Page 63 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:33 14. Oct 2012
by Bruciacullo
Pajule wrote:Nienin typický výraz

Like a bitch!!!!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:32 14. Oct 2012
by Absinthorix
Bruciacullo wrote:Pajule wrote:Nienin typický výraz

Like a bitch!!!!!

Tak tahle k dráčeti už nesmí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:05 18. Oct 2012
by Absinthorix
Poznej postavu:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:20 18. Oct 2012
by Prasokralik

kdo to je?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:24 18. Oct 2012
by KaTo
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:03 18. Oct 2012
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:56 03. Nov 2012
by Kathermara
Sice nemám oko pro ostatní postavy jako někteří tady (ikdyž najít další Ariu bych asi zvládla i já

), ale narazila jsem na svoji Sarah. Jen ten výraz nad tou panenkou je lehce děsivý. No, i jí už z toho malýho asi občas hrabe
A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:08 03. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Kathermara wrote:A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být?
*obrazek*
Ja to zkusim.....Rien?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:26 03. Nov 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:Kathermara wrote:A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být?
*obrazek*
Ja to zkusim.....Rien?
Úplně vedle.... Rien nemá morče.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:37 03. Nov 2012
by Amber
Kathermara wrote:A tahle se mi taky hrozně líbí, ale na většinu zdejších vypadá moc neškodně. Tak si můžete zahrát hru: Která thalijská rusovláska by to mohla být?
into_my_arms_by_elenadudina-d4yxxv6.jpg
Ta rusovláska je Able/Jane!
A ten hlodavec na jejím rameni je Rien!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:04 10. Nov 2012
by artaxas
Dominique de CAbra ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:55 14. Nov 2012
by Molly23
Alyffyn

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:57 14. Nov 2012
by Amber
Molly23 wrote:Alyffyn

Jo! Derken pořád chtěl nějaký její věrohodný obrázek...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:09 14. Nov 2012
by -RoF-
To je hodně dobrý obrázek

Má ten autor, víc takových?
Jinak teda krásná Alyffyn hmmm
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:55 17. Nov 2012
by -RoF-
Zase vás budu obtěžovat tou rudou slepicí, ale když prostě .... to samo!
Už jen ty křídla a tetování na stehně
