Page 63 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:01 25. Mar 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 22:51 26. Mar 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 02:56 28. Mar 2010
by sandoftime
Čarodějky se prý začaly klasifikovat jako Magic Device. Takže Bardíci, roguny, tanečníci a další kterým je tento pojem známý... Investujte do UMD! - protože používání magických předmětů může být zábava.
*Autor neručí za případné popáleniny od ohnivých koulí ani za možné sebepromněny v žáby a jiné slizské bytosti.
Re: Vtípky
Posted: 11:28 28. Mar 2010
by Luelle
xD
Re: Vtípky
Posted: 11:56 28. Mar 2010
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 12:02 28. Mar 2010
by Sobik
To je přepsaný z feministky.cz, ne?

Re: Vtípky
Posted: 12:35 28. Mar 2010
by Luelle
tohle musela vymyslet nějaká frustrovaná kráva...
lidi řeší kraviny fakt...

Re: Vtípky
Posted: 20:20 29. Mar 2010
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 20:59 29. Mar 2010
by Rejty
Re: Vtípky
Posted: 12:52 31. Mar 2010
by Krata
tyhle ženský by se měli zastřelit, pověsit, vykuchat, podříznout, vycpat a ukazovat ve školách jako odstrašující případ
Re: Vtípky
Posted: 10:21 01. Apr 2010
by maku
Re: Vtípky
Posted: 13:57 01. Apr 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 16:52 01. Apr 2010
by Bahnak
Ve vlaku z Frýdku-Místku sedí dva starší páni.
V Paskově si k nim přisedne mladá cikánka.Jak tak cesta plyne,cikánka začne špásovat.
Zvedne si sukni a přeloží nohy. Dědci na to nereagují.
Cikánka se diví, ale je už celkem dobře rozhecovaná,tak Vytáhne sukni ještě výše a roztáhne nohy.
Dědové opět nic.Cikánku to už pořádně rozpálí a tak si Vysvleče kalhotky a ukáže jednomu znich holé přirození.
Starý pán se dvakrát zhluboka nadechne, sáhne po Slepecké holi a řeknekamarádovi:
"Juro, cítíš to taky? Smrad jak v piči - toJe Ostrava!
Vystupujeme!!!"
Re: Vtípky
Posted: 00:29 02. Apr 2010
by Miky
Re: Vtípky
Posted: 18:27 02. Apr 2010
by marii