Page 63 of 67

Re: League of Legends

Posted: 14:18 03. Nov 2014
by sandoftime
Z těhle tří jen taric no. Ačkoliv taková Soraka proti ní blya zajímavá když měla target silence. Teď to chce trochu víc skillu, ale pokud LB skočí do silence kruhu soraky v teamfightu, je v podstatě mrtvá.

Re: League of Legends

Posted: 15:37 03. Nov 2014
by Puxina
Jo jsi to nepochopil mourisone, ti tři jsou jen teplí nic víc :D.

Jinak Soraka teď jak je upravená, tak se myslím sólo moc hrát nedá.
Já ji ted nedávno hrál a nedokázal bych si ji představit na midu.

Re: League of Legends

Posted: 17:31 03. Nov 2014
by sandoftime
Protože nemáš fantazii.

Re: League of Legends

Posted: 17:57 03. Nov 2014
by Mourisson1
Jsem nevěděl jak moc tě zajímá orientace championů, já se většinou víc zajímám právě o ty jejich skilly, sorry :D :D

Re: League of Legends

Posted: 18:52 03. Nov 2014
by Puxina
No Soraka nemá z čeho dávat DMG a když nebudeš maxovat E, tak se ani moc nevyléčíš. A když budeš maxovat E tak zase nebudeš mít dmg *krčí rameny*

Re: League of Legends

Posted: 19:08 03. Nov 2014
by Mourisson1
Jestli ona právě proto není support? :shock: :shock: :shock: :shock:

Re: League of Legends

Posted: 20:31 03. Nov 2014
by Puxina
Fíha fakt? No ještě že jsi to napsal pane dokonalý, to bych netušil :D. Ne já to vysvětloval králíkovi.

Re: League of Legends

Posted: 20:37 03. Nov 2014
by sandoftime
No soraka je rozhodně lepší midder než lulu, že...

jestli ti jde o counter na LB tak nidalee která má větší dosah nebo veigar který jí zastunuje tak jak tak

Re: League of Legends

Posted: 20:49 03. Nov 2014
by Puxina
No když myslíš, dobrá.

Re: League of Legends

Posted: 23:08 03. Nov 2014
by Mourisson1
Kassadin (i když po reworku je takovej..ne až tak OP, už to chce i skill)
Zed (ale to chce na LB už o dost víc skilu, ale co jsem sledoval vyšší ligy tak tam se tak drtí)

Re: League of Legends

Posted: 00:01 04. Nov 2014
by sandoftime
Porazil jsem jednu na hlavu s tanky vladimírem

Re: League of Legends

Posted: 00:44 04. Nov 2014
by Mourisson1
Jednu, to vlastně moc neříká :D

Re: League of Legends

Posted: 00:59 04. Nov 2014
by sandoftime
tak minimálně to říká, že to lze

je pravda že s trollpoolem se proti ní hraje celkem pohodově

Re: League of Legends

Posted: 01:37 04. Nov 2014
by Mourisson1
No, v lolku imho lze cokoliv porazit s čímkoliv. Záleží taky na tom kdo a jak to hraje, pool není špatnej, ale vlad zase podle mně, alespoŇ v early/mid nemá dmg na to jí burstnout než mu uteče, a pak už jí jinak nedožene.

Re: League of Legends

Posted: 01:45 04. Nov 2014
by sandoftime
Burst nemá, to máš pravdu, ale nastackovaný E bolí jaxviňa. Já ji vyhladověl, pořád to zkoušela a pořád musela utíkat, tkaže jsme hrli dost jednostranou hru asi 20 minut, pak jsme ji poprvé sundal. Ona byla mezitím v bázi asi 5x, tudíž jsem ji přelevelil a přefarmil. Pak si domysli jak to dopadlo, když jsem se poprvé vracel do báze s 3200+ na kontě.

trollpool nebyl ani tak přímo na ni, i když taky se to hodí, jako na naprostou ignoraci gangu. ww přišel 5x a 5x odešel s prázdnou.