Page 62 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:45 19. May 2012
by Prasokralik
mollyšáku kdy tam razíš?

a obecně, na jak dlouho to vidíte?

potřebuju dneska ještě expit...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:45 19. May 2012
by Absinthorix
*už je vzhůru*

AŽ 14.30? To zase stihnu usnout :oops:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:26 19. May 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:mollyšáku kdy tam razíš?

a obecně, na jak dlouho to vidíte?

potřebuju dneska ještě expit...
...ženatí se závazky tak do pěti...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:06 19. May 2012
by Molly23
No já tam razím na 14:30, vyjdu tak zhruba ve 13:40, protože si dělám vždycky trochu procházku :). Neplánuji tam být dlouho, protože v půl šesté musím být na českomoravské, mám tam prácičku.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:09 19. May 2012
by Prasokralik
to jako za půl hodiny? mno to nevim jestli se mi chce, jsem nějak zlenivěl za tu hodinu bez odpovědí

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:09 19. May 2012
by Absinthorix

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:55 19. May 2012
by xxxMajkyxxx

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:13 19. May 2012
by Absinthorix
Prasokralik neprisel, je tu wifi

paladini vzkazuji, ze je buzna

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:20 19. May 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Prasokralik neprisel, je tu wifi

paladini vzkazuji, ze je buzna
Ty a KaTo mě označujete za paladina, tak na tom není nic divnýho ne? :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:59 19. May 2012
by Absinthorix
Češi prohráli, Jon nepil, Mollyšák nefňukal, KaTo netrollil, Nalk všechny pozdravoval a Prasokralik se ozval...
-
2012 svět se hroutí


Edit: jo, a já se ztratil i s GPS

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:04 19. May 2012
by Nalkanar
Jon nepil?! To jste ho svázali do svěrací kazajky a ještě seslali bigbyovy pracky ne? :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:27 19. May 2012
by karolina
Jde se nějak příští víkend? Nechcete mi někdo zabavit muže, aby mě doma neprudil? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:28 19. May 2012
by Miell
Příští týden má být ošklivo :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:07 19. May 2012
by Prasokralik
Příští týden plánuju s Terbee zajít na avengery. Je dost možné že až o víkednu.
karolina wrote:Jde se nějak příští víkend? Nechcete mi někdo zabavit muže, aby mě doma neprudil? :D
Nestačí mu zapnout nwn?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:53 19. May 2012
by -darkvision-
Prominte na mě byla zima :oops: