Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:09 09. Jun 2010
to jo ,ale ivorský jezero je hluboký!:D ale v lese sou krásný vodopády a to je daleko zdravější než láázně pche
Ona pracuje jen jedna z nich, ostatní jsou na práci levé nebo líné.....Sorrow wrote:K Monstera : Nojo ale ty si zapomel pripsat ze by se mel holkam na ostruvek instalovat
soustruh a frezka
Nayra wrote:To jsme se nepochopili) To moje vypadá dost jinak.
No, tak já teda nechám aspoň trochu nahlédnout, i když je to v takovém pochybném stavu...
http://www.jpeg.cz/images/864_lazne1.jpg
Vstup do lázní a recepce. Jedna pro dámy, jedna pro pány... Chybí NPC.
http://www.jpeg.cz/images/928_lazne2.jpg
Kdo čeká na masáž či se mu jen nechce po uvolňující koupeli do toho mumraje venku, může si posedět v příjemném koutku a dát si osvěžující mátovou vodu...
http://www.jpeg.cz/images/493_lazne3.jpg
Chodba ke "koupelnám". Zprava: Dámská část, dveře nahoru k masérovi (ještě neudělané), pánská část... Chybí NPC lazebníků.
http://www.jpeg.cz/images/625_lazne4.jpg
A konečně už lázeň samotná. Bazének pro skupinové koupání. Pro samotáře a stydlíny tři zastíněné vany v pozadí a nějaká ta okrasa...
A to je ode mě zatím vše
Na jistém neslušném modulu sem viděl vychytávky, kde šlo vejít do vody a "chodit" (plavat), takže se šlo vykoupat v každém jezeře.monstera wrote: Zatím co tu řešíte kryté lázně, moje holky by ocenily, kdyby se dalo v jezírku u Ivory si zaplavat a na ostrůvku se slunit....
Pro vsechny kteri maji stejne mylny nazor jako DenGrrasse.DenGrasse wrote:lacarant neni celá inkvizice a inkvizice neni celá církev...
pokud má někdo imku na oheň, lze mu ho třeba vyleptat kyselinou nebo vytetovat...neboj poradíme si.
ber to jako středověk do lázní běžně chodí muži všech tříd plus ženy lehších mravů, ženské lázně musí mít oddělenou část. povídat si leda tak přes zástěny, to je max.
tolik jen k těm šlechtičnám atd.
zrovna mi to tu leží na zkoušku a já byla líná listovatturiel wrote:Pro vsechny kteri maji stejne mylny nazor jako DenGrrasse.doporucuji jen tak namatkou hnihy Ceske zeme za vlady Lucemburku , cituji stranu 61:
Pokud je to baví a neotravuje ostatní tak proč ne ?DenGrasse wrote:. Beztak je půlka serveru chce jenom proto aby tam mohla provozovat prasárny - takže tudy ne.
hele víš že za znevažování autority týmu se dáva BAN?turiel wrote: Pro vsechny kteri maji stejne mylny nazor jako DenGrrasse.doporucuji jen tak namatkou hnihy Ceske zeme za vlady Lucemburku , cituji stranu 61:
Prazane 14. stoleti mohli navstevovatnektere z nekolika desitek lazni , kde se "jednou tydne , totiz v sobotu, muzi i zeny v nahote spolecne koupali".
a knihu Ceske zeme za Jiriho z Podebrad a Jagellovcu, cituji stranu 37 :
Navsteva lazni patrila k bezne hygiene ve stredovekych mestech. jejich zarizeni bylo vcelku proste a bohatsi mestane si mohli dovolit zridit lazen ve svem dome.
no právě že s tím na veřejnosti budou otravovat ostatní.Arsen wrote:Pokud je to baví a neotravuje ostatní tak proč ne ?
presne takLuelle wrote:hádám že tahle
http://www.pemic.cz/helena-mandelova-ce ... u/d-84128/
v té příslušné kapitole je i hezký obrázek Václava IV s lazebnicí
V počátcích EQ ( než jsem odešel zcela zhnusen ) se tam moje postavička koupala v jezeře tím způsobem, že tam běhala, padala vpřed i vzad a když se jich tam koupalo víc, byla to i sranda....-RoF- wrote:Na jistém neslušném modulu sem viděl vychytávky, kde šlo vejít do vody a "chodit" (plavat), takže se šlo vykoupat v každém jezeře.monstera wrote: Zatím co tu řešíte kryté lázně, moje holky by ocenily, kdyby se dalo v jezírku u Ivory si zaplavat a na ostrůvku se slunit....
Hmmm možná i v lávovém