Page 62 of 67

Re: League of Legends

Posted: 11:32 30. Oct 2014
by Puxina
Yep, ale hopsacím dává flash další výhodu navíc a pak je chytit je skoro nereálné.
Nejlepší když se flashne ikdyž jej drží kouzlo.

Re: League of Legends

Posted: 12:25 30. Oct 2014
by Mourisson1
Tak to můžeš sebrat heal, dost champů má heal. Můžeš sebrat Exhaust, dost champů má slow. Nevidím v tom logiku ;)

Re: League of Legends

Posted: 13:34 30. Oct 2014
by sandoftime
support volibear

Re: League of Legends

Posted: 15:18 30. Oct 2014
by Puxina
No máš 114 šampiónů a z toho umí svým způsobem hopskat (nebo umožňuje hopskat) 38 šampionů. Což je víc jak třetina.

Heal, kterým léči sama sebe a ostatní má 9 šampionů.

Heal, kterým šampion léči jen sám sebe (například regen, lifesteal a nebo spellvapm) má 25 šampionů.

Ale vem si že ignite, léčení a myslím i exhaust byly svým způsobem nerfnuté.

Re: League of Legends

Posted: 15:35 30. Oct 2014
by sandoftime
flash taky, dřív měl větší dosah

Re: League of Legends

Posted: 15:36 30. Oct 2014
by Puxina
sandoftime wrote:flash taky, dřív měl větší dosah
Proto by možná zasloužil další zmenšení :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 15:48 30. Oct 2014
by sandoftime
Já myslím, že by spíš supporti zasloužili nějaký item, který by aktivkou na pár teřin flash zablokoval.

Re: League of Legends

Posted: 16:11 30. Oct 2014
by Puxina
sandoftime wrote:Já myslím, že by spíš supporti zasloužili nějaký item, který by aktivkou na pár teřin flash zablokoval.
To nevím, supporti jsou vcelku silní teď s těma novýma itemama.

Re: League of Legends

Posted: 16:52 30. Oct 2014
by Puxina

Re: League of Legends

Posted: 17:21 02. Nov 2014
by Puxina
Hmm předělaná jungle bude velmi zajímavá zdá se :).

Jinak sakra jak má zabít LeBlancu? Ta mrcha furt skáče a je těžké ji nějak chytit.

Re: League of Legends

Posted: 18:20 02. Nov 2014
by Mourisson1
Zkusil bych stun a burst dmg? :D

Re: League of Legends

Posted: 11:21 03. Nov 2014
by Puxina
Jo jenže to se hůř trefuje, když hopská jak splašená slepice.

Re: League of Legends

Posted: 13:51 03. Nov 2014
by sandoftime
Od toho hopsání má. Je to hodně silný mág ale nevydrží, proto musí hopsat. Pokud máš kouzlo na target - například taricův dazzle, pak na ni stačí kliknou jednou a pokud nevyskočí z vision prostě si k ní dojdeš i přes to.

Re: League of Legends

Posted: 13:52 03. Nov 2014
by Puxina
sandoftime wrote:Od toho hopsání má. Je to hodně silný mág ale nevydrží, proto musí hopsat. Pokud máš kouzlo na target - například taricův dazzle, pak na ni stačí kliknou jednou a pokud nevyskočí z vision prostě si k ní dojdeš i přes to.
Hmm tady ty teplouše jako je Taric, Ezrael a Lucian nehraju. Ale možná zkusím zase Lulu na mid a uvidím :)

Re: League of Legends

Posted: 14:08 03. Nov 2014
by Mourisson1
Ezreal? Lucian? Však králík říkal něco co má spell na target :wall: :wall: :wall: