Page 62 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 22:19 09. Oct 2012
by kucik
Tolik expu jsem jeste za bitvu asi nevidel :oops:

eDIT: Ale aby se nereklo, taky jsem si dneska zagrilloval :)


...sakra az ted koukam, co na tom screenu je :-/

Re: World of Tanks

Posted: 07:29 10. Oct 2012
by -RoF-
kucik wrote:Tolik expu jsem jeste za bitvu asi nevidel :oops:

eDIT: Ale aby se nereklo, taky jsem si dneska zagrilloval :)


...sakra az ted koukam, co na tom screenu je :-/
Tak on to byl dvojnásobek expů a hlavně čím vyšší dmg, tím líp a já s ní měl v součtu skoro 6k dmg :twisted:

Jinak co myslíš na tom tvém screenu? Ty medaile? Když na ně ukážeš, tak ti to napíše, za co jsou ;)

Re: World of Tanks

Posted: 09:57 10. Oct 2012
by kucik
Jako že je to překrytý oknem emulátoru, to jsem myslel. Ale začíná mě fakt bavit ten StugIII. Konečně se mi daří likvidovat ty těžký mrchy.

Re: World of Tanks

Posted: 12:31 10. Oct 2012
by Molly23
hehe mě pobavilo...

Re: World of Tanks

Posted: 19:42 10. Oct 2012
by Fryn
Theogil I wrote:Tak jsem četl a dočetl, že Tiger II považuji za nejlepší ht VIII a Panther II za nejlepší mt VIII ...
S Panterem budeš muset ostatní tanky dost pižlat, přesnost a průbojnost je sice dobrá, ale jak už tu psali jiní, poškození nic moc (a za nej osmičkový střeďák bych Pantera II nepovažoval, taková T-44 opravdu stojí za povšimnutí a i ten Pershing není nejhorší).
-RoF- wrote:Jinak hmm srovnání těžkých osmiček? Noo toto otázka.
Máme tyhle.....
RoFe, máš tam menší chybku, AMX M4 1945 je teprve sedmá třída. Do osmičky patří až AMX 50 100, které připomíná spíše střední tank a je ještě o něco papírovější než jeho předchůzce, ale aspoň už skutečně vlastní ten rychlopalný kanón (na tento stroj se celkem těším, protože to bude docela změna od těch pomalejších oblud).

Jinak pokud jde o těžké tanky osmé třídy, tak nejlepším výběrem je asi Tiger II nebo IS-3 (IS-3 má myslím díky své mobilitě bojovou hodnotu ještě o něco málo vyšší).
Theogil I wrote:...
Jo tak přesně do tohoto bodu jsem se dostal. Udělat tank z tetrapaku a tvrdit o něm, že je to těžký tank, no to chce odvahu. :lol: ...
Holt těžký tank se určuje (překvapivě :) ) podle váhových kritérií a ne podle tloušťky pancíře (a ty krabice s vínem nebo co si to tam ta francouská posádka tahá, už něco vážej).

Co se týče VK4502A, i když jsem si ho nechtěl pomalu ani pořizovat, jak jsem od něj měl malé očekávání, tak mě mile překvapil. Oproti Tigru P ten jeho pancíř vypadá uboze, ale zase je lépe tvarovaný a vylepšená věž je víc než slušná. Hlavní zbraní je ale jeho výrazná rychlost/akcelerace (na těžký tank). Je to v podstatě taková protiváha Tigra II, bohužel bez jeho nejlepšího kanónu.

KV-1S je cedník (zatím jsem to prostřelil snad se vším) se slušným dělem. V rotách ale své opodstatnění má (víc se mi líbí ve stejné třídě třeba KV-2, ale to je bohužel slepá větev).

Re: World of Tanks

Posted: 06:05 11. Oct 2012
by -RoF-
Fryn wrote: RoFe, máš tam menší chybku, AMX M4 1945 je teprve sedmá třída. Do osmičky patří až AMX 50 100, které připomíná spíše střední tank a je ještě o něco papírovější než jeho předchůzce, ale aspoň už skutečně vlastní ten rychlopalný kanón (na tento stroj se celkem těším, protože to bude docela změna od těch pomalejších oblud).
Aha :oops: chybka no

Jinak pokud jde o těžké tanky osmé třídy, tak nejlepším výběrem je asi Tiger II nebo IS-3 (IS-3 má myslím díky své mobilitě bojovou hodnotu ještě o něco málo vyšší).
Fryn wrote:
KV-1S je cedník (zatím jsem to prostřelil snad se vším) se slušným dělem. V rotách ale své opodstatnění má (víc se mi líbí ve stejné třídě třeba KV-2, ale to je bohužel slepá větev).
KV-2 není slepá větev, dá se z něj jet na T-150, pokud se nemýlím, ne? A pak už leda na artynu S-51 a ta je solidní ;).

Re: World of Tanks

Posted: 20:25 11. Oct 2012
by Fryn
-RoF- wrote: ... KV-2 není slepá větev, dá se z něj jet na T-150, pokud se nemýlím, ne? A pak už leda na artynu S-51 a ta je solidní ;).
O S-51 vím, ale ta ti příliš v dalším postupu ve větvi těžkých tanků nepomůže. T-150 je ve stejné třídě jako KV-2 (a nejsem si jistý, jestli tahle "odbočka" nepřibyla v nějakém posledním patchi, taky ty větve propojou snad co chvíli), takže je to velmi nevhodná volba.

Jinak, do WoT přibyla možnost si změnit svůj nick, takže všichni co nebyli spokojeni nebo litují svého pojmenování mají teď šanci dát vše do "pořádku" :) .

Re: World of Tanks

Posted: 20:27 11. Oct 2012
by -RoF-
Cheche jo oní ví jak vydělávat, zvlášt když změna nicku je za 2500 zlatých. :D

Re: World of Tanks

Posted: 20:47 11. Oct 2012
by Fryn
-RoF- wrote:Cheche jo oní ví jak vydělávat, zvlášt když změna nicku je za 2500 zlatých. :D
Tak to rozhodně :) , PR i Marketing mají opravdu promakaný (bez ironie).

Re: World of Tanks

Posted: 22:19 11. Oct 2012
by -RoF-

Re: World of Tanks

Posted: 09:49 13. Oct 2012
by -RoF-
Nedávno jsem s o tom bavil s kámošem a šup je to tu :D

http://worldoftanks.eu/news/4233-81-pre ... change-cs/

Sice bude náboj stát asi 4000-5000, ale i tak je to zajimavá nabídka. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 00:13 14. Oct 2012
by drake127
Juchů, tak jsem nakoupil pár míst ke stání a můžeme to rozjet i na nižších tierech (nebo kdekoliv).

Re: World of Tanks

Posted: 08:21 15. Oct 2012
by Theogil I
Tak jsem nakonec koupil TIGRA a s politováním musím říct, že ani na 6 pokus jsem včera večer nevyhrál a tudíž nevyjel double. Finančně mě taky tak trochu zrujnoval a tak se budu modlit aby se časem velmi významně zlepšil. :(

Re: World of Tanks

Posted: 08:41 15. Oct 2012
by Molly23
Theogil I wrote:Tak jsem nakonec koupil TIGRA a s politováním musím říct, že ani na 6 pokus jsem včera večer nevyhrál a tudíž nevyjel double. Finančně mě taky tak trochu zrujnoval a tak se budu modlit aby se časem velmi významně zlepšil. :(
S Tigerem jedna je to o výdrži, ale když se s ním naučít, tak prodělečný není (hovořím z vlastní zkušenosti). Osobně doporučuju vydržet a dostat se na Tiger 2! Königstiger je super stroj. Když máte lepší věž tak při správném postavení cinkáte střely od ostatních osmičkových tanků, viz třeba mnou zminovaný případ kdy jsem se dostal do křížové palby KV-5, Superpershinga, T34 a IS-3 (obrázek odkaz níže)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

Sice se u něj nedá říkat, že by to byl výdělečný stroj, s tím se ale musíte smířit, pokud nemáte prémium. Já si kvůli tomu udělal radost a koupil jsem si Typ-59, který mi pomáhá tuhle creditužíznivou kočkovitou šelmu krmit.

Navíc Tiger 2 vypadá skvěle! Mluví se o něm jako o jednom z nejlepších strojů 8. třídy a za ním následuje E-75, která je považována za nejlepší 9. tier :). Ale jak říkám, nečekejte vlny creditů...

Re: World of Tanks

Posted: 08:43 15. Oct 2012
by -RoF-
Theogil I wrote:Tak jsem nakonec koupil TIGRA a s politováním musím říct, že ani na 6 pokus jsem včera večer nevyhrál a tudíž nevyjel double. Finančně mě taky tak trochu zrujnoval a tak se budu modlit aby se časem velmi významně zlepšil. :(
Ani se nedivím, včerejšek byl nějaký začarovaný, taky jsme hodně prohrávali s T29. Víkendy takové bývají normálně ;).

Ale hodně se mi líbila naše taktika v četě hlavně proti silnějším soupeřům :D Jeden střílí nepříteli do pásů a druhý ho prostřeluje do slabých míst. :twisted: Ta bezmoc soupeře je drsná. :roll: