Page 63 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:01 25. Mar 2010
by Sobik
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:51 26. Mar 2010
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 02:56 28. Mar 2010
by sandoftime
Čarodějky se prý začaly klasifikovat jako Magic Device. Takže Bardíci, roguny, tanečníci a další kterým je tento pojem známý... Investujte do UMD! - protože používání magických předmětů může být zábava.

*Autor neručí za případné popáleniny od ohnivých koulí ani za možné sebepromněny v žáby a jiné slizské bytosti.

Re: Vtípky

Posted: 11:28 28. Mar 2010
by Luelle
xD

Re: Vtípky

Posted: 11:56 28. Mar 2010
by -RoF-
cheche tak já se dobře zasmál nad tímhle :D

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/19556 ... kenka.html

Re: Vtípky

Posted: 12:02 28. Mar 2010
by Sobik
To je přepsaný z feministky.cz, ne? :D

Re: Vtípky

Posted: 12:35 28. Mar 2010
by Luelle
tohle musela vymyslet nějaká frustrovaná kráva...

lidi řeší kraviny fakt... :roll:

Re: Vtípky

Posted: 20:20 29. Mar 2010
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 20:59 29. Mar 2010
by Rejty

Re: Vtípky

Posted: 12:52 31. Mar 2010
by Krata
-RoF- wrote:cheche tak já se dobře zasmál nad tímhle :D

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/19556 ... kenka.html
tyhle ženský by se měli zastřelit, pověsit, vykuchat, podříznout, vycpat a ukazovat ve školách jako odstrašující případ

Re: Vtípky

Posted: 10:21 01. Apr 2010
by maku

Re: Vtípky

Posted: 13:57 01. Apr 2010
by de Aers
Unikátní záběr po ránu si prozpěvující Ayshy Crowley :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=PT-3Ah-F ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 16:52 01. Apr 2010
by Bahnak
Ve vlaku z Frýdku-Místku sedí dva starší páni.
V Paskově si k nim přisedne mladá cikánka.Jak tak cesta plyne,cikánka začne špásovat.
Zvedne si sukni a přeloží nohy. Dědci na to nereagují.
Cikánka se diví, ale je už celkem dobře rozhecovaná,tak Vytáhne sukni ještě výše a roztáhne nohy.
Dědové opět nic.Cikánku to už pořádně rozpálí a tak si Vysvleče kalhotky a ukáže jednomu znich holé přirození.
Starý pán se dvakrát zhluboka nadechne, sáhne po Slepecké holi a řeknekamarádovi:
"Juro, cítíš to taky? Smrad jak v piči - toJe Ostrava!
Vystupujeme!!!"

Re: Vtípky

Posted: 00:29 02. Apr 2010
by Miky

Re: Vtípky

Posted: 18:27 02. Apr 2010
by marii