyhovuje.
Zase je možnost dělat kmenové aliance, takže ted se třeba různé kmeny domlouvají a tvoří alianci proti alfa kmenu
.
Hrávám to s kámošem, takže je to o to zábavnější a hlavně bezpečnější. Sice PvP konfliktů bylo jen pár a raidů taky jen pár, ale vše se dá přežít a pokračovat zase dál, ted si vcelku poradíme. Ohledně počtu lidí s tím nemám problém. Občas je lepší když je míň hráčů. Je fakt, že ten ostrov je dost velký a potkat někoho je dost náhoda. Už jsem tak vyděsil jednoho hráče, když těžil železo a já za nim stál s brokovnicí v ruce a promluvil jsem na něj.
Ale ted hrajeme na mrazivém severu a tam potkáme hráče vyjímečně a to nám vyhovuje.
Zase je možnost dělat kmenové aliance, takže ted se třeba různé kmeny domlouvají a tvoří alianci proti alfa kmenu
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
My to hráli se Shantee ve dvou, server na jednom z našich pc, vlastní mody, vlastní parametry přesně jak potřebuješ. Jinak řečeno, když tě na ofiuku naštvou, uděláš si vlastní. Buď pro sebe nebo pro sebe + kamarády.Nalkanar wrote:Tak ono když by to člověk hrál sám nebo s kamarády na relax, tak to stačíkdyž si vzpomenu nad časem ztraceným hraním módu Jungle Trolls pro Warcraft 3
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Zase na druhou stranu to napětí, že tě nějaký hráč či kmen napadne, je fajn. Občas když letíš a nevšimneš si na vrcholu sopky připravených kulometů a nebo když nějaký hráč volá o pomoc do chatu, páč šlápl do něčí medvědí pasti, to stojí za to 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Sakryš Mazlík tam strčil křídlo, ale jinak to vypadalo jako fajn zřícenina na kopci

Dobrá zábava tam je i hledat různé skřínky, kde jsou různé zápisky. Viz vlevo ta zelená bedna.

Dobrá zábava tam je i hledat různé skřínky, kde jsou různé zápisky. Viz vlevo ta zelená bedna.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
http://games.tiscali.cz/the-dwarves-17408
Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně
)
Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
-
AloneForever
- Poutník
- Posts: 78
- Joined: 14:41 15. Jan 2015
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Nestojí to za to.Paulus wrote:http://games.tiscali.cz/the-dwarves-17408
Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně)
Koupil jsem to a je to herně odfláknuté. První 2 hodiny jsou relativně dobré, pak to ale zkomírá. Příjde mi to jakoby na začátku měli velké plány, ale museli vydávat ve spěchu.
Jeden příklad za všechny. Za bitvy získávaš itemy a především zlato za které můžeš kupovat proviant který tě pak léčí mezi boji, jenže zlato získáváš celou hru ale obchodníky jsem potkal jen v první části hry, takže jsem pak zkomíral na tom že jsem měl hafo zlata ale neměl jsem kde za to něco koupit.....
+ Plno záseků, AI nefunguje, když někoho někam vedeš tak se ti seká do skal a nejde vytáhnout takže musíš loadovat. Jde nepřítele odhodit mimo herní mapu na nějaký kopec a hra s tím nepočítá, takže opět loaduješ, a některé předměty nefungují.
Jestli chceš pirátit tak směle do toho, ale za ty prachy co jsem do toho dal to fakt nestojí.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ok...díky za vysilující info. Vypouštím z hlavy.AloneForever wrote:*****
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Zná, je to v podstatě lepší (imo) Left 4 Dead ve fantasy kabátě. Pokud tě baví kosení hord nepřátel a nevadí opakující se mapy, tak kupuj. Na to, že je to FPS mají dobře zvládnutej melee boj a máchání kolem sebe obouručním kladivem mě do teď neomrzelo.
Jo a navíc můžeš zabíjet krysáka stále dokola a po stovkách, což je určitě taky +.
Jo a navíc můžeš zabíjet krysáka stále dokola a po stovkách, což je určitě taky +.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Ok dám na tebe a nechávám subscribe 
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!