to Karolina: Manželovi dej číslo na nějakou tvoji fešnou kamarádku .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Prej abych neprudil, asi nekoho probudim v sest rano Jinac kdyby bylo osklivo pristi tyden....muzu poskytnout cajovnu na Strahove a nejaka otevrena knajpa se tam taky urcite najde
Miell wrote:Bylo horko i ve stínu Ale což.. alespoň zbylo víc na nás
horka nebo stínu?
...domácí pečená meruňkové buchty!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Což takhle v pátek hospůdku?
Bylo by hezké říct Vyšák, ale to by se počasí muselo umoudřit.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž". Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni. Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Jehudu až leda jako koncovka. Začnem asi někde jemně, bez kouřové a zvukové clony, ale možná se stavíme. Zatím jsme v týmu s Bahňákem, Drakeem, možná G-ladiátorem a cybermisou.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž". Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni. Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.