Page 63 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:15 05. Jun 2014
by sandoftime
Goran wrote:To přece ale vůbec nebylo o sílákovi vs. dex! Zmije ho prostě položil stínovkami... pak ho zvedl, chtěl férově zaerpit, ať je z toho také nějaká hra, ale silák to neunesl a v nejnevhodnější chvíli rozjel útok a hodil dvacku. A teď DM raď...
Tohle je ale naprosto výstižné.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:16 05. Jun 2014
by Mourisson1
Mně ta situace kdy se zraněný a zbitý Mountain zvedl a zbil ho připoměla jistý log od jistého trpaslíka zajatého jistými drowy

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 07:16 05. Jun 2014
by pavad
J.F.Payne wrote:Nalkanar wrote:Nutno dodat, že měl parádní techniku. A napomohlo mi to s tvorbou jednoho buildu

Silák bude vždycky lepší... neviděls v seriálu?
Jen jestli Nalk neobdivoval a nenechal se inspirovat Oberonovymi kvalitami predvadenymi (nejen) na loznim povleceni.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:48 05. Jun 2014
by Jachym
A tento seriál znáte:
http://www.sledujuserialy.cz/the-musketeers
je to o mušketýrech , hlavní postavy jsou sice D Argtaňan a spol , ale seriál se nedrží knižní předlohy. Z mnoha výtvorů o mušketýrech mi tato připadá že patří mezi ty povedenější. Sice dost používají krátké kulové palné zbraně - pistole , které nepatřili kvůli ceně k vyzbroji mušketýrů , ale budiš . Takže se mrkněte - je to oddechovka.
Jo a točilo se to u nás.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:02 05. Jun 2014
by sandoftime
Já ještě neviděl žádný film/seriál o mušketýrech, který by se držel knižní předlohy. Rochefort stejně vždycky umře.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:45 05. Jun 2014
by Zeerit
https://www.youtube.com/watch?v=Wasxw0n0MNI
Hezký video z natáčení onoho souboje v GoT.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:23 05. Jun 2014
by Caehan
V knížce občas pistoli někdo použil (máš pravdu, že málo), muškety o něco častěji, ale pořád nejčastěji kordy, tak myslím, že o výzbroji mušketýrů nemá tolik smysl psát - obzvlášť když si vzpomenu na část knihy, kde se popisuje, jak hrdinové shromažďují peníze na výbavu vpodstatě z pokladnic zámožných manželů svých milenek a když je to třeba, občas tam či onde uberou.
Co jsem si všimnul, často adaptace úplně pomíjí jejich čtyři sluhy, což je celkem škoda. Pro mě ta knížka byla o to uvěřitelnější - přeci jen družina osmi, kde jejich čtyři sluhové obvykle nabíjí jejich zbraně nebo alespoň pomáhají občas proti přesile dává větší smysl, než Porthos pirát zabíjející orientální námořníky sekyrami a kušemi.
Ten film s Michaelem Yorkem byl super, jak tam dopadnul Rochefort už nevím.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:29 05. Jun 2014
by Molly23
Tak jsem dneska viděl Na hraně zítřka.
Docela vtipný akční film. Aneb když spojíte dva filmy do jednoho

.
+
=

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:24 06. Jun 2014
by Molly23
Tohle bude asi blbost, ale ten mýval je mi hrozně sympatický

. A ten výber hudby do traileru nemá chybu

.
https://www.youtube.com/watch?v=B16Bo47KS2g&feature=kp
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:53 06. Jun 2014
by sandoftime
To se mi zdá, nebo k tomu traileru hraje největší hit Dejvida Hajzlhófa? Seš si jistej že to neni aprílový joke?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:34 06. Jun 2014
by kucik
sandoftime wrote:
To se mi zdá, nebo k tomu traileru hraje největší hit Dejvida Hajzlhófa? Seš si jistej že to neni aprílový joke?
1. Nezdá.
2. Většina hollywood blockbuster produkce z posledních let je aprlový joke.
3. Gratuluju mollyšákovi k dalšímu hudebnímu objevu, který měl zůstat pohřbený.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:43 06. Jun 2014
by Zeerit
Hajzlhof jen "nazpvíval" cover, ta písnička je mnohem starší

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:27 06. Jun 2014
by Bahnak
Jo.
A na film se těším, zejtra si zkusím najít čas na "Live-Die-Repeat", Molyšák a hodnocení mě zatím nadchlo.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:24 06. Jun 2014
by Molly23
Bahnak wrote:Jo.
A na film se těším, zejtra si zkusím najít čas na "Live-Die-Repeat", Molyšák a hodnocení mě zatím nadchlo.
Mě osobně se to moc líbilo

až mě to i překvapilo.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:44 07. Jun 2014
by Caehan
Zase od toho nečekej tolik, to je nejlepší způsob, jak si něco zkazit.
...a jestli půjdeš na 3D verzi a blbě vidíš, nezapomeň si kontaktní čočky!
