Page 62 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:27 14. Aug 2009
by LDamian
Díky za hraní soubojů v aréně. Jsem rád, že jsem si s tím nehrál zbytečně.

Re: Poděkování
Posted: 11:31 15. Aug 2009
by Drobček
zdravit, chciet poďakovať mocná admin ktorá mi vo štvrtok spestriť hra, byť už veľa hodín a ja ponáhlať do postele, zabudnút mu poďakovat, takže Ďakujem
Re: Poděkování
Posted: 22:46 20. Aug 2009
by G14
diky
DM Sorrow za dnesni spestreni hry

(snad sem to jmeno napsala dobre

)
Re: Poděkování
Posted: 16:59 21. Aug 2009
by LDamian
Diky za to, ze obcas nekdo oceni ty souboje. Nekdy je to zajimavejsi, jindy mene, ale take z toho mam radost a vic mne to tahne do hry. Je zajimavr pozorovat, jak se vyviji taktika nekterych postav, ktere bojuji casteji, jak nekteri pomalu sili. Stejne tak mne potesilo, jak par par lidi, kteri byli presvedceni, ze jejich postava se na souboje vubec nehodi a zarucene prohraje zmenilo nazor.
Musim ale rict, ze se na tom podili vic lidi nez jen ja - Zoe ma spoustu prace jako rozhodci, Moidrin se snad jeste bude venovat sazkam - je to vyrazne oziveni. Takze jim obema dekuji.

A samozrejme vsem, kdo si sem tam prijdou zabojovat.

A nakonec, diky i DM, kteri se obcas chodi divat a nezapomenou deni komentovat.

Doufam, ze Vas to take bavi.
Re: Poděkování
Posted: 20:08 21. Aug 2009
by cmon
Paráda mě se to líbí úplně moc, tak děkuji Buovi a zoe za supr nápad, kterej ozivil o dost deni ve hře...jen by to chtělo zapojit víc lidí, aby se to mohlo rozvíjet a udělat okolo toho nějakou omáčku, aby to blyo zajímavější
Re: Poděkování
Posted: 20:41 21. Aug 2009
by -RoF-
Já děkuju DM za nové šaty pro postavičky

Re: Poděkování
Posted: 10:23 24. Aug 2009
by pilnik
Chtěl bych pochválit Ravangorna za pěkný, hororově laděný quest , který započal při náhodném setkání s bandou Ravnosu(cikánu) . Alice mne o všem co se dál událo pečlivě informovala a už se těším až se opět dostanu do víru dění.
Re: Poděkování
Posted: 11:51 24. Aug 2009
by -RoF-
Taky se přidám k poděkování za pěkné detektivní Questíky od Ravangorna. Pravdou, že jednou málem Alice omdlela, když z toho pytle vypadla ta ruka
Také bych ještě chtěl poděkovat DM (to ale nevím kdo byl) za spestření večera v Karathské hospodě, kdy tam popíjela Zerapfina s Diodricem.
Re: Poděkování
Posted: 12:07 24. Aug 2009
by Sorrow
jj,hospoda dobra, jen skoda ze z 22 hracu jich 17 bylo v dilnach, 3 nekde afk nebo po dungeonech
a jen dva tam kde to zilo a pivo teklo proudem

Re: Poděkování
Posted: 12:38 24. Aug 2009
by -RoF-
Sorrow wrote:jj,hospoda dobra, jen skoda ze z 22 hracu jich 17 bylo v dilnach, 3 nekde afk nebo po dungeonech
a jen dva tam kde to zilo a pivo teklo proudem

Aha to si byl ty, děkuju
Jo trošku mě přišlo, že ten druhý hráč, byl trochu nesvůj, když si začal mluvit za hospodského. Asi nečekal takovou aktivitu DM.
PS: Proudem teklo i něco jiné, zvlášt když někteří neumí pít

Chuděrka servírka co musela uklízet ten krb. Ještě že Zerapfina má dobrý žaludek.
Re: Poděkování
Posted: 09:15 25. Aug 2009
by Gorrgorroth
díky kratovi za povedený finální Q mojí postavy a dvoum zúčastněným (brtatr, pajky)
Re: Poděkování
Posted: 10:03 25. Aug 2009
by Pajule
též děkuju , bylo to fakt pěkný...škoda jen že ta noha tam byla , měl jí mít useklou :Dale ted fak moc hezký ..bude chybět
a krátovi ještě speciálně děkujuza nejlepšího maršála jakej moh být

Re: Poděkování
Posted: 08:07 28. Aug 2009
by jachyra
Ja chcem veľmi poďakovať hlavnému najvyššiemu bohu Thalie - DM Kratovi (klaňajte sa a traste sa pred ním)
za včerajší Q

a hlavne za liečenie veľmi vážnych poranení
Re: Poděkování
Posted: 09:05 28. Aug 2009
by Tretas
Já taky děkuji, i když jsem si užil jen pulku. Omlouvám se že sem nepokračoval ale už se mi zavíraly oči u počítače

Re: Poděkování
Posted: 09:27 28. Aug 2009
by LDamian
Je fakt, ze ten quest vypadal pekne. Docela jsem litoval, ze jsem musel odbehnout, ale real je real. Hlavne musim ocenit tu improvizaci, kdyz se tam BU objevil. Kazdopadne diky za necekane prekvapeni.