Page 62 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:28 03. Dec 2016
by Nalkanar
Zrovna se to chystám kupovat.
Prý jsou ale ofico servery dost marné? Jakou máš zkušenost?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:09 03. Dec 2016
by Puxina
Nalkanar wrote:Zrovna se to chystám kupovat.
Prý jsou ale ofico servery dost marné? Jakou máš zkušenost?
Nevím v jakém smyslu marné.
Já hraju na official serveru a vcelku pohoda. Sice alfa kmen tam blokuje paprsky, ale ty postupně rozbíjíme raketometama
Zkoušel jsem i ostatní oficial servery a přišlo mi to podobné, takže hrát se tam dá v pohodě.
Hlavně hru furt updatují a přidávají nové věci.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:42 04. Dec 2016
by Nalkanar
No nerad kupuju zajíce v pytli, tak jsem googlil. Většina lidí si stěžuje, že není dost lidí, protože každý den vznikne X soukromých serverů, na oficiálních že admini nejsou dost profi a prostě, že pokud se člověk nestane členem alfa kmene, tak že je to o prdu a je lepší jít dál. To mě maličko odrazuje.
Na druhou stranu jde očividně mít vlastní single hru, popř. vlastní dedikovaný server a hrát jen ve vybrané komunitě. A svět a tvorba tam a tak dále vypadají dost zajímavě.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:01 04. Dec 2016
by Decka
Hmm zajímavé, private servery tam nejspíš pujdou, ale pravděpodobně jen na fixním obsahu, což může na pár týdnů stačit.
https://www.youtube.com/watch?v=yYX4j_rmIqc
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:07 04. Dec 2016
by Nalkanar
Tak ono když by to člověk hrál sám nebo s kamarády na relax, tak to stačí

když si vzpomenu nad časem ztraceným hraním módu Jungle Trolls pro Warcraft 3

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:38 04. Dec 2016
by Puxina
No u mě byl jen problém, že starý PC to moc nedával, tak jsem musel jít do lepšího.
Hrávám to s kámošem, takže je to o to zábavnější a hlavně bezpečnější. Sice PvP konfliktů bylo jen pár a raidů taky jen pár, ale vše se dá přežít a pokračovat zase dál, ted si vcelku poradíme. Ohledně počtu lidí s tím nemám problém. Občas je lepší když je míň hráčů. Je fakt, že ten ostrov je dost velký a potkat někoho je dost náhoda. Už jsem tak vyděsil jednoho hráče, když těžil železo a já za nim stál s brokovnicí v ruce a promluvil jsem na něj.
Ale ted hrajeme na mrazivém severu a tam potkáme hráče vyjímečně a to nám vyhovuje.
Zase je možnost dělat kmenové aliance, takže ted se třeba různé kmeny domlouvají a tvoří alianci proti alfa kmenu

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 05:55 04. Dec 2016
by sandoftime
Nalkanar wrote:Tak ono když by to člověk hrál sám nebo s kamarády na relax, tak to stačí

když si vzpomenu nad časem ztraceným hraním módu Jungle Trolls pro Warcraft 3

My to hráli se Shantee ve dvou, server na jednom z našich pc, vlastní mody, vlastní parametry přesně jak potřebuješ. Jinak řečeno, když tě na ofiuku naštvou, uděláš si vlastní. Buď pro sebe nebo pro sebe + kamarády.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:24 04. Dec 2016
by Puxina
Zase na druhou stranu to napětí, že tě nějaký hráč či kmen napadne, je fajn. Občas když letíš a nevšimneš si na vrcholu sopky připravených kulometů a nebo když nějaký hráč volá o pomoc do chatu, páč šlápl do něčí medvědí pasti, to stojí za to

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:10 04. Dec 2016
by Puxina
Sakryš Mazlík tam strčil křídlo, ale jinak to vypadalo jako fajn zřícenina na kopci
Dobrá zábava tam je i hledat různé skřínky, kde jsou různé zápisky. Viz vlevo ta zelená bedna.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:02 05. Dec 2016
by Paulus
http://games.tiscali.cz/the-dwarves-17408
Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně

)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:56 05. Dec 2016
by AloneForever
Paulus wrote:http://games.tiscali.cz/the-dwarves-17408
Už si to někdo zahrál? Knížky sem četl tak jestli to za to stojí (aspoň herně

)
Nestojí to za to.
Koupil jsem to a je to herně odfláknuté. První 2 hodiny jsou relativně dobré, pak to ale zkomírá. Příjde mi to jakoby na začátku měli velké plány, ale museli vydávat ve spěchu.
Jeden příklad za všechny. Za bitvy získávaš itemy a především zlato za které můžeš kupovat proviant který tě pak léčí mezi boji, jenže zlato získáváš celou hru ale obchodníky jsem potkal jen v první části hry, takže jsem pak zkomíral na tom že jsem měl hafo zlata ale neměl jsem kde za to něco koupit.....
+ Plno záseků, AI nefunguje, když někoho někam vedeš tak se ti seká do skal a nejde vytáhnout takže musíš loadovat. Jde nepřítele odhodit mimo herní mapu na nějaký kopec a hra s tím nepočítá, takže opět loaduješ, a některé předměty nefungují.
Jestli chceš pirátit tak směle do toho, ale za ty prachy co jsem do toho dal to fakt nestojí.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:15 05. Dec 2016
by Paulus
AloneForever wrote:*****
Ok...díky za vysilující info. Vypouštím z hlavy.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:58 05. Dec 2016
by sandoftime
příští měsíc je humble monthly tahoun
Warhammer: End Times - Vermintide
Zná někdo? Stojí za to?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:40 07. Dec 2016
by Zeerit
Zná, je to v podstatě lepší (imo) Left 4 Dead ve fantasy kabátě. Pokud tě baví kosení hord nepřátel a nevadí opakující se mapy, tak kupuj. Na to, že je to FPS mají dobře zvládnutej melee boj a máchání kolem sebe obouručním kladivem mě do teď neomrzelo.
Jo a navíc můžeš zabíjet krysáka stále dokola a po stovkách, což je určitě taky +.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:18 07. Dec 2016
by sandoftime
Ok dám na tebe a nechávám subscribe
