Page 62 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:45 19. May 2012
by Prasokralik
mollyšáku kdy tam razíš?
a obecně, na jak dlouho to vidíte?
potřebuju dneska ještě expit...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:45 19. May 2012
by Absinthorix
*už je vzhůru*
AŽ 14.30? To zase stihnu usnout

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:26 19. May 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:mollyšáku kdy tam razíš?
a obecně, na jak dlouho to vidíte?
potřebuju dneska ještě expit...
...ženatí se závazky tak do pěti...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:06 19. May 2012
by Molly23
No já tam razím na 14:30, vyjdu tak zhruba ve 13:40, protože si dělám vždycky trochu procházku

. Neplánuji tam být dlouho, protože v půl šesté musím být na českomoravské, mám tam prácičku.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:09 19. May 2012
by Prasokralik
to jako za půl hodiny? mno to nevim jestli se mi chce, jsem nějak zlenivěl za tu hodinu bez odpovědí
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:09 19. May 2012
by Absinthorix
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:55 19. May 2012
by xxxMajkyxxx
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:13 19. May 2012
by Absinthorix
Prasokralik neprisel, je tu wifi
paladini vzkazuji, ze je buzna
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:20 19. May 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Prasokralik neprisel, je tu wifi
paladini vzkazuji, ze je buzna
Ty a KaTo mě označujete za paladina, tak na tom není nic divnýho ne?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:59 19. May 2012
by Absinthorix
Češi prohráli, Jon nepil, Mollyšák nefňukal, KaTo netrollil, Nalk všechny pozdravoval a Prasokralik se ozval...
-
2012 svět se hroutí
Edit: jo, a já se ztratil i s GPS
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:04 19. May 2012
by Nalkanar
Jon nepil?! To jste ho svázali do svěrací kazajky a ještě seslali bigbyovy pracky ne?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:27 19. May 2012
by karolina
Jde se nějak příští víkend? Nechcete mi někdo zabavit muže, aby mě doma neprudil?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:28 19. May 2012
by Miell
Příští týden má být ošklivo

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:07 19. May 2012
by Prasokralik
Příští týden plánuju s Terbee zajít na avengery. Je dost možné že až o víkednu.
karolina wrote:Jde se nějak příští víkend? Nechcete mi někdo zabavit muže, aby mě doma neprudil?

Nestačí mu zapnout nwn?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:53 19. May 2012
by -darkvision-
Prominte na mě byla zima
