Page 63 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:33 14. Oct 2012
by Bruciacullo
Pajule wrote:Nienin typický výraz :mrgreen:
Like a bitch!!!!! 8)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:32 14. Oct 2012
by Absinthorix
Bruciacullo wrote:
Pajule wrote:Nienin typický výraz :mrgreen:
Like a bitch!!!!! 8)
Tak tahle k dráčeti už nesmí :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:05 18. Oct 2012
by Absinthorix
Poznej postavu:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:20 18. Oct 2012
by Prasokralik
:shock: kdo to je?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:24 18. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote::shock: kdo to je?
...taky sem v tom toho Riena VUBEC nemoh poznat! :lol: :lol: :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:03 18. Oct 2012
by -RoF-
:D :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:56 03. Nov 2012
by Kathermara
Sice nemám oko pro ostatní postavy jako někteří tady (ikdyž najít další Ariu bych asi zvládla i já :D ), ale narazila jsem na svoji Sarah. Jen ten výraz nad tou panenkou je lehce děsivý. No, i jí už z toho malýho asi občas hrabe :D
Sarah.jpg
A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být? :D
into_my_arms_by_elenadudina-d4yxxv6.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:08 03. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Kathermara wrote:A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být? :D
*obrazek*
Ja to zkusim.....Rien?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:26 03. Nov 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:
Kathermara wrote:A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být? :D
*obrazek*
Ja to zkusim.....Rien?
Úplně vedle.... Rien nemá morče.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:37 03. Nov 2012
by Amber
Kathermara wrote:A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být? :D
into_my_arms_by_elenadudina-d4yxxv6.jpg
Ta rusovláska je Able/Jane!
A ten hlodavec na jejím rameni je Rien! :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:04 10. Nov 2012
by artaxas
Dominique de CAbra ? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:55 14. Nov 2012
by Molly23
Alyffyn :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:57 14. Nov 2012
by Amber
Molly23 wrote:Alyffyn :lol:
Jo! Derken pořád chtěl nějaký její věrohodný obrázek... :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:09 14. Nov 2012
by -RoF-
To je hodně dobrý obrázek :D Má ten autor, víc takových? :wink:
Jinak teda krásná Alyffyn hmmm

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:55 17. Nov 2012
by -RoF-
Zase vás budu obtěžovat tou rudou slepicí, ale když prostě .... to samo! :roll:
Už jen ty křídla a tetování na stehně :oops: