Page 62 of 66

Re: Volby

Posted: 18:16 06. Feb 2013
by kucik
Uvažuji o krok napřed. Dneska jsem si zažádal o zbroják.

Re: Volby

Posted: 18:19 06. Feb 2013
by KaTo
kucik wrote:Uvažuji o krok dopředu. Dneska jsem si zažádal o zbroják.
...a já myslel, že jsi začal plodit "evropany" :lol: :lol: ve velkým, abys turbanisty přemnožil dřív, než oni přemnoží nás! :lol: :lol: :mrgreen:

Re: Volby

Posted: 18:28 06. Feb 2013
by kucik
KaTo wrote:...a já myslel, že jsi začal plodit "evropany" :lol: :lol: ve velkým, abys turbanisty přemnožil dřív, než oni přemnoží nás! :lol: :lol: :mrgreen:
Fyzicky, psychicky, finančně i časově příliš náročné a neefektivní řešení.

Re: Volby

Posted: 18:34 06. Feb 2013
by pavad
kucik wrote:
KaTo wrote:...a já myslel, že jsi začal plodit "evropany" :lol: :lol: ve velkým, abys turbanisty přemnožil dřív, než oni přemnoží nás! :lol: :lol: :mrgreen:
Fyzicky, psychicky, finančně i časově příliš náročné a neefektivní řešení.
Fyzicky narocne? Hmmmm - je to dobre posilovaci a vytrvalostni cviceni, kterym prispivas ke splneni zelenych cilu (zacnes v miste akt... eeee... aktualniho umistneni zvysovat teplotu), setris za listky do kina (kde jinde byste se Ty i se svou zenou/pritelkyni tak dobre pobavili?), zbytecnym zevlovanim po turistickych pamatkach nezvysujes uhlikovou stopu...

Proste, sama pozitiva! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Volby

Posted: 18:42 06. Feb 2013
by Caehan
Já nevím, možná muslimům křivdíte - kolik z nich znáte přímo? Většina těch u nás jsou povedená dítka na zahraničních studiích nebo na hlavu padlí konvertité, kteří se potřebují nějak vymezit vůči naší "zkažené" společnosti, a tak se vrhají do náruče první dostatečně odlišné kultury po ruce.

Kdyby měli oni soudit nás podle toho, co se píše v blesku, tak bych se tomu jejich obrázku o západní společnosti ani moc nedivil, a vybrat takhle hezky zprávy jde vždycky.

Ty zprávy, co u nás dělají titulky hlavních zpráv, nejsou podle mě ani tak důsledek toho, že jsou to muslimové, jako spíš toho, že pochází ze zemí třetího světa. Tahle svinstva jdou s chudobou ruku v ruce.

Re: Volby

Posted: 19:28 06. Feb 2013
by Absinthorix
Image

Abych nebyl tak OT...

znám jich osobně 6 z toho je jeden jedinej normální. (Je z Maroka-ten slušnej (ale i ten má problémy s kolejbábou :lol: protože kouří na pokoji a tak)) Zbytek jsou naprostí, ale naprostí.... nebudu sprostej, ale to jsou a to naprostí naprostí naprostí. Líní nechutní lempli. Jednoho mi dokonce dali na koleji na pokoj... vydržel jsem s ním 4 dny. Kdo nezažil neuvěří. Titulky v novinách nejsou daleko od skutečnosti, dle mých osobních zkušeností s 5-ti vzorky.

A to jsou lidi od Palestiny po Uzbekistán.

Re: Volby

Posted: 19:33 06. Feb 2013
by Nalkanar
Lock and delete, maybe?

Re: Volby

Posted: 19:33 06. Feb 2013
by Absinthorix
Nalkanar wrote:Lock and delete, maybe?
Až Aulus odpoví tak teprve...

Edit: počkat, že já se nachystal :lol:

Re: Volby

Posted: 01:06 07. Feb 2013
by KaTo
Ale že se nás Caehan slušně pokusil vytrollit :lol: . Jeden by mu věřil, že to myslí vážně.

Btw - mám osobní zkušenosti jen se dvěma (ještě z dob kolejí a je to 2:0 pro Svatou válku, asi mi tři chybí, aby byl jeden normální :lol: :lol: ). Sice to není zrovna reprezentativní vzorek, ale...i když vydělím dvanácti a odečtu dva tisíce od toho, co si o turbanech přečtu v Caehanem doporučené literatuře (Blesk), pořád to nevysvětluje chování turbanů ke všem "neturbanům" v zemích, kde vyhráli, případně, kde se přemnožili a informace načerpaných z pár sešitků "vážnější" sociologické literatury :lol: .

to Nalk: Lock and load, jsi chtěl napsat, ne? :twisted: :lol: :lol:

Re: Volby

Posted: 01:39 07. Feb 2013
by Caehan
KaTo wrote:Ale že se nás Caehan slušně pokusil vytrollit :lol: . Jeden by mu věřil, že to myslí vážně.

Btw - mám osobní zkušenosti jen se dvěma (ještě z dob kolejí a je to 2:0 pro Svatou válku, asi mi tři chybí, aby byl jeden normální :lol: :lol: ). Sice to není zrovna reprezentativní vzorek, ale...i když vydělím dvanácti a odečtu dva tisíce od toho, co si o turbanech přečtu v Caehanem doporučené literatuře (Blesk), pořád to nevysvětluje chování turbanů ke všem "neturbanům" v zemích, kde vyhráli, případně, kde se přemnožili a informace načerpaných z pár sešitků "vážnější" sociologické literatury :lol: .

to Nalk: Lock and load, jsi chtěl napsat, ne? :twisted: :lol: :lol:
Ale vysvětluje, říkám, že jsou ze zemí třetího světa... za to, že se v Kongu ročně stane kolem 400 000 znásilnění, také nejspíš nebudete vinit křesťanství.

Re: Volby

Posted: 01:41 07. Feb 2013
by J.F.Payne
A jsou v Kongu znásilňovány pouze "nevěřící" ženy?

Re: Volby

Posted: 01:45 07. Feb 2013
by Caehan
J.F.Payne wrote:A jsou v Kongu znásilňovány pouze "nevěřící" ženy?
Nemyslím, že záleží na výmluvě... když je někdo primitiv, tak mu to, že se m k ženě chovat uctivě, nevysvětlíš, nemyslím, že je to nutně dané náboženstvím.

Re: Volby

Posted: 01:54 07. Feb 2013
by Absinthorix
Caehan wrote:
J.F.Payne wrote:A jsou v Kongu znásilňovány pouze "nevěřící" ženy?
Nemyslím, že záleží na výmluvě... když je někdo primitiv, tak mu to, že se m k ženě chovat uctivě, nevysvětlíš, nemyslím, že je to nutně dané náboženstvím.
Takže uznáváš, že titulky z Blesků a Hromů jsou pravdivé a je to banda hovad...

Mimochodem, ti srandisti co jsem znal si 3 na musulmany jen hráli - resp. něco jako ti Alkaidové v Americe, než jim zbourali ty paneláky, jak si užívali v Los Angeles v bordelech a tak.
Čtvrtej byl echt musul z Uzbekistanu, co denne 6x mlatil hlavou o zem (což byl jeden z důvodů, proč jsem se vystěhoval) a nemohl sis před ním ani přečíst zprávy, nebo jen tak kouknout na oblíbené weby (nejen ty pro dospělé ;) )


Jo vida, znám ještě další - ale už ne přímo osobně - vím jen že se známých dcera provdala za "pokrokového" turbana do Palestiny. Dokud byli v Česku, tak se choval slušně, jakmile přijeli k nim - jakože tam měli zůstat bydlet, tak to vedlo na rozvod (naštěstí ji nepolil kyselinou - to naštěstí dělaj jen u ultraturbanů kdesi v Pakistánu a ve Vídni)

Re: Volby

Posted: 02:26 07. Feb 2013
by J.F.Payne
Já si myslím, že naši předkové dobře věděli, proč si mohamedány drželi zuby nehty od těla.
Stejně tak mohamedáni dobře vědí, že když nedobudou Evropu vojensky (o což se snaží už čtrnáct set let - a přestali s tím teprve nedávno), půjde to jinak, populačním dobýváním a zneužíváním našich přehnaně ohleduplných hodnot.

Toleranci k těm, kteří se chovají slušně. Ukázat zpáteční cestu domů těm, co by se jim snad v Evropě nelíbilo kvůli tomu, že je tu moc nevěřících co nechtějí přijmout Šaríu.

Je to s nima potíž. A podívej se, Caehane, na Marseille. Odjakživa francouzský město - a teď nevíš, jestli jseš ve Francii, nebo v Alžíru. O Londýně už ani nemluvím, tam si dělají, co chtějí...

Re: Volby

Posted: 03:12 07. Feb 2013
by Caehan
Jo, však já se nehádám, rozhodně souhlasím, že imigranti z muslimských zemí jsou hodně často problém - co Francie, takové Švédsko si užívá svoje. Jen říkám, že si nejsem jistý, že je to jejich náboženstvím, podle mě na tom mají zásadní vliv poměry v jejich části světa. Je možné, že problém je jejich víra, ale podle mě to zaslouží hlubší úvahu.